רכילות+
שכחו וסלחו: הנשים שנשארו לצד הבעל שסרח
זוגות רבים בעולם הבידור נאלצו לחוות משברים מול אור הזרקורים ותחת העין הפקוחה של הציבור הסקרן. בזמן שהגברים הסתבכו בשערוריות תקשורתיות ובחשדות פליליים, הנשים שלצידם נשארו איתנות כמו סלע ודבקו. אז מי הן הנשים שלא עזבו גם בשעות הקשות?

סלחו ושכחו (צילום: ענת מוסברג, רפי דלויה, AFP)
סלחו ושכחוצילום: ענת מוסברג, רפי דלויה, AFP

 

השבוע יובל המבולבל השיק סרט חדש ומי שבלטה מעל כל המוזמנים הייתה אשתו, מיכל, ששידרה עסקים כרגיל למרות הפרשה הלא נעימה שבה היה מעורב בעלה ממש לאחרונה. מיכל היא לא האישה הראשונה שעומדת לצד בן הזוג שלה בשעה שמשבר גדול ופומבי שנוצר באשמתו מאיים על הקריירה, הזוגיות ושלמות המשפחה. למרות שאי אפשר לדעת מה קורה מאחורי דלתיים סגורות, הנשים מקפידות לשמור על קור רוח אל מול המצלמות ולהגיד בדיוק את המילים הנכונות. אז מי נשארו לתמוך בבעלים שהסתבכו?

 

סקס, סמים ורוקנרול. לכאורה

למרות הכל. יובל המבולבל ואשתו מיכל (צילום: רפי דלויה)
למרות הכל. יובל המבולבל ואשתו מיכל

 

האישה הטובה: מיכל שם טוב

 

הבעל החוטא: יובל המבולבל (שם טוב)

 

מעשה (אסור) שהיה, כך היה: לפני כחודשיים כוכב הילדים נחקר באזהרה בחשד שרכש קוקאין בכמויות גדולות. בכתבה שפורסמה עליו במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות", נטען כי נהג לכלות את זמנו וכספו ב"בילויים מפוקפקים בבתי מלון", וזה כשמחכים לו בבית שישה ילדים ואישה הריונית.

 

נשארה לצידו: מיכל שם טוב אמנם לא הגיבה למקרה, אך התייצבה לצד בעלה באירוע מתוקשר יחד עם שאר בני המשפחה. זמן קצר לאחר שהפרשה נחשפה, סיפרו בני הזוג שהם מצפים לילד נוסף.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הטוב, הרע והנערה

 

חזרה אליו בשיא. אייל גולן ורוסלנה (צילום: ענת מוסברג)
חזרה אליו בשיא. אייל גולן ורוסלנה

 

האישה הטובה: רוסלנה רודינה

 

בן הזוג החוטא: אייל גולן

 

מעשה (אסור) שהיה, כך היה: בשנת 2013 נקשר שמו של אייל גולן בפרשת "משחקי חברה", בה הוא נחשד יחד עם אביו בבעילה אסורה בהסכמה של קטינות. לטענת גולן, הוא לא ידע שמדובר בקטינות ובהמשך עלה כי חלק מהבנות העידו עדות שקר בחקירתן. בשנת 2014 הפרקליטות הודיעה על סגירת התיק נגד גולן, אך נגד אביו הוגש כתב אישום.

 

נשארה לצידו: בשיאה של פרשת הקטינות בה היה מעורב גולן, הוא ורודינה חידשו יחסים וחזרו להיות בקשר רומנטי. רוסלנה התראיינה בנושא והגנה על גולן באוזני כל מי שהסכים לשמוע. 

 

אין לי כסף אין לי, אבא כך אומר

 

נשראה לבד בארץ. איציק זוהר ובת הזוג לאורה (ענת מוסברג)
נשראה לבד בארץ. איציק זוהר ובת הזוג לאורה

 

האישה הטובה: לאורה לטינו

 

בן הזוג החוטא: איציק זוהר

 

מעשה (אסור) שהיה, כך היה: בעבר הודה זוהר שהתמכר להימורים, אולם השיא הגיע בשנה שעברה, אז נכנס לחובות כבדים ובעקבותיהם נאלץ לעזוב את הארץ לתקופה של שמונה חודשים. כל הזמן הזה ילדיו מנישואים קודמים חיכו לו בארץ. למרות העזיבה הפתאומית, זוהר הכחיש את שמועות כי עזב בשל חובות כספיים, וטען שנסע כדי לעשות עסקים. בשבוע שעבר הוא חזר לישראל בצורה מפתיעה במיוחד, ממש כמו העזיבה שלו.

 

נשארה לצידו: לאורה נצמדה ללוחות הזמנים המפתיעים שנכפו עליה בעקבות הנסיעה של זוהר, שהתה איתו כשמונה חודשים בחו"ל ואז חזרה איתו בשבוע שעבר. 

 

בלבלי אותו

 

חיכתה לו תשעה חודשים. קובי פרץ ואשתו ענבל (צילום: יריב כץ)
חיכתה לו תשעה חודשים. קובי פרץ ואשתו ענבל

 

האישה הטובה: ענבל פלדבאום

 

הבעל החוטא: קובי פרץ

 

מעשה (אסור) שהיה, כך היה: בשנת 2010 רשות המסים עצרה את הזמר בחשד שהעלים הכנסות בסך חמישה מיליוני שקלים. הזמר הועמד לדין, הורשע בהעלמת מס ועבירות נוספות ונידון לשנתיים מאסר בפועל ולקנס של 175 אלף שקלים. לאחר שהגיש ערעור לבית המשפט, עונשו קוצר לשנה וחצי בלבד. לכבוד חגיגות ה-70 של ישראל, נשיא המדינה ראובן ריבלין חנן את הזמר ולפני כשבועיים הוא שוחרר לאחר תשעה חודשי מאסר.

