ריחו"ל
כוכב הסדרה "החיים עצמם": "מעריצה הטרידה אותי מינית"
השחקן ג'סטין הארטלי, לנצח קווין פירסון מהסדרה "החיים עצמם", סיפר כי בזמן שבילה עם חברים במסעדה ניגשה אליו מעריצה שהתחילה לנשק אותו ולגעת בו בלי הפסקה. "ביקשתי ממנה שתתרחק ממני ושתפסיק להדביק את הפה שלה לפנים שלי"

תכלס, אתה הורס! ג'סטין הארטלי (צילום: Gettyimages)
תכלס, אתה הורס! ג'סטין הארטליצילום: Gettyimages

 

מכירים את זה שאתם נכנסים למסעדה וכל מה שמתחשק לכם זה רק לאכול בשקט את ארוחת הערב שלכם, אתם יודעים, בלי שאיזו מעריצה תזנק עליכם בהיסטריה? טוב, אז לנו אין מושג איך זה מרגיש, אבל אם תשאלו את ג'סטין הארטלי (41), כוכב הסדרה "החיים עצמם", הוא כנראה יספר לכם שזו חוויה נוראית.

 

אמש (ב'), סיפר השחקן על סיטואציה לא נעימה שהתרחשה כשיצא לארוחת ערב עם חברים במסעדה בשיקגו. הכל היה טעים ויפה, עד שזינקה עליו מעריצה, שככל הנראה שכחה את הנימוס בבית, ואפשר לומר שבהחלט הרסה לו את הערב. "האישה הזו, שהיא לחלוטין זרה עבורי, זיהתה אותי והתחילה לצרוח ולהשתגע לגמרי במסעדה", סיפר השחקן לאתר Good Housekeeping, והוסיף: "היא רצה אליי והתחילה לחבק אותי ולנשק אותי".


"עברתי הטרדה מינית" (צילום: Gettyimages)
"עברתי הטרדה מינית"צילום: Gettyimages

 

הארטלי, שככל הנראה נרתע מהגברת (ובצדק) ניסה להרחיק אותה והסביר לה שאם המקרה היה הפוך הוא היה נעצר ואף נכנס לכלא. "אמרתי לה שהיא לא יכולה

לגשת ככה לאנשים שהיא לא מכירה ולהדביק את הפה שלה לפרצוף שלהם. אם אני הייתי מתנהג כך הייתי נכנס לכלא", אמר השחקן הכעוס והוסיף: "אמרתי לה וביקשתי ממנה שלא תתנהג ככה לעולם. וזה לא שאני מנסה ללמד אותה איך להתנהג או לתת לה שיעור לחיים, ממש לא, אבל אני חושב שזה משהו שכדאי שהיא תלמד וזה בדיוק מה שאמרתי לה". תכלס, צודק!

 

הגברת, שנראתה מאוד נבוכה מהסיטואציה, אמנם עזבה את השחקן והפסיקה לנשק אותו, אבל אם חשבתם שהמעריצה המטורללת נתנה להארטלי להמשיך לאכול ולהפסיק להטריד אותו, אז זהו שלא: "המעריצה הניחה לי וחזרה לשולחן שלה, אבל אחרי כמה דקות הגיעה שוב והפעם ביקשה שאצטלם איתה". הארטלי, שכנראה עוד היה בהלם מהסיטואציה, סירב להצטלם עם האישה ומיהר להסביר: "בדרך כלל אני תמיד שמח להצטלם עם מעריצים, אין לי בעיה עם זה, אבל אז אמרתי לעצמי 'אין מצב שאני מצטלם איתך אחרי שהטרדת אותי מינית' אני אוותר על התמונה, תודה".

 

בסופו של דבר התייאש הארטלי והוא וחבריו החליטו לצאת מהמסעדה, אך לא לפני שהגברת המעיקה צרחה בקולי קולות: "ג'סטין הארטלי הוא אידיוט". הארטלי, שבאמת לא הבין מאיפה הצרה הזו נפלה עליו, סיפר שבאותה שניה הוא פשוט לא הבין איך זה יכול להיות ואמר לעצמו שזה פשוט לא אמיתי.

הלך התאבון (צילום: Gettyimages)
הלך התאבוןצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018