ריחו"ל
נפרדנו כך: ג'ינה דיוויס מתגרשת
השחקנית (לנצח תלמה מהסרט האגדי "תלמה ולואיז") ובעלה ב-16 שנים האחרונות החליטו להתגרש ולהפריד כוחות. אין ספק שזה שבר לנו את הלב, אבל מצד שני - אולי זה הזמן לחדש את הקשר עם לואיז (סוזן סרנדון) ולצאת לקרוע את העיר

חופשיה וטוב לה? ג'ינה דיוויס (צילום: Gettyimages)
חופשיה וטוב לה? ג'ינה דיוויסצילום: Gettyimages

 

אם לרגע חשבנו שגל הפרידות חלף אז ממש לא, ואין ספק שזה ביאס אותנו. הפעם, מי שאחראית על שבירת הלב שלנו, היא השחקנית ג'ינה דיוויס (62),

לנצח תלמה מהסרט האגדי "תלמה ולואיז", שלאחר 16 שנות נישואים מתגרשת מבעלה. 

 

אמש (ג') פורסם באתר E! כי הגיעו מסמכים המאשרים את גירושיהם של השניים שעל פי הדיווחים "מתגרשים עקב פערים שלא ניתנים לגישור". מי שהגיש את בקשת הגירושים היה דווקא בעלה, ד"ר רזה ג'אריי (47) שהחליט לסיים את הנישואים ואף הוסיף שהוא דוחה כל בקשה של דיוויס לקבל תמיכה כספית. אוקיי, יש לנו תחושה שלא נפרדתם בטוב.

 

לא נשקר, עצוב לנו. דיוויס ורזה ג'אריי (צילום: Ap)
לא נשקר, עצוב לנו. דיוויס ורזה ג'ארייצילום: Ap

 

בשנת 2006 התראיינה דיוויס לאתר Good Housekeeping ודיברה בכנות על מערכת היחסים ופער הגילאים (15 שנים): "מערכת היחסים הזו נראתה לי קצת מופרכת בהצלחה", סיפרה השחקנית והוסיפה: "אני זוכרת שפגשתי אותו וחשבתי שהוא חמוד אבל צעיר כל כך שזה ממש הצחיק אותי. חשבתי שאני נכנסת לקשר קצר שיהיה בעיקר כיף ולא מעבר, אבל כשהתחלנו לבלות יותר זמן יחד הבנתי שאין שום משמעות לגיל. זה לא שישבנו יחד ואמרתי לו 'מה זאת אומרת שלא שמעת על הביטלס' ממש לא".

 

דיוויס וג'אריי נישאו בשנת 2001 ויש להם שלושה ילדים משותפים, אליזה (16), קייס וקיאן, התאומים בני ה-14. אגב, זה הזמן לציין שלדיוויס יש היסטוריה רומנטית מפוארת וג'אריי, למעשה, הוא בעלה הרביעי. בעברה הייתה נשואה השחקנית לשחקן ג'ף גולדבלום, אותו הכירה על סט הצילומים של הסרט "הזבוב" ולאחר מכן נישאה לבמאי הפיני-אמריקני רני הרלין. בקיצור, עכשיו שאת שוב פנויה זה הזמן לחדש את הקשר עם לואיז (סוזן סרנדון) ולצאת לאיזו הרפתקה חדשה. בהצלחה!

את חושבת על מה שאני חושבת? דיוויס וסוזן סרנדון (צילום: Gettyimages)
את חושבת על מה שאני חושבת? דיוויס וסוזן סרנדוןצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018