רכילות+
ההצגה חייבת להימשך: הסלבס שלא נכנעו לפציעות
גוף האדם הוא מכונה משומנת היטב, אבל תאונות מתרחשות לפעמים ומשביתות אותו. השטיחים האדומים, לעומת זאת, לא שובתים לעולם ועליהם התהלכו כמה כוכבים שלא נתנו לקביים, תפרים ושברים לעצור בעדם. אז מי התאימה את הגבס לבגדים ומי השאירה נעל אחת בבית?

תשמרו על עצמכם, כן? (צילום: מוטי לבטון, משה מילנר, אמיר מאירי)
תשמרו על עצמכם, כן?צילום: מוטי לבטון, משה מילנר, אמיר מאירי

 

הדוגמנית ומיס טראנס במיל' תאלין אבו חנא עשתה תאונה עם האופניים החשמליים שעות אחדות לפני יום הולדתה ה-24. היא הובהלה לחדר המיון ובילתה שם לא מעט זמן, אבל ההצגה חייבת להמשך ולמרות הכאבים היא לא ויתרה, והצליחה להגיע לחגיגת יום ההולדת שלה בזמן שחבריה חיכו בסבלנות רבה. אז מי הכוכבים שהבינו שההצגה חייבת להימשך גם כשהגוף לא ממש שיתף פעולה?

 

שמה קסדה על מה שאתם חושבים: שלומית מלכה

 

הפפראצי הראשון אחרי התאונה של שלומית מלכה (צילום: מוטי לבטון)
הפפראצי הראשון אחרי התאונה של שלומית מלכהצילום: מוטי לבטון

 

התאונה: הדוגמנית היפה עלתה על הקורקינט שלה בבוקר קייצי של חודש אוגוסט 2017 ונסעה על שדרות רוטשילד בתל אביב ללא קסדה, החליקה על השביל הרטוב ונחבלה בראשה. מלכה פונתה לבית החולים מחוסרת הכרה אך לאחר כמה שעות היא התעוררה, מצבה התייצב, והיא שוחררה לביתה, שם יהודה לוי טיפל בה במסירות.

 

ההצגה חייבת להמשך: שבועות אחדים לאחר התאונה דר זוזובסקי, חברתה הטובה של מלכה, השיקה בושם. האירוע היה אמור להתקיים ביום בו הדוגמנית הייתה מעורבת בתאונה, אבל הוא נדחה כי זה מה שחברות טובות עושות. מלכה הגיעה להשקה, שם פגשה הרבה אנשים שישאלו לשלומה וסיפרה שהכל טודו בום.

  

שלומית מלכה באירוע ראשון אחרי הפציעה    (צילום: מתן טורקיה)

שלומית מלכה באירוע ראשון אחרי הפציעה    (צילום: מתן טורקיה)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

חזקה מהרוח: אנה ארונוב

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

התאונה: אנה ארונוב ידועה באהבתה לספורט ובמשמעת הקשה שהיא כופה על עצמה. בפברואר 2017, היא פירסמה טור ב-ynet בו סיפרה כי נפצעה ברגלה. "לפני שנה ושבועיים הייתי בשיא שלי ומוכנה לגמרי לחצי מרתון. כבר חישבתי זמנים, עשיתי הכנות, נרשמתי באתר התחרות ותכננתי אאוטפיט. התחלתי לדמיין בלילות איך אני מגיעה לקו הזינוק נרגשת ולחוצה וכמה אני אהיה שמחה לשבור שיא אישי מרשים…ונפצעתי. נפצעתי קשה בכף הרגל אחרי שזכיתי במרוץ קטן בפארק הירקון, שלושה שבועות לפני התחרות".

 

עוד כתבה ארונוב, "הגעתי למצב שלא יכולתי יותר לדרוך על הרגל ולא הייתה לי שום אופציה אחרת חוץ מלוותר על השתתפותי במרוץ. אני לא יכולה להסביר את רמת התסכול שחוויתי ברגע שקיבלתי החלטה לא להשתתף במרוץ. דמיינו לכם שאתם מתכוננים למשהו תקופה ארוכה: רואים את המטרה מול העיניים, יודעים שעשיתם הכול בשביל להצליח ולהשיג אותה – ובום! שניה לפני זה פשוט נגמר וכל מה שעשיתם הופך להיות לא רלוונטי. כל הדרך נזרקת לפח. יותר מזה, הפסקתי לרוץ לגמרי כמעט לשלושה חודשים, מה שאומר שכל מה שעבדתי עליו, עשרות אימונים ומאות קילומטרים - הלך, נעלם, התאדה".

