ריחו"ל
מלחמת החצ'קונים של דוגמניות ספורטס אילוסטרייטד
שתי הדוגמניות היפות ברוקלין דקר וכריסי טיגן מנהלות חברות אמיצה כבר שנים, ומדי פעם נותנות לנו הצצה לחיים האמיתיים - באמצעות הרשתות החברתיות כמובן. הפעם זה נעשה טיפה אמיתי מדי כשהשתיים רבו למי יש חצ'קונים גדולים יותר. מי אמר שבהוליווד אין בעיות אמיתיות?

 

הדוגמניות כריסי טיגן (32) וברוקלין דקר (31) מכירות זו את זו כבר שנים, אך החברות האמיצה ביניהן נרקמה אחרי 2010, כשהן כיכבו יחד על דפי מגזין בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד - למרות שדקר זכתה בשער הנכסף.

 

מאז ועד היום כריסי וברוקלין שומרות על קשר טוב, יוצאות יחד עם הבעלים, ג'ון לג'נד ואנדי רודיק בהתאמה, מגיעות לפרגן זו לזו באירועים חשובים והשתיים אפילו ילדו את ילדיהם בזמנים חופפים (דקר ילדה את בנה האנק ב-2015 ואת בתה סטיבי ב-2018) וטיגן ילדה את בתה לונה ב-2016 ובנה מיילס ב-2018). אבל הכי חשוב, כיאה לחברות אמיתית בעידן שלנו - הן עוקצות אחת את השנייה ברשתות החברתיות ומאפשרות לכל מי שעוקב אחריהן לקחת חלק בחברות הפוטוגנית הזאת.

 

"די, תפסיקי, את הורגת אותי". ברוקלין דקר וכריסי טיגן (צילום: Gettyimege)
"די, תפסיקי, את הורגת אותי". ברוקלין דקר וכריסי טיגןצילום: Gettyimege

אלא שהפעם, היה זה הצד הפחות פוטוגני של הדברים שזכה להבלטה - דקר הפנתה את תשומת לב העוקבים שלה לחצ'קונים שצמחו לה על הסנטר ותייגה את טיגן, כדי להוכיח שהיא יותר מחוצ'קנת ממנה. אבל תסמכו על מלכת הרשתות החברתיות, שמיד הגיבה בקלוז אפ על החצ'קון שצמח לה על הפנים. נו, ואתם חשבתם שיש לכם בעיות אמיתיות בחיים.


"אני אוהבת אותך" (צילום: Gettyimege)
"אני אוהבת אותך"צילום: Gettyimege

כך הן התחילו, אי שם בשנת 2010 (צילום: Gettyimege)
כך הן התחילו, אי שם בשנת 2010צילום: Gettyimege

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018