ריחו"ל
גונבים, מסניפים ומתחרפנים: הסלבס שנתפסו במערומיהם במצלמות נסתרות
סרטוני האבטחה השערורייתיים שדלפו והופצו בשבועות האחרונים תחת כל וואטסאפ רענן, הזכירו לנו את אלה שקדמו להם וגרמו גם לאדישים ביותר לנוע באי נוחות על הכיסא. מגניבת התכשיטים של לינדזי לוהן ועד התמוטטות העצבים של קניה ווסט. צפו ותתפוצצו

המצלמה רואה הכל (getty images)
המצלמה רואה הכלgetty images

 

לא תגנוב

בזמן שאנחנו משתדלים להיצמד לחוקים ולא לוקחים כל מה שבא לנו מחנויות רק כי זה יפה, המפורסמים הכי עשירים בעולם, שיכולים להרשות לעצמם לקנות מה שהם רוצים, מעדיפים לפעמים פשוט לקחת, בלי לשאול. פעם הבאה חברים, תזכרו שמצלמות אבטחה נועדו להגן לא רק עליכם, אלא גם על בעלי החנויות. 

  

גנבה מלתחה חדשה: וינונה ריידר

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מכירים את זה שלפעמים ממש מתחשק לכם לקנות משהו אבל מה לעשות, זה לא בדיוק בתקציב החודשי? אז אתם ממלמלים איזו קללה ואומרים לעצמכם "לו רק הייתי סלב, הייתי יכול לקנות לעצמי את כל מה שאני רוצה". כלומר, אלא אם כן אתם וינונה ריידר, ואז אתם פשוט מכניסים את הסחורה לתיק ומנסים לצאת מהחנות.

 

בשנת 2001 נעצרה השחקנית לאחר שגנבה בגדים ואקססוריז בשווי 5,000 דולר מהחנות "סאקס" בבוורלי הילס. הוליווד לא שכחה לה את זה, אבל השחקנית למדה לנצל את זה לטובתה, ובראיונות שהעניקה בשנים האחרונות, אמרה שזה היה הדבר הכי טוב שקרה לה. ברור.

 

פושטקית על חלל: לינדזי לוהן

 (צילום: ABC News)
צילום: ABC News

 

בגדול, יש נשים שלא משנה מה הן יעשו, אנחנו כבר לא באמת נהיה מופתעים. לינדזי לוהן היא אחת מהן והספיקה להיות מעורבת בכל כך הרבה שערוריות, שלפעמים אנחנו קצת שוכחים שהיא הייתה פעם שחקנית. בשנת 2011 (בעודה על תנאי מבית המשפט), לוהן נתפסה יוצאת מחנות תכשיטים עם שרשרת בשווי 2,500 דולר על צווארה. ולא, נחסוך לכם את התהייה, היא ממש לא שילמה עליה.

 

לא באמת מאופסת על החיים שלה: אמנדה ביינס

 

 

טוב, באיזשהו מקום, זה קצת רע להכניס את אמנדה ביינס לרשימה, כי איך לומר היא לא ממש איתנו. הילדה שחקנית גדלה להיות מבוגרת פרובלמטית במיוחד שמבלה את חייה בין מרכזי גמילה, בתי משוגעים וחנויות מהן היא גונבת. מצד שני, תראו כמה היא קולית כשהמאבטח מבקש לבדוק אותה.

 

לא תסניף

 

אנחנו לא נספר לכם פה כמה סמים זה דבר רע, אלא נדבר אליכם בשפה שאתם מבינים: סמים עושים רע לעור הפנים! אבל הכוכבות הכי גדולות בעולם כנראה יודעות שאין דבר שמאפרים מקצועיים לא יכולים להסתיר ולא מתביישות לקחת איזו שאכטה או שתיים, גם כשהמצלמה עובדת.

 

משכה באף ולא בגלל שהיא מצוננת: ריהאנה

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ריהאנה היא ממש לא מהכוכבות הביישניות, ולא מהססת לשאוף לריאות סיגריה שאין בה יותר מדי ניקוטין, אבל בשנת 2015 רירי שכחה לרגע שגם לה אסור לעשות כל מה שהיא רוצה, ומול המצלמה של אחת מחברותיה, הורידה את הראש להסניף שורה. היא אמנם הכחישה שמדובר בקוקאין (כי כולנו שואפים אבקת סוכר כל שני וחמישי), אבל אתם יודעים מה אומרים – סרטונים ביוטיוב לעולם לא טועים.

 

לא מבינה מה אתם רוצים ממני: ג'יג'י חדיד

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מכירים את אלה שמשקיעים כל מאמץ אפשרי בלהכחיש דברים שהם עושים? אז היי ג'יג'י חדיד. הדוגמנית שתועדה על ידי שלל מצלמות אנונימיות מסניפה בעיצומה של מסיבת האביב של המותג "פינק" של ויקטוריה'ס סיקרט שהתקיימה במיאמי ב-2015, הכחישה את הדברים נמרצות ואף יצאה בהצהרה: "אני בחיים לא אגע בקוקאין! זה לא רק בלתי אפשרי – זה מטורף". אוקיי, בהתחשב בזה שהבא בקטגוריה הוא בן הזוג שלך, הרשי לנו לנחור בבוז.

 

השפעה רעה: זאין מאליק

 

 

זאין מאליק בן הזוג של ג'יג'י בשנתיים האחרונות, צולם כשהוא חולק ג'וינט יחד עם חברו, לואי טומלינסון, במהלך סיבוב הופעות בשנת 2014 כשהם עוד היו חלק מ"וואן דיירקשן", להקת הבנים המצליחה. דוגמה טובה וזה.

