רכילות+

כמה חם: הגברים הלוהטים מעל גיל 50

הקיץ הגיע, הטמפרטורות עולות והכוכבים הישראלים החלו לפקוד אירועים מתוקשרים עם הרבה פחות בגדים. אז מי הצליחו להוכיח לנו שזה לא הגיל אלא התרגיל ועם מי היינו שמחים להעביר איזה ליל יולי מהביל?

 

מעולם לא הכחשנו שאנחנו אוהבים גברים מבוגרים יותר, ולא, ממש אין לנו "דדי אישיוז" - תודה רבה לכם. אנחנו פשוט אוהבים גברים שעברו דבר או שניים בחיים, וממש כמו יין טוב, השתבחו עם השנים. קצת שיער אפור, אולי אפילו קרחת, מה זה משנה? העיקר שהגוף עדיין לוהט, המוח חד מתמיד וניסיון החיים עשיר ומגוון.

 

במקרה והייתם צריכים הוכחות (למרות שבואו, אנחנו תמיד צודקים) שגברים מעל גיל 50 לוהטים בטירוף, קיבלנו השבוע את אברי גלעד (55), שבאופן די נדיר, הגיע לאירוע מתוקשר כשהוא לובש חולצה ללא שרוולים ומכנסיים קצרים, והזכיר לנו כמה טוב הוא  נראה. רגע אחרי, כבר חשבנו על כך שלא מעט מגברברי הביצה שחצו את 50, הם סחורה לוהטת. אתם יודעים, שמות כמו דני קושמרו, ליאור אשכנזי ומוטי רייף שללא ספק נראים היום טוב מאי פעם. ומי עוד נכנס לרשימה המכובדת?

 

תגידו שלום לתותחים שלי: אברי גלעד

 

בוקר טוב וחדש לך. אברי גלעד (צילום: ענת מוסברג)
בוקר טוב וחדש לך. אברי גלעד

 

גיל: 55

 

למה השתבח עם השנים: השבוע, כאמור, ראינו את אברי גלעד באור מחודש כשהגיע להשקה בלבוש בלתי פורמלי, אחרי שנים בהן אנחנו רגילים לראות אותו לובש חולצות הוואי מחרידות בתוכנית הבוקר. אז נכון, אולי זה לא הכי "מכובד" להופיע כך בטלוויזיה, אבל מילה מאיתנו - אם אתה עולה לשידור עם החולצה הזאת, אנחנו מבטיחים שתחצה את רף ה-10 אחוז ברייטינג.

 

אוהבים את הגברים שלנו מסוכנים: איתי אנגל

 

עובדה: אתה לוהט. איתי אנגל (צילום: מוטי לבטון)
עובדה: אתה לוהט. איתי אנגל

 

גיל: 50

 

למה השתבח עם השנים: יש הטוענים כי גופו השדוף של איתי אנגל לא עושה להם את זה, אבל תאמינו לנו, ברגע שהאיש פותח את הפה, אף אחד לא זוכר איך הוא נראה. אנגל מפוצץ בכריזמה, יודע לשלהב את מאזיניו - בכל הגילאים - וככל שהשנים עוברות ונוספים סיפורים נוספים לרזומה המקצועי שלו, אנחנו רק מריירים יותר.

 

הכניסה ללבנון, ההצטרפות לכוחות המורדים הסורים והחשוב מכל, התמונות התמונות בבגד ים(!) אצלנו במדור, מוכיחות שהוא רק נעשה לוהט יותר עם הזמן. וכן, גם העובדה שהוא התחתן השנה עם בחירת ליבו, הופכת אותו למושך יותר. אנחנו אוהבים שהגברים שלנו לא מפחדים ממחוייבות.

 

 

מוכנים להיות האחות הרחמנייה שלו: דני קושמרו

 

עם המעיל והקסדה. דני קושמרו (צילום: אמיר מאירי)
עם המעיל והקסדה. דני קושמרו

 

גיל: 50

 

למה השתבח עם השנים: אנחנו אוהבים את רוני דניאל, את שיבל כרמי מנסור ואפילו את משה נוסבאום, אבל אין ספק שהפנינה של חברת החדשות הוא דני קושמרו, שגורם לנו להתיישב לפחות פעמיים בשבוע מול מהדורת החדשות המרכזית ולחייך אל המסך, למרות סיפורי הזוועה שמשודרים שם.

 

בחודש שעבר, כשגילינו שקושמרו נפצע בתאונת דרכים באיטליה, כבר כמעט כירטסנו כרטיסי טיסה, רק כדי שנוכל להיות לצידו ולסעוד אותו ברגעיו הקשים. למרבה המזל, המגיש השרמנטי התאושש מהר וחזר לארץ, ואנחנו מחכים בקוצר רוח לחזרתו למסך. עד אז, נשמח לחתום לך על הגבס, רק אומרים.