 

נשארה לצידו: ענבל העלתה פוסט לחשבון האינסטגרם שלה כשבוע לאחר כניסת בעלה לכלא וכתבה: "ה׳ לא מעמיד אדם בניסיון שלא יכול לעמוד בו, כל יום שעובר לא חוזר. אתה הגאווה שלנו! נכנסת כמו גבר ותצא כמו גבר, אוהבת אותך ומאחורייך לאורך כל הדרך". פרץ גם עמדה במילותיה וחיכתה תשעה חודשים שלמים ליום בו קובי שוחרר ואז ליוותה אותו ביציאה המתוקשרת מהכלא.

 

סודות מהחדר הסגלגל

 

מאושרים. ביל והילרי קלינטון (צילום: Gettyimages)
מאושרים. ביל והילרי קלינטוןצילום: Gettyimages

 

האישה הטובה: הילרי קלינטון

 

הבעל החוטא: ביל קלינטון

 

מעשה (אסור) שהיה, כך היה: בשנת 1998 האומה האמריקאית געשה ורעשה לאחר שהתברר שהנשיא האהוב קיים מערכת יחסים מינית עם מוניקה לוינסקי, מתמחה בבית הלבן שהייתה בת 22 כשנשארה לבד עם קלינטון בפעם הראשונה. למרות שהנשיא נשא נאום ונשבע שלא קיים יחסי מין עם לוינסקי, האמת יצאה לאור בדמות שמלה כחולה עם כתמי זרע של הנשיא הנערץ. על פי שמועות באתרי רכילות זרים, בערך באותה התקופה בני הזוג קלינטון התחילו לישון בחדרים נפרדים, מנהג אותו הם מקיימים עד היום.

 

נשארה לצידו: למרות שהיחסים בין הקלינטונים התערערו, הילרי נשארה לתמוך בבעלה וסיפרה בריאיון לרשת NBC שמדובר בלא יותר מסיכול ממוקד. "הסיפור האדיר פה, שאף אחד לא מעוניין לחפש, לכתוב עליו, ולהסביר אותו, זה הקונספירציה הימנית העצומה (vast right-wing conspiracy) נגד בעלי, שהתחילה מאז שהוא נהיה הנשיא של ארצות הברית". 

 

 

לא על הפרקט לבדו

 

תמכה. קובי בריאנט ונסה בריאנט (gettyimages)
תמכה. קובי בריאנט ונסה בריאנטgettyimages

 

האישה הטובה: ונסה בריאנט

 

הבעל החוטא: קובי בריאנט

 

מעשה (אסור) שהיה, כך היה: בשנת 2003 בריאנט נעצר לאחר שעובדת בבית מלון בו שהה בקולורדו הגישה נגדו תלונה בגין אונס ותקיפה מינית. בעדותה סיפרה העובדת, שהייתה אז בת 19, שקובי כופף אותה מעבר לכסא, אנס אותה ולחש "את לא תספרי לאף אחד, נכון?". בריאנט, שנישא שנתיים קודם לכן לונסה, טען שקיים עם הצעירה יחסי מין בהסכמה מלאה וכפר בהאשמות האונס. התיק נסגר לאחר שהנאשמת סירבה להגיע להעיד נגד קובי בבית המשפט, אולם הגישה תביעה אזרחית נגדו והשניים התפשרו מחוץ לכותלי בית המשפט.

 

נשארה לצידו: במהלך מסיבת עיתונאים שקיים בריאנט ובה התנצל על מעשיו, אשתו ישבה לצידו והחזיקה לו את היד. למרות שבני הזוג ניסו להציג חזות אחידה, לונסה נפלטו כמה גלגולי עיניים שהבהירו מה היא באמת חושבת על בעלה, מצד שני, היא קיבלה ממנו טבעת עם יהלום בשווי 5 מיליון דולר, שמאוד הקלה עליה את התקופה.

 

סיינטולוגים נהנים יותר. סתם, לא

 

כמו סיר ומכסה. דני מסטרסון ביז'ו פיליפס (AP)
כמו סיר ומכסה. דני מסטרסון ביז'ו פיליפסAP

 

האישה הטובה: ביז'ו פיליפס

 

הבעל החוטא: דני מסטרסון

 

מעשה (אסור) שהיה, כך היה: בשנה שעברה משטרת לוס אנג'לס הודיעה שהיא פתחה בחקירה בנוגע לשלושה מעשי אונס שביצע השחקן (לכאורה) והתרחשו בתחילת שנות ה-2000. על פי עדותן של הנשים, התקיפות הושתקו על ידי הכנסיה הסיינטולוגית, אליה משתייך מסטרסון, כיוון שבכיריה נוהגים להגן על חברי הכנסיה המפורסמים. ביז'ו פיליפס, אשתו של מסטרסון, הואשמה על ידי דניאל פרנסיזי שהתעללה בו נפשית ופיזית בזמן שהשניים עבדו יחד. שחקנית נוספת טענה שפיליפס חנקה אותה. זיווג משמיים, הא?

 

נשארה לצידו: שני בני הזוג משתייכים לסיינטולוגיה כך שאם הדברים נכונים, סביר להניח שפיליפס מודעת אליהם היטב ויודעת שנעשו בחסות הכנסייה. היא לא ביקשה להתגרש ממסטרסון והשניים עדיין יחד. קסום.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018