רכילות+
שני קליין: "כמה חזקה שאני, הייתי יכולה למצוא את עצמי בסיטואציה כמו ב'הרמון'"
בימים אלה אנחנו צופים בה ב"הרמון", הסדרה הכי נצפית על המסך ובין לבין היא ממשיכה להילחם בקמפיין ה- "Me Too" ולא חוסכת מאיש את דעתה. פגשנו את השחקנית מאחורי הקלעים בצילומי השער שלה ל"פנאי פלוס" ושמענו ממנה מה היא חושבת על תעשיית היופי, איך זה להיות "פמניסטית גאה" ומה קורה איתה בתחום הרומנטי. צפו

 

צילום: מתן טורקיה, עריכה: רחלי קרחי ואסף אושי

צילום: מתן טורקיה, עריכה: רחלי קרחי ואסף אושי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

במיוחד לכבוד יום האישה הבינלאומי - עורכת "פנאי פלוס", ליאת לוי-קופלמן, התיישבה לשיחה עם כוכבת השער, שני קליין:

 

שני קליין היא תופעה די ייחודית בנוף הסלבז המקומי. במדינה שבה מקובל ששחקנים מביעים כמה שפחות עמדות בכמה שפחות נושאים - או מסתכנים בנזק משמעותי לקריירה שלהם - לקליין אין כוונות לשתוק. היא בטוחה בעצמה, היא פמיניסטית מוצהרת והיא לגמרי מתכוונת להילחם למען הדברים שהיא מאמינה בהם.

 

"בלידה שלי היה פתיח של דודו טופז". שני קליין (צילום: רונן פדידה)
"בלידה שלי היה פתיח של דודו טופז". שני קלייןצילום: רונן פדידה

 

"אני תמיד אומרת שבלידה שלי היה פתיח של דודו טופז, נפתח וילון אדום וטה דה! יצאתי. זה היה מאוד ברור שאהיה שחקנית", היא מספרת. "היה לי רגע אחד מכונן, אחרי שסיימתי צבא. אבא שלי שאל אותי מה אני רוצה ללמוד, וכשאמרתי משחק הוא התפוצץ מצחוק. אמיתי, ממש צחק, כאילו סיפרתי בדיחה. אבל אני ידעתי. לא חשבתי ממש בגדול, בניתי על חלטורה כלשהי, הצגה בקניון, על לעשות את זה בקטן.


"לא מתביישת לקרוא לעצמי פמיניסטית" (צילום: רונן פדידה)
"לא מתביישת לקרוא לעצמי פמיניסטית"צילום: רונן פדידה

 

אמרו לך את זה פעם בפנים? שאת לא מתאימה בגלל איך שאת נראית?

"בחיים לא. ואגב, אני נותנת את כל הקרדיט ליורם לוינשטיין, שאצלו למדתי בסופו של דבר".

 

מה קרה אחרי שסיימת את הלימודים?

"הייתי בטוחה שאיחטף לתיאטרון. שיחקתי את מאמא מורטון ב'שיקגו'. זו הייתה פתיחת השנה שלי, התפקיד שעד היום מדברים איתי עליו. וכלום. הרבה מהחברים שלי התחילו הפקות וצילומים, ואצלי הייתה דממה".

 

"שחקן מטריד? לידי לא יקרה דבר כזה יותר" (צילום: רונן פדידה)
"שחקן מטריד? לידי לא יקרה דבר כזה יותר"צילום: רונן פדידה

 

"מכיתה ב' אני ילדה שמנה שתמיד רצו לתקן אותה", מספרת קליין. "ממש לא מזמן גיליתי שאמא שלי הטילה וטו בבית על המילה שמנה. היה אסור להגיד את המילה הזאת, אפילו שכמובן, האחיות שלי בכל זאת השתמשו בה כקלף במריבות. אמא שלי הגנה עליי, עד היום היא לביאה, אבל אני בטוחה שהופעל עליה לחץ עצום מצד החברה והמשפחה. שידרו לה שיש לה ילדה חריגה, שצריך לטפל בה ולעזור לה לרזות. זו הייתה ההחלטה: שאני צריכה לרדת במשקל. אף אחד לא שאל אותי אם אני רוצה את זה. את הממתקים שהיו מחביאים הייתי מחסלת בפעם אחת. אבל אין לי ספק שהכל היה כדי להגן עליי, גם הדיאטות, ואם יש לי טענה כלשהי כלפיה זה רק  שהתהליך לא לווה בייעוץ פסיכולוגי".

 

והיום, כשחקנית, את יודעת על תפקיד ספציפי שלא קיבלת בגלל המשקל?

"להפך. אף תפקיד שעשיתי לא נכתב מראש כתפקיד לשמנה. ב'אפס יחסי אנוש' יש לי סצנה שכולם זוכרים עם סוכרזית ומייחסים אותה לזה, אבל האמת היא שזה הגיע ממני. אמרו לי לעשות משהו עד שהמים לקפה רותחים ואני אלתרתי. זה מה שאני מביאה איתי, כי כל חיי התמודדתי עם דיאטות, אבל זה לא משהו שנכתב כך במפורש. אגב, כן קרה לי שלא קיבלתי תפקידים כי נחשבתי ליפה או לסקסית מדי"

 

הריאיון המלא עם שני קליין בגיליון "פנאי פלוס" החדש - עכשיו בדוכנים


מהממת! (צילום: רונן פדידה)
מהממת!צילום: רונן פדידה

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018