ריחו"ל
הסלבס מגישים: המדריך לבוגד המפורסם
ההיסטוריה העצובה מלמדת אותנו שהגברים ההוליוודים לא מצליחים לשמור אמונים לבנות הזוג שלהם, ומקפידים לתבל את חייהם עם רומנים מטופשים שנחשפים ומביכים את כל המעורבים. מה עליהם לעשות כדי להימנע מטעויות של מתחילים?

דיסקרטיות? אנחנו לא מכירים את המילה (gettyimages, רויטרס)
דיסקרטיות? אנחנו לא מכירים את המילהgettyimages, רויטרס

 

בתחילת השבוע בילה ג'יימי פוקס עם דוגמנית אלמונית במיאמי בזמן שזוגתו, קייטי הולמס, נפשה עם בתה בפריז. יכול להיות שמערכת היחסים בין פוקס והדוגמנית תמימה לחלוטין והם חברים טובים עוד מאז שהוא היה חונך פר"ח שלה. ואולי, רק אולי, מישהו נתפס פה בבגידה. כדי שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם, הכנו את המדריך המלא לבוגד המתחיל: עשה ובעיקר אל תעשה. נניח, אל תבגוד, יא זבל.

 

תעצור בצד: יו גרנט

 

נו באמת. יו גרנט ודיווין בראון (gettyimages, AP)
נו באמת. יו גרנט ודיווין בראוןgettyimages, AP

 

מה קרה שם? בשנת 1995 נעצר גרנט בזמן שאישה בזנות בשם דיווין בראון ביצעה בו מין אוראלי ברכבו. באותה תקופה, ניהל השחקן מערכת יחסים ארוכה עם אליזבת' הרלי, והשניים נפרדו לתקופה קצרה בעקבות הסקנדל. למרבה הפלא, גרנט לא למד את הלקח והוא המשיך לבגוד בבנות הזוג שלו לאורך השנים. תוסיפו למשוואה ילדים שנולדו מאותן בגידות, ותקבלו גבר שהיושרה והדיסקרטיות ממנו והלאה.

 

עשה: אתה מפורסם, למען השם. תמצא חדר במלון, תירשם בשם בדוי ותשלם דמי שתיקה לכל נותני השירות.

 

אל תעשה: לשבת ברכב בלב שדרות הוליווד זה כמו ללכת עם מטרה מצויירת על הגב. רוצה לבגוד בבת הזוג? תנסה לעשות את זה במקום פחות מרכזי. בנוסף, אל תצרוך שירותי זנות ואל תעשה מין לא מוגן כי אין טרן אוף גדול יותר מזיבה ורבבות ילדים עם אבא דוש.

 

החדר הסגלגל: דונלד טראמפ

 

יו גו גירל! דונלד טראמפ וסטורמי דניאלס (gettyimages, רויטרס)
יו גו גירל! דונלד טראמפ וסטורמי דניאלסgettyimages, רויטרס

 

מה קרה שם? בחודש ינואר האחרון נחשף ב"וול סטריט ג'ונרנל" שהחשפנית סטפני קליפורד, שידועה בשם הבמה סטורמי דניאלס, קיבלה דמי שתיקה מעורך דינו של טראמפ רגע לפני הבחירות בשנת 2016. לדבריה, היא והנשיא ניהלו רומן לוהט בזמן שהיה נשוי למלאניה ובתקופה לאחר לידת בנם המשותף בארון.

 

דניאלס תבעה את טראמפ, נשיא מכהן מיינד יו, כדי שתשוחרר מהסכם סודיות עליו חתמה עם עורך הדין שלו. בנוסף, הגישה תביעת דיבה נגד הנשיא לאחר שהאחרון הכחיש את הקלסתרון של האדם שאיים עליה בשנת 2011 שלא תחשוף את מערכת היחסים האינטימית שניהלה עם טראמפ.

 

עשה: אל תרוץ לנשיאות ארצות הברית כשמאחורייך עשרות נשים אליהן התייחסת כמו אל פוסי. במילים שלו, כן? זה רק עניין של זמן עד שהן יתחילו לדבר.

 

אל תעשה: אל תבגוד באשתך, בעיקר לא כשהיא מתאוששת מלידה. וגם אל תצפה בסרטי פורנו, הם לא משקפים את החיים האמיתיים.

 

שלגיה והבמאי: קריסטן סטיוארט

 

ככה הבגידה נחשפה
ככה הבגידה נחשפה

 

מה קרה שם? בשנת 2012, כשערפדים היו הדבר הכי לוהט על פני כדור הארץ, קריסטן סטיוארט ורוברט פטינסון היו פאוור קאפל של ממש. האידיליה של העור החיוור והמבטים הנוגים התנפצה כשסטיוארט הצטלמה לסרט "שלגיה והצייד", וניהלה רומן עם הבמאי הנשוי רופרט סנדרס.

