רכילות+

ירדן הראל כתבה פוסט קורע לב וכל הסלבס במדינה הגיבו

הדוגמנית והמגישה פירסמה באינסטגרם שלה טוקבק דוחה במיוחד שכתב לה בריון רשת על כך שהיא לא נכנסת להריון. "עם השנים אתה לומד להיות חסין ואפילו לצחוק מחלק מהטוקבקים, אבל פעם ב..צץ אחד שכואב לך באופן אישי", כתבה וזכתה לחיבוק אוהב מכל חבריה לביצה

ירדן הראל והטוקבק הפוגעני (צילום: ענת מוסברג)
ירדן הראל והטוקבק הפוגעניצילום: ענת מוסברג

 

לא פעם אנחנו נתקלים בבריוני מקלדת שכותבים טוקבקים פוגעניים, מבלי להזדהות כמובן, כי כמה קל ומגעיל זה להכפיש מישהו מבלי שרואים את פרצופך. הפעם, מי שנפלה קורבן למתקפה דוחה במיוחד היא הדוגמנית והמגישה ירדן הראל, שלמרות שהיא נמצאת במקצוע שנים רבות ונתקלה בטוקבקים מעליבים לא פעם ואולי אפילו פיתחה עור של פיל במהלך השנים, עדיין מגיע הטוקבק האחד הזה, שחודר מתחת לכל שכבות ההגנה ומפלח את הלב.

 

הראל פירסמה מוקדם יותר היום (א') צילום מסך של טוקבק ובו נכתב: "ירדן הראל נשואה כבר עשר שנים אבל היא לא נכנסת להריון כי לא בא לה חלילה להפסיק לטוס מסביב לעולם וללכת להשקות כדי לטפל בילד". כן, קחו דקה לעכל את הרוע.

 

 

 (צילום מסך)

 

הראל כתבה התייחסות לאותו פוסט ושיתפה את עוקביה: "היד קלה עם המקלדת. עם השנים אתה לומד להיות חסין ואפילו לצחוק מחלק מהטוקבקים. אבל פעם ב...צץ אחד שהוא כולו רשעות וטיפשות ופוגע בך בנושא שכואב לך באופן אישי".

 

הטוקבק הפוגעני לא נעלם מעיניהם של חבריה לביצה, שיצאו להגנתה וחיבקו אותה בתגובות. הדוגמנית בר רפאלי הגיבה באימוג'י של אצבע משולשת, אנה ארונוב כתבה "כפרה עליך, לא לקחת ללב", קורל סימנוביץ' הגיבה ב"רוע לב של אנשים רעים ועלובים" וגם לירון ויצמן, אגם רודברג, מייקל לואיס, שני קליין, חן אמסלם ועוד שלל סלבס הביעו תמיכה. הגדיל לעשות בעלה, עומרי שלום שכתב "קושקוש מצאתי את הטוקבקיסט שכתב את זה, תוך עשרים וארבע שעות הוא מורדם, ממני, נהרייני מלידה".

 

שווה לעצור שנייה לפני הטוקבק המרושע הבא שאתם מתכוונים לכתוב, כי בסופו של דבר, גם אם מדובר באדם מפורסם - הוא עדיין אדם. שבוע טוב ורק בשורות טובות!

 

 (צילום מסך)
 (צילום מסך)

 (צילום מסך)

 (צילום מסך)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018