ריחו"ל
מהמגזימות: מייגן מרקל מאמצת מבטא בריטי
במהלך פגישה עם בריטים נלהבים ונרגשים, הדוכסית הטרייה מייגן מרקל נתפסה כשהיא מנסה לדבר במבטא אנגלי - וזה מביך בדיוק כמו שזה נשמע. צפו

 

מייגן מרקל מאנצת מבטא בריטי

מייגן מרקל מאנצת מבטא בריטי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כמעט חודשיים עברו מהחתונה המלכותית ונראה כי מייגן מרקל מתחילה להתרגל לסטטוס החדש בחייה. אולם הפעם לא מדובר רק בשינוי הסטיילינג שלה, בדבקות בנימוסים מלכותיים או בפחד תמידי מהמלכה, אלא בשינוי הרבה יותר מהותי. הדוכסית האהובה, שנולדה בלוס אנג'לס, החליטה לאמץ לעצמה מבטא אנגלי חדש.

 

כזכור, חודש לאחר החתונה עברה מרקל (36) את טבילת האש הראשונה שלה כשיצאה לרחובות צ'שייר באנגליה בליווי המלכה אליזבת' בלבד. רבים דיווחו אז על המבוכה ששררה בין השתיים, אבל חדי השמיעה הבחינו במשהו נוסף.

 

לא היית צריכה. אבל באמת לא (gettyimages)
לא היית צריכה. אבל באמת לאgettyimages
כמו בכל הופעה פומבית של נציגי הממלכה, גם הפעם הגיעו אנשים רבים כדי להרגיש קצת אבק מלכותי. עוברת אורח בשם איה זכתה בתשומת ליבה של מייגן, שהחליפה איתה כמה מילים וחשפה - איך נאמר זאת בעדינות - מבטא בריטי ברמת חוג דרמה בבית ספר יסודי.

 

איה הנרגשת פנתה למרקל ואמרה לה שהיא מאוד מתרגשת לפגוש אותה ושהיא צפתה בה זמן רב. מרקל המקסימה הודתה לה והוסיפה במבטא החדש שאימצה לה: "אני חושבת שלכולנו היה יום נהדר, השמש זורחת בשבילנו". נכון, אין קשר בין מה שאיה אמרה לתשובה של מרקל, מצד שני, אנחנו בהחלט מבינים את הלחץ שלה - לבלות יום שלם עם המלכה אליזבת' זו בוודאי לא חוויה קלה.  

 

זה הזמן רק לציין שבעיתון הלונדוני "טיימס" דווח כי כמה ימים לאחר החתונה המלכותית יועצת הארמון הבכירה, סמנתה כהן, קיבלה הנחייה ללמד את מרקל את כל מה שהיא צריכה לדעת על חיי המלוכה ועל התואר החדש שלה כדוכסית. חלק מהלמידה כלל שינוי טון הדיבור ושימוש מרובה במילים בריטיות. תכלס, חלום שלנו לשמוע אותה מבקשת עוגייה יחד עם התה של השעה ארבע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018