ריחו"ל
עכשיו תורו: בעלה לשעבר של מייגן מרקל מתחתן
טרבור אנגלסון, שהיה נשוי למרקל הרבה לפני שהפכה לדוכסית מסאסקס, התארס לחברתו טרייסי קורלנד. האם הם יזמינו אקסים לחתונה כפי שהנסיך הארי עשה? נחזיק אצבעות

הם קצת חמודים. טרבור אנגלסון וטרייסי קורלנד
הם קצת חמודים. טרבור אנגלסון וטרייסי קורלנד

 

נראה שטרבור אנגלסון (41), הגרוש של מייגן מרקל (36), צפה בחתונה המלכותית והתמונות עשו לו חשק. שלושה שבועות אחרי האירוע הנוצץ, אנגלסון

כרע ברך והציע נישואים לחברתו, גורו הבריאות טרייסי קורלנד, כך דיווח אתר TMZ.

 

אנגלסון העלה תמונה משותפת שלו ושל קורלנד לחשבון האינסטגרם הפרטי שלו, וכתב "אני גבר בן מזל, זה נכון! התכוננו לחגוג!". אלה יהיו הנישואים השניים של הבמאי, שנישא למרקל בשנת 2011. בני הזוג התגרשו שנתיים לאחר מכן כאשר הסיבה הרשמית הייתה הקריירה הנוסקת של מרקל, שגרמה לבני הזוג לבלות זמן רב בנפרד. עם זאת, בספר שנכתב אודות הדוכסית, נחשף שהסיבה שונה לחלוטין.

 

כנראה שממנו היא לא תיפרד אף פעם. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: AFP)
כנראה שממנו היא לא תיפרד אף פעם. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: AFP

 

"חברים של מייגן שמו לב שההתנהגות שלה משתנה כלל שהיא עולה בסולם ההצלחה. לא היה לה זמן עבורם, גם לחברים שהלכו איתה במשך שנים. זה קרה גם עם טרבור, שהעריץ אותה בהתחלה, אבל עד מהרה הרגיש כמו משהו שנדבק לסוליית הנעליים שלה", סיפרה ניאנקי פרידי, חברת ילדות של מרקל.

 

ה"סאן" הבריטי דיווח שאנגלסון היה שבור אחרי הפרידה והתמוטט כשנודע לו שהאקסית שלו מאורסת לנסיך הארי. טרייסי, אנחנו מקווים שאת יודעת לאן את נכנסת.

 

אל תחכי להזמנה (צילום: Gettyimages)
אל תחכי להזמנהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018