בלי חולצה
חולצה? מה זה? הכוכבים שמסרבים להתלבש
אנה ארונוב שיחררה השבוע הצהרה לפיה: "גברים שמצלמים את עצמם בלי חולצה זה ביג NO". אז רצנו לבדוק מיהם הגברברים המפורסמים שלא מפסיקים להעלות תמונות של הפטמות והפופיק שלהם והשארנו לכם להחליט - ביג NO או ביג YES?

לא מאמינים בחולצה (צילום: אינסטגרם)
לא מאמינים בחולצהצילום: אינסטגרם

 

השבוע פגשנו את אנה ארונוב, שהיא ללא ספק אחת הרווקות הלוהטות (אם לא הכי) בביצה, שהאירה את עינינו ואמרה שלדעתה "גברים שמצטלמים בלי חולצה זה ביג NO". בעקבות האמרה המעניינת הזו החלטנו לבדוק מי הם אותם כוכבים שלא מסוגלים להתאפק ומעלים שלל תמונות סלפי ללא חולצה. אז נכון, ברוב המקרים אותם גברברים חושפים גוף לוהט (היי שגב משה) וריבועים מרשימים (מה נשמע, בן אל תבורי), וזה תמיד מגיע עם מבט חושני ועמוק (כן, סטפן לגר, אנחנו מדברים עליך) אבל היי, אם אנה אומרת – היא כנראה יודעת על מה היא מדברת. או שלא? אתם תחליטו!

 

חולצה זה מותרות: אסי עזר

תספר לכולנו מה מצחיק אותך? אסי עזר (צילום: אינסטגרם)
תספר לכולנו מה מצחיק אותך? אסי עזרצילום: אינסטגרם

 

נתחיל עם העוקב הכי נלהב שלנו במדור, זה שתמיד יש לו מה לומר על הכל, אסי עזר. מנחה הטלוויזיה הוורבלי מתגאה כבר תקופה ארוכה בגזרה הלוהטת שהוא אימץ לאחרונה. ובינינו - בצדק. לטובת אלה שהספיקו לשכוח נשמח להזכיר שחיבתו של עזר לתמונות ללא חולצה התחילה לאחר שהחליט לתת פייט לבעלו החטוב, אלברט אסקולה, והחל להתאמן ולגדל קוביות. אין, אתה פשוט לא יכול שתשומת הלב לא עליך, אה?

עצת המדור: יותר אימונים – פחות תגובות באינסטגרם שלנו.

מתים לדעת מה יהיה לך לומר על זה (צילום: אינסטגרם)
מתים לדעת מה יהיה לך לומר על זהצילום: אינסטגרם

 

  

חולצה, מה זה? בן אל תבורי

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

נעבור לזמר בעל המלתחה המוזרה ביותר בביצה ומי שגרם לנו לחדש את המלאי של ה"גומיגם" במקרר, בן אל תבורי, שלמרות שהארון שלו מלא בכל טוב (כאילו, אתם יודעים, עניין של טעם), הבחור בכל זאת מעדיף לוותר באופן קבוע על חולצה. תבורי, שמידי פעם מעלה תמונת השוואה של הבחור הלא חטוב שהיה פעם לעומת האיש והריבועים שהוא עכשיו, מתחזק חשבון אינסטגרם עשיר בתמונות החושפות גוף חטוב וקוביות סופר מדוגמות.

עצת המדור: קצת גיוון, נשמח לאיזו תמונה שלך עם טישרט שחורה, סתם כזה מידי פעם – לרענן את השגרה.

 

וכך עושים את זה נכון

וכך עושים את זה נכון

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

שפע! (צילום: אינסטגרם)
שפע!צילום: אינסטגרם

 

 

בלוק קשוח וקוביות מרהיבות: דין מירושניקוב

הגיוני להוריד לחולצה בשלג. דין מירושניקוב (צילום: אינסטגרם)
הגיוני להוריד לחולצה בשלג. דין מירושניקובצילום: אינסטגרם

 

הפריצה של דין מירושניקוב הגיעה לאחר ששיחק את תפקיד הדתי החנון אך השרירי בסדרת הדרמה תאג"ד. מאז אותו פרק בסדרה, שם ראינו אותו פושט את חולצתו לראשונה, ועד היום הבחור לא פספס הזדמנות אחת קטנה בשביל להוריד חולצה ולחשוף גוף משורטט ולוהט במיוחד. אם תשאלו אותנו איך מירושניקוב מעביר את זמנו הפנוי אנחנו כנראה נמהר להסיק שבמכון כושר, עובד על האבס או משהו כזה.

עצת המדור: לפחות תחייך מידי פעם בתמונות בלי החולצה, המבט הקשוח פלוס הגזרה גורמים לנו למבוכה.