 

לא תשתה

"אם שותים, לא נוהגים" - זה לא סלוגן, זה משפט שצריך לחיות לפיו. אפשר לצחוק מפה ועד מחר על כל הסעיפים האחרים, אבל אדם שנכנס למכונית שלו כשהוא שיכור, מקביל לאדם שנושא אקדח. אז למה לקחת את הסיכון? תשאלו את הסלבס.

 

 

שיכור זה שמו השני: צ'ארלי שין

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בגדול, אם נתקל בסרטון או תמונה של צ'ארלי שין כשהוא לא שיכור, מסומם או מסטול - סביר להניח שלא נזהה אותו. וכך בדיוק היה בלילה אחד בשנת 2014, כשכוכב "שני גברים וחצי" נתקל במעריצים מושבעים שביקשו לומר שלום. שין, שככל הנראה מאוד אוהב את המעריצים, יצא מרכבו וניגש, בשמחה, לומר שלום וללחוץ להם את היד. אה כן, זה בדיוק הזמן לציין שהבחור צעד בזיגזג, היה שיכור בטירוף ודיבר בצורה לא ברורה. ואחר כך מתפלאים שאנשים מפיצים סרטונים כאלה.

 

 

ממך לא ציפינו: ריס וויתרספון

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

  

ריס וויתרספון היא באמת אחד השמות שהכי פחות ציפינו לראות ברשימה, אחרי שנים שהיא שמרה על תדמית נקייה בהוליווד. אבל מה לעשות שזה קורה גם לטובות ביותר. בשנת 2013 וויתרספון ובעלה חזרו מבילוי כשניידת משטרה החליטה לעצור אותם בצד לבדיקה שגרתית. בעלה של השחקנית נהג תחת השפעת אלכוהול ובמקום שזו תתנצל ותנסה להתנהג בנימוס כדי לא להרגיז את השוטרים, השחקנית התפרצה, צעקה, איימה ולבסוף גם תקפה את השוטרים. מביכה.

 

הכי לא מפתיע: ג'סטין ביבר

 

 

בימים אלה מנסה ג'סטין ביבר לשפר את תדמיתו ולהיות אדם טוב יותר. זה התחיל בדריסת צלם פפראצי שהפריע לו - ואז הוא יצא לעזור לו, המשיך בדו"ח תנועה שקיבל ובמקום להרביץ לשוטר אמר תודה וביקש סליחה והסתיים בקאמבק המרגש עם סלינה גומז שמהווה השפעה חיובית.

 

אבל רגע לפני שאתם מתמוגגים מהאדם החדש שהוא הפך להיות, נזכיר לכם שבשנת 2014, ביבר חזר מבילוי יחד עם בת זוגו לשעבר, השחקנית שנטל ג'פריס, ועשה מירוץ מכוניות עם הפמלייה שלו ברחבי העיר. כשהוא שיכור. כי אין דבר חכם יותר מאשר לטוס במהירות של 150 קמ"ש עם מכונית ספורט, כשאתה לא רואה בעיניים.

 

 

לא תצא מדעתך מול מצלמה

מי מאיתנו לא חווה איזו התמוטטות עצבים כזו או אחרת, אבל בזמן שהכי נועז שלנו זה להשליך עט על הרצפה ולקלל קצת מתחת לשפם, יש כאלה שמעדיפים לצרוח, להכות, להשליך חפצים ולבעוט בסובבים אותם. וכן, כמובן שמדובר בכוכבי הוליווד המוכרים ביותר.

 

אחוות אחיות: אחותה של ביונסה שולפת ציפורניים

 

 

השנה הייתה 2014 וביונסה, אחותה סולאנג' נואלס וג'יי זי חזרו מאפטר פארטי של המט גאלה, נכנסו למעלית ואז אחותה של קווין בי איבדה את זה והחלה להכות את ג'יי זי בטירוף. השמועה אומרת שמי שהטריפה את נואלס הייתה ריהאנה, איתה בגד הראפר באחותה, ונכחה באותו אירוע. ומה ביונסה עשתה? עמדה והסתכלה. 

 

התחרפנה סופית: מישה ברטון

 

 

מכירים את זה שעובר עליכם יום ממש קשה וכל מה שבא לכם לעשות זה לעלות לגג ולצרוח דברים? אז זה בדיוק מה שקרה לכוכבת הסדרה The O.C. מישה ברטון. אותה פשוט צילמו. בתחילת 2017 שכניה המודאגים של ברטון הזמינו אמבולנס לאחר שזו נתלתה על הגדר והתחילה לצעוק שאימה מכשפה והעולם חרב. בהמשך סיפרה למגזין "People" שסוממה. "יצאתי עם מספר חברים לחגוג את יום הולדתי. אחרי כמה משקאות הבנתי שמשהו בי לא בסדר, וזה נמשך כמה שעות. הלכתי לקבל עזרה מקצועית מיוזמתי, והצוות הרפואי יידע אותי שמישהו הכניס סם אונס למשקה שלי. שוחררתי אחרי כמה שעות של השגחה".

 

הכל בסדר בבית? קניה ווסט

 

 

בגדול, כשאתה נשוי לקים קרדשיאן, זה רק טבעי שתחטוף התמוטטות עצבים. בכל זאת, יש מסביבך מצלמות 24/7. ועדיין, כשראפר בסדר גודל של קניה ווסט מאבד את זה לגמרי, תסמכו על כך שמישהו ידליף את זה לתקשורת.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018