ריחו"ל
קלסי גרמר קעקע את שמה של אשתו על המפשעה כדי שלא יבגוד בה
השחקן הוותיק שגילם את "פרייז'ר" כמעט 20 שנה, חשף בראיון לקונאן אובראיין כי לאחר שהתחתן עם אשתו הרביעית, היא אמרה לו לקעקע את שמה על המפשעה, כדי שאם יחליט לבגוד בה, האישה הנוספת תראה שהוא "שייך" למישהי אחרת. צפו

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

השחקן קלסי גרמר, לנצח "פרייז'ר" מסדרת הקאלט, התראיין השבוע בתוכנית של קונאן אובראיין וסיפר על קעקוע אינטימי במיוחד שיש לו במפשעה.

 

כשהמנחה התפלא על המיקום האסטרטגי של הקעקוע, ותהה אם מדובר בחץ שמכוון אל איבר המין עצמו, גרמר הבהיר כי לאור ניסיון עבר, אשתו רצתה שיעשה קעקוע עם שמה על המפשעה שלו, כדי שאם, במקרה, הוא יחליט מתישהו לבגוד בה, שהאישה האחרת תראה שהוא "שייך" למישהי אחרת. צפו בהסבר של גרמר בסרטון.

 

מה אתה צוחק??? קלסי גרמר (צילום: gettyimages)
מה אתה צוחק??? קלסי גרמרצילום: gettyimages

השחקן בן  ה-63, שאלו הם הנישואים הרביעיים שלו, חשף כי הוא קעקע את שמה של אשתו, קייט וולש, על המפשעה כדי לסמן בעלות. "אשתי אמרה, 'למה שלא תעשה קעקוע?', אני מניח שזה היה מבוסס על הרעיון שאם אני אי פעם אתפתה לבדוק מה יש מחוץ לנישואים, מי ש.... אתה יודע.... תראה את הציוד הזה, תדע שהוא חתום ושייך למישהי בשם קייט".

 

במידה ומישהו חושב שזה צעד קצת רחוק ללכת במחשבה שבעלך יבגוד בך, יש לציין שגרמר הכיר את וולש, דיילת במיל', בעודו נשוי לאשתו השלישית, קמיל, שהתגרשה ממנו לאחר שגילתה על הרומן. בקיצור, אין עשן בלי אש.


יודעת למה היא מודאגת. קלסי גרמר ואשתו הרביעית קייט וולש (צילום: gettyimages)
יודעת למה היא מודאגת. קלסי גרמר ואשתו הרביעית קייט וולשצילום: gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018