ריחו"ל

ברוכה הבאה? רוזאן בר מתכננת לעבור לישראל

השחקנית בעלת פה הג'ורה וחוסר הטאקט המוגזם בתבל השכילה להבין שהגיע הזמן לעשות שינוי כיוון והחליטה לעבור לישראל לכמה חודשים כדי ללמוד עם המורים הטובים ואהובים עליה בעולם. או במילים אחרות - החלטת לברוח, אה?

יהודיה וטוב לה. רוזאן בר (צילום: Gettyimages)
יהודיה וטוב לה. רוזאן ברצילום: Gettyimages

 

בחודש מאי האחרון חזרה רוזאן בר (65) לכותרות ולא, זה לא קרה רק בגלל שהעונה החדשה לסיטקום האהוב מפעם, "רוזאן", הייתה כל כך מוצלחת. הגברת בחרה להתבטא בצורה גזענית בחשבון הטוויטר שלה כשכינתה יועצת לשעבר בממשל אובמה שילוב של האחים המוסלמים עם "כוכב הקופים". בר מיהרה להתנצל על הציוץ והסבירה בדמעות, ש"היא לא גזענית אלא אידיוטית". לצערה, הסליחה לא התקבלה והציוץ עלה לה בכך שהעיפו אותה מהסיטקום של עצמה.

 

אז בזמן שבר מנסה לצאת מכדור השלג הנורא שנכנסה אליו, החליטה השחקנית על שינוי כיוון בתקווה שזה מה שישכיח את הפרשה ואולי אף יזכה אותה בכמה נקודות זכות חדשות משלה. אז מה ההחלטה? טוב ששאלתם. בר החליטה שהיא רוצה לעבור לישראל, כן כן, קראתם נכון. "יש לי הזדמנות לעבור לישראל לכמה חודשים כדי ללמוד עם המורים האהובים עליי וזה כנראה מה שאני הולכת לעשות", אמרה השחקנית לרב שמואל בוטח, מגיש הרדיו והטלוויזיה האמריקני.

 

אז לחכות לך עם בלונים בנתב"ג? (צילום: Gettyimages)
אז לחכות לך עם בלונים בנתב"ג?צילום: Gettyimages

 

"זו שמחה גדולה וזכות ענקית להיות יהודיה", הוסיפה השחקנית, בגאווה, ואמרה: "אין לי שום רצון להיות קשורה למי שיכנס לסיטקום במקומי, אני לא הולכת לקלל אותו וגם לא הולכת לברך אותו. אני רוצה להישאר נייטרלית, לא רוצה לעשות רע לאף אחד ולא לעשות טוב לאויבי, אני רוצה להישאר נייטרלית. זה הכל". וול, אנחנו לא יודעים עד כמה אנחנו מאמינים לזה.

 

בר עדיין מתמודדת עם הכאב והכעס בעקבות ההחלטה להמשיך את "רוזאן" בלעדיה וממשיכה להאשים את הדיכאון ובעיות בריאות הנפש שלה. "זה היה מוות עבורי. פשוט מוות של דמות שיצרתי". עוד לא ברור איך יסבירו הכותבים את יציאתה של בר מהסדרה ואיך תבנה העלילה, אך מה שבטוח זה שהשחקנית תצטרך להתרגל לרעיון החדש של "רוזאן" בלי רוזאן. ואם כבר לעכל כזו בשורה אז עדיף שזה יהיה בחופי תל אביב, עם מנת שווארמה ביד.


לטעמנו קצת איבדת את זה (צילום: Gettyimages)
לטעמנו קצת איבדת את זהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018