ריחו"ל
נגמרה האהבה? איימי שומר ובעלה עצובים
הקומיקאית ובעלה, השף כריס פישר, הגיעו יחד לטקס פרסי הטוני וזו הייתה הפעם הראשונה של שניהם על השטיח האדום. כמה חבל שכל מה שיצא מהם זה פרצוף חמוץ ואחיזה קרה בכתף של שומר. מודאגים? גם אנחנו

חיוך? משהו? איימי שומר וכריס פישר (צילום: Ap)
חיוך? משהו? איימי שומר וכריס פישרצילום: Ap

 

מכירים את זה שאומרים שזוגות בתחילת הקשר, ובטח בשנה הראשונה של הנישואים, נמצאים בירח דבש ארוך ומתמשך? אז כנראה שזה פחות עובד במקרה של איימי שומר (37) ובעלה, השף כריס פישר (38), שהגיעו יחד לחנוך את השטיח האדום ונראו, איך נאמר, פחות מאוהבים ומרוצים.

 

הקומיקאית ובעלה הגיעו לטקס פרסי הטוני שהתקיים לפנות בוקר (ב') בניו יורק, וזו הייתה ההופעה הראשונה שלהם יחד מאז אותה חתונה בהפתעה שהתקיימה בחודש פברואר האחרון. כמובן שאנחנו ציפינו שנראה קצת יותר ניצוצות בעיניים, חיוכים מאוהבים ונשיקות של זוג טרי, אך במקום זה קיבלנו פרצוף חמוץ ואחיזה קרה בכתפה של שומר. אגב, זה הזמן לציין שברגע שהקומיקאית נפרדה לכמה רגעים מבעלה היא קפצה, חייכה וחזרה להיות אותה איימי שאנחנו מכירים ואוהבים. קצת מדאיג, לא?


לבד וטוב לה (צילום: Gettyimages)
לבד וטוב להצילום: Gettyimages

 

כמובן שמלבד הקומיקאית העצובה ובעלה הגיעו כוכבים רבים לצעוד על השטיח האדום, ביניהם: טינה פיי ובעלה, המלחין ג'ף ריצ'מונד, שבניגוד לזוג הטרי נראו מאוהבים ומרוצים, אנה וינטור ובתה, בי שפר, קרי וושינגטון, קלייר דיינס ההריונית, כוכב המפץ הגדול, ג'ים פרסונס ובעלו טוד ספיווק, קארי מאליגן ועוד. ומה חשבתם על מה שלבשו הכוכבים?


חמודים. טינה פיי וג'ף ריצ'מונד (צילום: Ap)
חמודים. טינה פיי וג'ף ריצ'מונדצילום: Ap

שימו לב להתאמת הגרב. ג'ים פרסונס וטוד ספיווק (צילום: Ap)
שימו לב להתאמת הגרב. ג'ים פרסונס וטוד ספיווקצילום: Ap

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018