ריחו"ל
כוכבת "סקס והעיר הגדולה" אימצה בן
השחקנית קריסטין דיוויס (לנצח שארלוט מהסדרה "סקס והעיר הגדולה") אימצה בן נוסף, אח קטן לבתה ג'מה רוז בת ה-7, אותה אימצה הכוכבת בשנת 2011. מזל טוב!

נסיכה! קריסטין דיוויס (צילום: gettyimages)
נסיכה! קריסטין דיוויסצילום: gettyimages
 

 

בסוף השבוע האחרון הוצאנו לאור את רשימת כוכבי הוליווד הנרקיסיסטיים ביותר בביצה, אתם יודעים, אלה שמאוהבים בעצמם עד מעל הראש ולא רואים שום דבר מלבד עצמם. לשמחתנו, יש כאלה שהם ההפוך הגמור מאותם כוכבים, נגיד כמו במקרה של השחקנית קריסטין דיוויס (53), לנצח שארלוט מ"סקס והעיר הגדולה", שאימצה בן שני, אח קטן לג'מה רוז בת השבע, אותה אימצה דיוויס בשנת 2011.  

 

מפחדת מהנהגתו של טראמפ (צילום: gettyimages)
מפחדת מהנהגתו של טראמפצילום: gettyimages

 

אמש (א') פורסם באתר Us Weekly כי דיוויס אימצה ביום שבת האחרון את בנה השני, תינוק קטן העונה לשם דיוויס. אגב, בניגוד לדמות הנצחית שלה בסדרה, דיוויס עשתה זאת לבד - ללא בן זוג. בנובמבר 2016, לאחר הבחירות וזכייתו של דונלד טראמפ, התראיינה השחקנית לתחנת הרדיו WNYC והביעה חשש רב להיות אימא לילדה אפרו-אמריקנית: "אני אישה לבנה, תמיד נהניתי מכל הזכויות האפשריות שיש לנשים לבנות. אבל עכשיו יש לי ילדה, והלב שלי כולו שלה ויצא אליה בשלמותו, רק שהילדה הזו נולדה בגוף חום ויש אנשים שפועלים באופן תמידי כנגד הילדה שלי. זה קשה, זה מפחיד אותי".

 

"אני מוכרחה להגן על הילדה שלי, מוכרחה להגן עליה בכל מחיר", הבהירה דייוויס והוסיפה "המחשבה הראשונה שהייתה לי ביום שלאחר הבחירות זה שאני מוכרחה ללכת ללמוד לירות באקדח. אני יודעת שזה לא הגיוני אבל הפחד התמידי הזה שמישהו יפגע או יכאיב לבת שלי הפך להיות פחד עצום וזה רק הולך וגובר".

 

אימא לשניים! (צילום: gettyimages)
אימא לשניים!צילום: gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018