 

ההצגה חייבת להמשך: ראיתם פעם את אנה ארונוב? לא מדובר באישה שתיתן לכל האימונים שלה לרדת לטימיון. לאחר שנתנה לגוף שלה להתאושש מספר שבועות, חזרה להתאמן והיא מעולם לא הייתה בכושר טוב יותר. בנוסף היא פתחה אתר שעוסק בריצה, כושר ותזונה נכונה והשתתפה במרתון תל אביב האחרון, אותו סיימה בהצלחה כמובן. 

 

ווינרית אחרי המרתון. אנה ארונוב (צילום: אביב חופי)
ווינרית אחרי המרתון. אנה ארונוב

 

גול עצמי: בנימין נתניהו

 

רגע לפני הגבס. בנימין נתניהו (צילום: משה מילנר, לע"מ)
רגע לפני הגבס. בנימין נתניהו

 

התאונה: בשנת 2012 השתתף ראש הממשלה בנימין נתניהו במשחק כדורגל של בני נוער יהודים וערבים, כדי לקדם את התיירות בישראל ובמהלכו קרע גיד ברגלו וגובס.

 

ההצגה חייבת להמשך: ראש הממשלה העלה סרטון בו סיפר על  על השתלשלות העניינים. מאז המקרה עברו שש שנים והוא עדיין ראש ממשלה וזו, רבותיי, ההוכחה לכך שההצגה אכן נמשכת.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

החלונות הגבוהים: לוסי דובינצ'יק

 

ממיטת בית החולים. לוסי דובינצ'יק (צילום: אייל נבו)
ממיטת בית החולים. לוסי דובינצ'יקצילום: אייל נבו

 

התאונה: לפני כשנה הובהלה השחקנית לוסי דובינצ'יק לבית החולים איכילוב במצב קשה, לאחר שנפלה מחלון דירתה בקומה הרביעית ביפו. בבית החולים היא עברה מספר ניתוחים ושיקום ארוך.

 

ההצגה חייבת להמשך: חודש אחרי הנפילה הקשה ובעודה במיטת בית החולים, דובינצ'יק התראיינה באריכות, סיפרה על הנפילה, על חייה, על הקריירה, ועל העתיד. ואם זה לא מספיק בשבילכם, אז נשמח להזכיר שבאותה מיטה היא הכירה את ארוסה, חגי פוקס, ואפילו נכנסה ממנו להריון (כן, על אותה מיטה) וילדה לו ילדה חמודה בשם אור. אם זו לא המהות של ה"הצגה חייבת להימשך", מה כן?

 

מי קרא לצלמים? לוסי משתחררת (צילום: מוטי לבטון)
מי קרא לצלמים? לוסי משתחררתצילום: מוטי לבטון

 

רגל מעץ: מייקל לואיס 

 

 

קוביות וקביים. מייקל לואיס (צילום: אמיר מאירי)
קוביות וקביים. מייקל לואיס

 

התאונה: הדוגמן מייקל לואיס קרע רצועה בברך, עבר ניתוח שחייב אותו להסתובב עם קביים בכל מקום והצליח להפוך אותם לפריט חובה אופנתי בכל מלתחה. ברצינות, זה הולך ממש טוב עם קוביות בבטן.

 

ההצגה חייבת להמשך: הוא אמנם לא הצליח לעשות כושר כמו שהיה רגיל, אבל הפציעה לא מנעה ממנו להגיע להשקות, ימי הולדת ואירועים נוספים.

 

 

פגע וברח: עדן פינס

 

אאוץ' (צילום מסך)
אאוץ'

התאונה: האיטגירל עדן פינס נסעה לתומה על הקורקינט החשמלי שלה ברחובות תל אביב כאשר נהגת אופניים חשמליים הגיחה, פגעה בה בחוזקה ונמלטה מהמקום. פינס נחבלה בידיה, ברגליה ובפניה ואף שברה שן. לא חראם על הפנים היפות האלה?