 

השניים תועדו על ידי צלם פפראצי חרוץ והתמונות המפלילות התפרסמו על שער המגזין "אס וויקלי". סטיוארט וסנדרס פרסמו הודעות התנצלות פומביות והבהירו שהיה מדובר במעידה חד פעמית, אולם החרטה לא עזרה ושניהם נזרקו על ידי בני הזוג שלהם.

 

עשה: פנק את הפרטנר/ית שלך בחדר, כזה שיש לו ארבע קירות ותריסים שאפשר להגיף.

 

אל תעשה: אלוהים אדירים, אנשים מפורסמים, תפסיקו לנהל רומנים בחיק הטבע. חיית הפרא הנודעת צלם הפפראצי אורבת לכם. כמו כן - אסור לערבב ביזנס ופלז'ר. 

 

אופרת סבון: ארנולד שוורצנגר

 

יאללה לך הביתה ארני. שוורצנגר ומריה שרייבר (gettyimages)
יאללה לך הביתה ארני. שוורצנגר ומריה שרייברgettyimages

 

מה קרה שם? ארנולד שוורצנגר ומריה שרייבר נחשבו תמיד לאחד הזוגות היציבים ביותר בהוליווד. ההפתעה הייתה רבה בשנת 2011, כאשר השניים הודיעו שהם מתגרשים אחרי 25 שנות נישואים. הסיבה לפרידה הייתה מפתיעה במיוחד: מושל קליפורניה לשעבר ניהל רומן שנמשך עשור עם עוזרת הבית שלהם, מילדרד באנה, והביא עמה ילד מחוץ לנישואים.

 

אם זה לא מספיק נורא, התברר ששוורצנגר תמך כלכלית בבנו ובפילגש, כשהכל נעשה כמובן מאחורי הגב של אשתו וארבעת ילדיהם המשותפים. בשנים האחרונות ארנולד ובנו הממזר ג'וזף באנה התקרבו מאוד, והם מבלים זמן רב יחד.

 

עשה: אין תובנות מועילות מהסיפור הזה.

 

אל תעשה: אל תשקר, אל תנהל רומן עם אישה שגרה איתך בבית ואינה אשתך, אל תשקר לקרובים אליך ביותר במשך עשור, אל תתרבה.

 

גול עצמי: דיוויד בקהאם

תמיד חשבנו שהוא נדיב. ויקטוריה ודיוויד בקהאם (צילום: Gettyimages)
תמיד חשבנו שהוא נדיב. ויקטוריה ודיוויד בקהאםצילום: Gettyimages
 

 

מה קרה שם? בשנת 2004 הכדורגלן הרותח נצפה מבלה במסיבה עם העוזרת האישית שלו רבקה לוס. שמועות הוכחשו ולוס איבדה את עבודתה, צעד לא חכם שפינה לה זמן פנוי לכתוב ספר אוטוביוגרפי, אבל תכף נגיע לזה. אחיה של לוס התראיין ל"דיילי מייל" הבריטי וסיפר שויקטוריה בקהאם יצרה קשר עם לוס והורתה לה להתרחק מדיוויד. "אחרי שפוטרה, רבקה הייתה בוכה הרבה ונראתה שבורת לב. חשבתי שזה נבע מסיבות מקצועיות, אבל אני מבין שמדובר בהרבה יותר מזה".

 

העוזרת החרוצה כתבה ספר בו פירטה את מעלליה בין הסדינים עם בקהאם ("מאהב נדיב מאוד", אם אתם חייבים לדעת) וחשפה הודעות אירוטיות שהחליפו ביניהם. ויקטוריה ודיוויד נשארו יחד והמשיכו להכחיש בתוקף את האישומים, אלא שרגע אחרי שהודיעו כי הם מצפים לבנם השלישי באותה השנה, הקוסמטיקאית וחברתה הטובה של ויקטוריה דניאלה הית' סיפרה שגם היא קיימה יחסי מין עם הבעל הנואף, שהזמין אותה כדי שתסיר לו שיער מהמפשעות. קלאסי.

 

עשה: אם ממש דחוף לך לנהל רומן, השאר את החברות של אשתך מחוץ לעסק.

 

אל תעשה: אל תשאיר אחריך עקבות, זה לחובבנים. בלי הודעות טקסט, בלי סימני ליפסטיק ולמען השם - תפסיק להסיר שיער מהמפשעות. אתה לא מייקל פלפס.

