ריחו"ל
ניחוח בוליוודי: מסיבת האירוסים של ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרה
אליל הבנות וארוסתו, השחקנית ומיס עולם לשעבר, חגגו את אירוסיהם במומבאי. כמובן שבהתאם למסורת ההודית החגיגות כללו תלבושות צבעוניות, ריקודים, פרחים ותפילות. מזל טוב, חמודים!

חיים בסרט הודי. פריאנקה צ'ופרה וניק ג'ונאס (צילום: אינסטגרם)
חיים בסרט הודי. פריאנקה צ'ופרה וניק ג'ונאסצילום: אינסטגרם
 

 

בזמן שאת סוף השבוע האחרון אנחנו העברנו במקומות ממוזגים ונמנענו בכל דרך אפשרית מהחום הכבד, יש מי שהעביר את הסופ"ש בצורה קצת יותר צבעונית ומהנה, נגיד כמו במקרה של ניק ג'ונאס (25) וארוסתו, השחקנית ומיס עולם לשעבר, פריאנקה צ'ופרה (36), שחגגו את אירוסיהם יחד עם המשפחה. אגב, השוס האמיתי זה הלוקיישן - מומבאי, הודו.

 

אמש (ש') חגגו הזוג הצעיר את אירוסיהם לפי המסורת ההודית, שזה אומר שלל תלבושות הודיות צבעוניות, פרחים והמון ריקודים. השניים הטיסו את משפחתו של ג'ונאס למומבאי, שם נפגשו והכירו את משפחתה של צ'ופרה לראשונה. ואם נשפוט לפי התמונות - הקליק היה מהיר ומושלם.

 

אנחנו הכי מקנאים, ברצינות (צילום: אינסטגרם)
אנחנו הכי מקנאים, ברצינותצילום: אינסטגרם

 

צ'ופרה, שלא יכלה להתאפק (ובצדק) העלתה תמונות לחשבון האינסטגרם שלה וכתבה: "זו הדרך היחידה לעשות את זה... עם כל המשפחה ועם אלוהים", ואילו ג'ונאס, שהפציץ גם הוא עם שלל תמונות שמחות, כתב: "תפילות, משפחה ואהבה לתחילת הדרך החדשה".

 

הוריו של ג'ונאס, שטסו את כל הדרך הארוכה בשביל החגיגות, מיהרו להשתלב באווירה ולבשו גם הם את החליפות המסורתיות. "אנחנו כל כך מאושרים מאירוסיהם של הבן שלנו", צייצו הוריו של ג'ונאס בחשבון הטוויטר, והוסיפו: "אנחנו מקבלים את פריאנקה למשפחה שלנו עם המון התרגשות ואהבה". כמובן שגם אחיו הגדול והחלק השני של הצמד "האחים ג'ונאס", ג'ו (29), העלה תמונה של הזוג המאורס וכתב: "אני לא יכול להיות יותר מאושר מזה בשביל אחי. פריאנקה, ברוכה הבאה למשפחה, אנחנו אוהבים אותך".  

 

משפחה, אהבה ותפילות (צילום: אינסטגרם)
משפחה, אהבה ותפילותצילום: אינסטגרם

 

כזכור, בחודש יולי האחרון ג'ונאס הציע נישואים לצ'ופרה אחרי חודשיים של זוגיות בלבד. אז נכון, השניים הכירו כבר לפני יותר משנה אך החלו לצאת ברצינות רק בחודש מאי האחרון ויצאו לאור, לראשונה, כשצעדו יחד על השטיח האדום במט גאלה בניו יורק. אגב, זה הזמן להזכיר שגם אחיו הגדול של ניק, ג'ו, הציע נישואים לבת זוגו, סופי טרנר (22), בחודש אוקטובר האחרון. אז תגידו, יש מצב לדאבל וודינג או שאתם פחות בעניין?

 

 

הכי למסגר! (צילום: אינסטגרם)
הכי למסגר!צילום: אינסטגרם

מזל טוב, חמודים (צילום: אינסטגרם)
מזל טוב, חמודיםצילום: אינסטגרם

מסורת זו מסורת (צילום: אינסטגרם)
מסורת זו מסורתצילום: אינסטגרם

עוד תמנוה שחובה למסגר (צילום: אינסטגרם)
עוד תמנוה שחובה למסגרצילום: אינסטגרם

שני הפאפות (צילום: אינסטגרם)
שני הפאפותצילום: אינסטגרם

פאן במקסימום! (צילום: אינסטגרם)
פאן במקסימום!צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018