 

ההצגה חייבת להמשך: ביום שאחרי התייצבה פינס לצילומי שער למוסף "זמנים מודרניים", שנקבע מבעוד מועד ולא הבריזה למרות התאונה והכאבים בהם הייתה שרויה.


חבל, יש לך פנים יפות (צילום מסך)
חבל, יש לך פנים יפות

 

על הרצפה: דייב גרוהל

 

סיפור מדהים מאוד. דייב גרוהל (AP)
סיפור מדהים מאוד. דייב גרוהלAP

 

התאונה: בשנת 2015 הופיעה להקת ה"פו פייטרס" בשבדיה. במהלך ההופעה נפל סולן הלהקה דייב גרוהל ושבר את רגלו. הוא נשאר שרוע במשך מספר דקות עד שפונה מהבמה ורגלו גובסה. המוזיקאי המסור פנה לקהל ואמר "היי גבירותי ורבותי, אני אוהב אתכם, אבל אני חושב שנשברה לי הרגל כרגע. באמת, שברתי את הרגל".

 

ההצגה חייבת להמשך: חבריו ללהקה נשארו על הבמה וביצעו מספר גרסאות כיסוי לשירים מוכרים, אולם גרוהל חזר להופיע כשהוא ישוב בכסא גלגלים. הוא סיים את ההופעה כמו גדול לקול צהלות הקהל.

 

אחותך בגבס: מריה קארי

 

גדולה מהחיים. מריה קארי (gettyimages)
גדולה מהחיים. מריה קאריgettyimages

 

התאונה: בקיץ 2013, בזמן שהדיווה מריה קארי צילמה קליפ לשיר "Beautiful" היא פרקה את כתפה ונגרם לה נזק עצבי. בעקבות הפציעה, עברה קארי ניתוח שהותיר צלקת בזרועה.

 

ההצגה חייבת להימשך: הדיווה לא הפסיקה להופיע ולהגיע לאירועים מתוקשרים וכיאה לקריקטורה שהיא, התאימה את הגבס לאאוטפיט והפכה אותו לפריט אופנתי לכל דבר.

 

ככה עושים את זה (gettyimages)
ככה עושים את זהgettyimages

 

ערפדית גמלונית: קריסטן סטיוארט

 

כמו סינדרלה רק על סמים (AP)
כמו סינדרלה רק על סמיםAP
 

 

התאונה: למרות שקריסטן סטיוארט סירבה לספר מה גרם לפציעה שלה, המאפר המסור שעבד עמה הסכים לחשוף בפני מגזין פיפל שהשחקנית דרכה על זכוכית, והגיעה לטקס כשהיא נועלת סנדל אחד של ג'ימי צ'ו. אאוץ'.

 

ההצגה חייבת להימשך: למרות שהנפילה של ג'ניפר לורנס היא זו שזכורה במיוחד מטקס פרסי האוסקר של שנת 2013, דווקא סטיוארט הייתה זו שהתהלכה על השטיח האדום בקביים, אותם העבירה לעוזרת האישית שלה כשהייתה צריכה לעמוד מול הצלמים. הכי חובבת פלאשים שלך.

 

קביים ודרקונים: אמיליה קלארק

 

עדיין לוהטת. אמיליה קלארק (AP)
עדיין לוהטת. אמיליה קלארקAP

 

התאונה: בשנת 2015 אמיליה קלארק או ליתר דיוק "חאליסי" בשבילכם, התחילה להסתובב עם קביים. הרשת התמלאה בספקולציות ושמועות, אבל השחקנית חשפה את האמת בריאיון שהעניקה ל-BBC וסיפרה שהיא סובלת משבר מאמץ. "הייתי רוצה לספר שזה קרה במהלך פארקור, אבל האמת משעממת יותר" עוד סיפרה שהעניקה לקביים את השמות ביל ובן.

 

ההצגה חייבת להמשך: הפציעה של קלארק הגיעה בעיצומו של קידום הסרט "שליחות קטלנית". השחקנית לא ויתרה על השטיחים האדומים ומסיבות העיתונאים שהתקיימו מסביב לעולם ולקחה איתה גם את ביל ובן כמוב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018