והמבט, מה איתו? (צילום: אינסטגרם)
והמבט, מה איתו?צילום: אינסטגרם

 

 

הזמיר ומזרון הים: אייל גולן

בלוק הרגיל. אייל גולן (צילום: אינסטגרם)
בלוק הרגיל. אייל גולןצילום: אינסטגרם

עוד חשבון אינסטגרם עשיר בתמונות ללא חולצה שייך לזמיר הלאומי, מר אייל גולן. אז נכון, במרבית התמונות ניתן לראות אותו משתזף להנאתו על מזרן ים זרחני אבל אם תעקבו טוב אחרי גולן תוכלו למצוא שלל סטוריז נטולי חולצה וכמו כן מגוון פוזות בחצי עירום למצלמה. אז נכון, לפעמים החמסין בחוץ גורם גם לנו לרצות לקרוע את הבגדים ולעבור לתחתונים, אבל היי, אנה ארונוב טוענת שזה הדבר שהכי מוריד אז אולי כדאי קצת להפסיק.

עצת המדור: לעבור ממזרן ים לחד קרן מתנפח – זה הרבה יותר מגניב, באמת.

 

לפוצץ את המזרן הורוד - בהקדם! (צילום: אינסטגרם)
לפוצץ את המזרן הורוד - בהקדם!צילום: אינסטגרם

 

 

לא שינה פוזה מאז 2010: איציק זוהר

מה עם לזוז קצת? איציק זוהר (צילום: אינסטגרם)
מה עם לזוז קצת? איציק זוהרצילום: אינסטגרם

 

מכירים את זה שאם יש משהו שעובד עדיף לא לשנות? אז איציק זוהר. כאילו, זאת אומרת, זה לפחות מה שהוא בטוח שקורה. כדורגלן העבר, שחזר אלינו בחודש יוני האחרון לאחר שנה מעבר לים, מתחזק חשבון אינסטגרם פעיל בו הוא דואג להעלות תמונות סלפי, בלי חולצה ועם משקפי שמש. אגב, אם זה לא מספיק: אז התמונות תמיד (אבל תמיד) מצולמות מאותה תנוחה.

עצת המדור: מחקרים בריאותיים מראים על כך שרביצה מתמשכת באותה תנוחה עלולה לגרום לפצעי לחץ. רק אומרים.

מתכון מנצח (צילום: אינסטגרם)
מתכון מנצחצילום: אינסטגרם

 

 

חידת השבוע: איך מייקל לואיס נראה עם חולצה?

בטבעי. מייקל לואיס (צילום: אינסטגרם)
בטבעי. מייקל לואיסצילום: אינסטגרם

 

אוקיי, לפני הכל אנחנו מוכרחים לציין שמייקל לואיס הוא הצדקה ממשית לתמונות בלי חולצה. באמת. הדוגמן, מאז ומתמיד, תחזק גוף היסטרי, כזה שאנחנו באמת חושבים שחולצה זה דבר מגה מיותר כשזה נוגע אליו. אבל, וכמובן שיש אבל, אנחנו באמת לא זוכרים מתי קרה לאחרונה שנכנסנו לחשבון האינסטגרם שלו ומצאנו תמונה של לואיס לבוש, אתם יודעים, חולצה, גופיה, גוזייה – משהו. לואיס, שהתראיין יחד עם ארונוב בתחילת השבוע, התבקש להתרחק לאחר שארונוב נשאלה מה דעתה על גברים ללא חולצה. בכל זאת, הרקדנית היפה לא רצתה לפגוע בנפש השברירית של הדוגמן.

עצת המדור: הטעיית הציבור. הגיע הזמן להעלות תמונה עם חולצה ולשאול את הקהל הרחב האם הם מצליחים לזהות את החתיך (הלבוש) בתמונה.

 

 
מדמיינים אותך עם חולצה (צילום: אינסטגרם)
מדמיינים אותך עם חולצהצילום: אינסטגרם
 

 

אני חתיך, תראו: עומר דרור

מודעות עצמית זה חשוב. עומר דרור (צילום: אינסטגרם)
מודעות עצמית זה חשוב. עומר דרורצילום: אינסטגרם

 

הדוגמן היפה, עומר דרור, קודם כל ולפני הכל מודע לעצמו. באמת. דרור יודע מהם הנתונים שהטבע העניק לו וברוך השם הוא מקפיד לשמר, לטפח ולתחזק את אותם גנים משובחים שנפלו עליו משמים. גם במקרה של הדוגמן, שלאחרונה מטפח גם קריירת משחק, ניתן למצוא בחשבון האינסטגרם מגוון רחב של תמונות בלי חולצה. אז נכון, בניגוד לאיציק זוהר הבחור מגוון ומשנה פוזות, אתם יודעים – פעם משקיף אל האופק ובפעם אחרת נותן מבט חושני ומהפנט, הכל מכל טוב.

