ריחו"ל

דיווחים באתרים בחו״ל: בראד פיט מבלה עם ישראלית לשעבר

על פי דיווח באתרים מעבר לים, פרופ' נרי אוקסמן, ממציאה מבריקה בתחום הטכנולוגיה הדיגיטלית והאדריכלות וגם תושבת ישראל לשעבר, היא חברתו החדשה של בראד פיט

 

אין ספק, הם יפים יחד. בראד פיט ופרופ' נרי אוקסמן (Jacopo Raule/Getty Images)
אין ספק, הם יפים יחד. בראד פיט ופרופ' נרי אוקסמןJacopo Raule/Getty Images

פרופ' נרי אוקסמן ידועה באקדמיה כממציאה מבריקה המשלבת בין אדריכלות לטכנולוגיה דיגיטלית - ביטוי של ממש למוח היהודי שממציא לנו פטנטים. אבל החל מהיום מצטרף לרזומה המרשים של היוצרת המבריקה מחיפה עוד טייטל לפי אתרים בחו"ל: חברתו החדשה של בראד פיט. לא ברור מה טיבה של מערכת היחסים בין הכוכב ההוליוודי לישראלית בת ה-42, אבל על פי דיווח באתר pagesix, מה שהתחיל כשיתוף פעולה מקצועי הופך לחברות קרובה, ייתכן שאפילו צמודה.


קבלו אותה: פרופ' נרי אוקסמן (Photo by Jacopo Raule/Getty Images)
קבלו אותה: פרופ' נרי אוקסמןPhoto by Jacopo Raule/Getty Images
על פי הדיווח הבלעדי שנחשף ככותרת ראשית של העיתון האמריקאי, פיט שנפרד לפני כשנה וחצי מאנג'לינה ג'ולי בגירושין מתוקשרים, פגש באוקסמן באירוע שהוקדש לפרויקט אדריכלות במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) בו עובדת הממציאה הישראלית. השניים הכירו והשחקן הציע לה לקחת חלק בפרויקט שלו. "בראד ונרי נדלקו אחד על השני מיד מכיוון שהם חולקים את אותה תשוקה לארכיטקטורה, עיצוב ואמנות", אמר המקור לכתב הניו יורק פוסט.

 

חכמה ויפה. פרופ' נרי אוקסמן (Photo by Jacopo Raule/Getty Images)
חכמה ויפה. פרופ' נרי אוקסמןPhoto by Jacopo Raule/Getty Images

מאז השניים הפכו לידידים קרובים, אבל זהירים מאוד בנוגע לכיוון הזרימה של הקשר שהתחיל כאמור בנסיבות של שיתוף פעולה מקצועי. "החברות ביניהם לא התפתחה לרומן, שכן שניהם מגלים זהירות וזוהי ידידות מקצועית, אבל בראד מאוד מעוניין לבלות יותר זמן בחברתה נרי, היא מרתקת", מסר המקור. נציג רשמי של פיט בן ה-54 אמר כי "הם רק חברים והיא מאוד מרשימה".

 

האם היא האחת שלו? בראד פיט (gettyimages)
האם היא האחת שלו? בראד פיטgettyimages

אוקסמן היא כוח מוביל בשילוב של אדריכלות, עיצוב, טכנולוגיה ומדע, והיא עומדת בראש מעבדת התקשורת ב-MIT, שנחשב לאחד ממכוני המחקר הטכנולוגי המובילים בעולם. הצוות שלה אף עומד בחזית הפיתוח של מדפסות התלת ממד. אוקסמן שלפני מעברה לארצות הברית, למדה גם בטכניון ובאוניברסיטה העברית, הייתה נשואה בעבר למלחין הארגנטינאי אוסוולדו גוליוב.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018