 

חייך - אכלת אותה: טריסטן ת'ומפסון

 

מה קרה שם? בחודש אפריל האחרון קלואי קרדשיאן הייתה בחודש התשיעי להיריונה. בין תרגול נשימות לסידור ארונות, היא גילתה, יחד עם שאר העולם, שבן הזוג שלה טריסטן תומפסון בגד בה במספר הזדמנויות שונות. חצי שנה קודם לכן בילה תומפסון במועדון בוושינגטון, ותיעוד מאותו הערב דלף לרשת. שחקן הכדורסל צולם כשהוא מוקף בשלוש נשים אלמוניות והתמזמז בלהט עם שתיים מהן.

 

זה לא נגמר כאן: בזמן שקלואי תיזמנה צירים, תומפסון נצפה מחוץ לבית מלון בו שהה בניו יורק עם אלמונית שהתלוותה אליו לסוויטה שלו - הכל לעיני המצלמות. אותה אישה, שאתר TMZ כינה שם "סטפני", טענה כי היא בילתה איתו את הלילה ולראייה, העלתה וידאו מתוך קלטת סקס שצילמו השניים - לאינסטגרם. הסרטון נמחק במהרה, אבל הלב לא שוכח.

 

עשה: התרחק ממצלמות. סטילס, וידאו, אבטחה, מהירות, פולארויד - כל סוגי המצלמות.

 

אל תעשה: אל תסתיר רומן מאשתך ההרה כי לגלות את זה דרך צד שלישי זה הכי גרוע. אל תיכנס למערכת יחסים עם אישה שעשתה את הונה בריאליטי טראש, אל תעשה "מוטור בואוט" לסטוצים שלך אלא אם אתה בן 16 ודביל.

 

מולאן דוש: יואן מקגרגור

נשאר לבד. יואן מקגרגור ומרי אליזבת' ווינסטד (gettyimages)
נשאר לבד. יואן מקגרגור ומרי אליזבת' ווינסטדgettyimages

 

מה קרה שם? השחקן ואשתו איב מבראקיס היו נשואים במשך 22 שנים עד חודש אוקטובר האחרון, אז פרסם מגזין "פיפל" תמונות שלו כשהוא מתמזמז בלהט עם גיברת שאיננה רעייתו החוקית, אלא הקולגה מרי אליזבת' ווינסטד, ששיחקה לצידו ב"פארגו".

 

חצי שנה לאחר מכן, מקרגור נשאר קירח מכל הצדדים ונזרק על ידי המאהבת. "למרי נמאס. היא הייתה נבוכה מאוד כיוון שכולם חשבו שהיא פירקה משפחה. זה עצוב כיוון שיואן ואשתו היו במקום ממש טוב במערכת היחסים שלהם, והוא החליט לזרוק הכל לפח בשביל מרי. עכשיו נראה שהוא איבד את שתיהן", סיפר מקורב ל"סאן" הבריטי.

 

עשה: היפרד מאשתך לפני שאתה מתחיל לשכב עם נשים אחרות.

 

אל תעשה: אל תנהל רומן עם קולגה. קולגות טובים לשיחות ברזיה והחלפת משלוחי מנות בפורים. גם בזה, אגב, הם לא תמיד טובים.

 

דונט ספיק: גווין רוסדייל

 

ברצינות, אל תדבר. גוון סטפאני גווין רוסדייל (gettyimages)
ברצינות, אל תדבר. גוון סטפאני גווין רוסדיילgettyimages

 

מה קרה שם? גוון סטפאני וגאווין רוסדייל היו נשואים 13 שנים והביאו לעולם שני ילדים משותפים, אולם בשנת 2015 עולמה של הזמרת קרס כשהיא גילתה שבעלה בוגד בה עם המטפלת של ילדיהם. סטפאני חזרה הביתה מטקס פרסי הגראמי וגילתה שבאייפד, שמסונכרן עם המכשיר הסלולרי של בעלה, יש תמונות עירום של הנני מינדי מן, והודעות סליזיות במיוחד שהוחלפו בין השניים. היא לא חשבה הרבה לפני שהגישה בקשה לגירושים.

 

עשה: תפסיק לסנכרן את כל המכשירים, ויפה שעה אחת קודם.

 

אל תעשה: ברצינות, מדובר בטעות של טירונים. נכון שזה נוח ונחמד שכל התמונות המשעממות של הילדים שלך נמצאות על האייפון, האייפד, האייפוד והאפל טי וי, אבל כשתתחיל לשכב עם הנני, זה יהיה בעוכריך.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018