עצת המדור: הסוף לתמונות ה"צלמו אותי כאילו אני לא מסתכל". זה מביך – עם או בלי חולצה.

אתה הכי יפה כשנוח לך (צילום: אינסטגרם)
אתה הכי יפה כשנוח לךצילום: אינסטגרם

 

 

פאן במקסימום: עומר אדם

פאן במקסימום. עומר אדם (צילום: אינסטגרם)
פאן במקסימום. עומר אדםצילום: אינסטגרם

 

מעומר אחד לעומר אחר. נעבור לתופעה הגדולה ביותר בביצה. וכן, אנחנו יודעים שתופעה זו מילה מוזרה אבל באמת שאין שום דרך אחרת לתאר את מי שהפך לטירוף של המדינה, עומר אדם. הזמר, שלהשיג כרטיסים להופעה שלו קשה יותר מלמצוא תמונה של מייקל לואיס עם חולצה, חוגג בכל הזדמנות אפשרית ביעדים השווים ביותר בעולם. אגב, מה שמשותף לכל אותם יעדים זה קיץ, חוף ים וshirtless-. אדם מתמיד בטיפוח חשבון אינסטגרם עשיר בתמונות בלי חולצה, לפעמים כשהוא חובק ברווזון צהוב וגדול ולפעמים סתם כדי להביט הצידה ולהתרשם מהנוף עוצר הנשימה.

עצת המדור: קרם הגנה. נראה שזה משהו שאתה לא מאמין בו משום מה.

מהחוף של מיקונוס עד החוף של מוש (צילום: אינסטגרם)
מהחוף של מיקונוס עד החוף של מושצילום: אינסטגרם

 

 

מתגאה במהפך: שגב משה

תגלית השנה. משה שגב (צילום: אינסטגרם)
תגלית השנה. משה שגבצילום: אינסטגרם

 

אוקיי, הגיע הזמן לתת במה למי שעבר את המהפך הגדול ביותר השנה ואנחנו כמובן מדברים על שגב משה. השף, שאת רוב השנים העביר מתחת למדי שף משעמים, חשף באוגוסט 2017, בדיוק לפני שנה, גזרה חדשה ומגה לוהטת בזמן שבילה עם אשתו, סנדרה רינגלר, וחברים נוספים באיים המלדיביים. כמובן שלא הצלחנו להתעלם מהלוק הלוהט של השף ויש לנו תחושה שגם שאר הציבור הרחב לא. בכל זאת, מאז מטפח שגב חשבון אינסטגרם עשיר בתמונות לוהטות בהן הוא מתגאה בגזרתו החטובה. ולא, זה לא משנה אם זה בזמן שהוא משחק כדורגל עם הבן או פשוט מרים את החולצה, סתם כך, בלי סיבה.

עצת המדור: בפעם הבאה שאתה מגיש קינוח בתוך נעל תעשה זאת בלי חולצה, זה בטוח יעבור בשתיקה.

ריבועים ונהנים (צילום: אינסטגרם)
ריבועים ונהניםצילום: אינסטגרם

 

  

ריבועים זה החיים: סטפן לגר

חולצה זה בזבוז בד. סטפן לגר (צילום: אינסטגרם)
חולצה זה בזבוז בד. סטפן לגרצילום: אינסטגרם

 

הזמר ומי שאחראי על השיר שלא יוצא לנו מהראש כבר כמה שבועות, סטפן לגר, עבר ילדות לא קלה. בריאיון שהתקיים איתו במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" בחודש יולי האחרו סיפר כי מאז ומתמיד הרגיש שהוא חייב להוכיח לכולם שהוא שווה משהו ושהוא בהחלט מאמין בעבודה קשה. אבל במה סטפן לא מאמין? טוב ששאלתם, בלבישת חולצה. כוכב הילדים וזה שאחראי על הלהיט הכי מושמע לאחרונה, "קומסי קומסה" עבד קשה מאוד כדי להשיג גוף מגה לוהט וריבועים מושלמים בבטן. ואנחנו בטוחים שגם אלה שגרים על הירח נתקלו בתמונה אחת (או שלושים) של לגר, בלי חולצה, כשהוא משרבב שפתיים ומיישר מבט למצלמה.

עצת המדור: במילה אחת, חולצה.

 

 

ויש עוד מלא כאלה, באמת (צילום: אינסטגרם)
ויש עוד מלא כאלה, באמתצילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018