 

גורם לנו לאהוב ספורט: אלי אילדיס

 

היי הוט סטאף. אלי אילדיס (צילום מסך)
היי הוט סטאף. אלי אילדיסצילום מסך

 

גיל: 52

 

למה השתבח עם השנים: עם יד על הלב, אנחנו ממש לא מתים על ספורט. לא ברמת הפעילות ולא ברמת הצפייה, אבל כשאלי אילדיס בתמונה, כל מגרש הופך ירוק יותר. השנים הרבות של אילדיס בחדשות הספורט גרמו לנו להתעניין במה שחשוב באמת - הוא, ואפילו העובדה שיצא לאחרונה משוק הרווקים, לא מורידה מהאפיל שלו. ועוד דבר בקטנה: גבר שמכוניות ספורט הן התחביב שלו - ממש עושה לנו את זה.

 

תפיק אותנו: מוטי רייף

 

אין על הגובה הזה. מוטי רייף (ענת מוסברג)
אין על הגובה הזה. מוטי רייף

 

גיל: 53

 

למה השתבח עם השנים: מוטי רייף חתיך היום יותר מאי פעם. הוא גבוה, מדגמן זיפים אפורים מסוקסים וקול עמוק וסמכותי שקצת מעביר בנו רעד, בכל פעם שאנחנו מדברים איתו. השנה רייף גם עשה קפיצת המדרגה והפך מהאיש שמושך בחוטים מאחורי הקלעים, לפנים (הלוהטות!) על המסך שלנו, בתוכנית הריאיונות החדשה שלו. בקיצור, מתי תזמין אותנו להתראיין אצלך?

 

תשיר לנו: יובל בנאי

 

איזה חוף זה? כי אנחנו בדרך! יובל בנאי (צילום מסך)
איזה חוף זה? כי אנחנו בדרך! יובל בנאיצילום מסך

 

גיל: 56

 

למה השתבח עם השנים: אין מה לעשות, יובל בנאי הוא כוכב רוק ולמרות שהוא כבר שנים בזוגיות מחייבת, תמיד יישאר לו הדימוי של הילד הרע והסקסי, גם אחרי שהשיער האפיר והזיפים הכסיפו. תוסיפו לזה את התחביב של בנאי, גלישת גלים, ותבינו שמדובר במטר שמונים וקצת של שרירים.  

 

 

הסלב: גיא פינס

 

מי היה מאמין, העיניים הכחולות הן כבר לא סימן ההיכר שלו. גיא פינס והשרירים (צילום מסך)
מי היה מאמין, העיניים הכחולות הן כבר לא סימן ההיכר שלו. גיא פינס והשריריםצילום מסך

 

גיל: 51

 

למה השתבח עם השנים: בוקר אחד גיא פינס התעורר והחליט שהוא מתחיל להשקיע בגוף שלו. כלומר, זה לא שהוא נראה לא טוב לאורך השנים, פשוט אף פעם לא שמנו לב יותר מדי לשום דבר פרט לעיניים הכחולות האלה. מפה לשם, המגיש התחיל להתאמן, להתחטב, ולחשוף גוף מוצק וחלקלק, שמעורר בנו התפעלות עם כל תמונה שהוא מעלה לאינסטגרם. בקיצור, בואו נגיד את זה ככה: אם לאורך השנים הסתכלנו על הנשים שמגישות לצידו - היום הן כבר ממש לא האישיו.

 

ועוד שניים שייכנסו למועדון ממש בעוד כמה חודשים:

 

צ'כוב פינת מירי רגב: ליאור אשכנזי

 

הבה הבה הבה! ליאור אשכנזי חתיך על (צילום: דניאל קמינסקי)
הבה הבה הבה! ליאור אשכנזי חתיך עלצילום: דניאל קמינסקי

 

גיל: 49

 

למה השתבח עם השנים: נכון, הוא יחגוג 50 רק בדצמבר הקרוב, אבל את המראה הכסוף והמסוקס הוא מדגמן כבר כמה שנים והחלטנו לתת לו מקום של כבוד ברשימה למרות שהוא עוד לא בגיל המתאים. אשכנזי אוחז בחיוך כובש, חוש הומור מצויין וכשרון משחק מדהים וכל אלה הופכים אותו לגבר מוכשר שהופך כל דבר שהוא נוגע בו לזהב טהור. תיגע גם בנו, זה ממש בסדר.  

 

ערב טוב וששששבת שלום לך: איל קיציס

 

לא רואים את השנים. איל קיציס (צילום: אמיר מאירי)
לא רואים את השנים. איל קיציס

 

גיל: 49

 

למה השתבח עם השנים: איל קיציס, ממש כמו ליאור אשכנזי, עוד לא הגיע לגיל העגול והנכסף, אבל היינו חייבים להכניס אותו. האיש אשר מוביל את נבחרת "ארץ נהדרת" ביד רמה כבר 15 שנים שוחה בעולם התקשורת משנת 1993 ונראה כאילו לא התבגר כמעט בכלל, מלבד כמה טוויסטים לוהטים במיוחד, נניח זיפים שהכסיפו וקמטי הבעה. חוש ההומור שלו הפך לחד יותר, הוא נהיה קול יותר עם השנים והכי חשוב - הוא נראה פאקינג מדהים בחליפה.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018