רכילות+
לא רק מירי ובבו: הזוגות שהחתונה לא בערה להם
כתבה זו מוקדשת לכל לחוצי ולחוצות החתונה, שנמצאים במערכת יחסים ארוכת שנים ועדיין מחכים לטבעת - קבלו שישה סיפורים מהביצה המקומית שלנו שמוכיחים שהסבלנות דווקא משתלמת

 

מירי בוהדנה בראיון לשער "פנאי פלוס" - מאי 2018    (צילום: ניצן דרור עריכה: גיא פוקס)

מירי בוהדנה בראיון לשער "פנאי פלוס" - מאי 2018    (צילום: ניצן דרור עריכה: גיא פוקס)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"רק" 16 שנה לקח למירי בוהדנה ובבו קובו לעלות שלב ביחסים ואחרי שלושה ילדים וארמון אחד ברשפון, השבוע התבשרנו כי השניים החליטו סוף סוף שהם בשלים לחתונה. אבל לפני שאתם תופרים חליפות ומחכים להזמנה, בוהדנה כבר מיהרה לצנן את ההתלהבות ובישרה לנו שבינתיים מדובר "בהצהרת כוונות בלבד".

 

עבורנו, זה לגמרי הספיק כדי להיזכר בעוד כמה זוגות מפורסמים מהארץ ומהעולם שהחתונה לא ממש בערה להם והם החליטו לקחת את הזמן ולחיות באושר ועושר זה לצד זו ללא הטקס הרשמי והחלפת הטבעות עד שגם הם נפלו לסטטיסטיקה...

 

בדרך לחתונה. מירי בוהדנה ובבו קובו (צילום: רועי חביב)
בדרך לחתונה. מירי בוהדנה ובבו קובוצילום: רועי חביב

 

אורלי וילנאי וגיא מרוז: 11 שנים

 

שתי חתונות תוך פחות מעשר שנים זה וואו. אורלי וילנאי וגיא מרוז בחתונה שנערכה ב-2017 (פייסבוק)
שתי חתונות תוך פחות מעשר שנים זה וואו. אורלי וילנאי וגיא מרוז בחתונה שנערכה ב-2017פייסבוק

 

קילומטראז ביחסים: למעלה מעשור שאורלי וילנאי וגיא מרוז מנהלים מערכת יחסים על המסך ומחוצה לו, במהלכן הספיקו כבר להתחתן ב-2008 בטקס אזרחי שנוהל על ידי השרה לשעבר שולמית אלוני ז"ל ובנוכחות החברים הקרובים. השניים, שמובילים תוכנית יומית בערוץ 10, סימנו וי גם על הדוקו-ריאליטי "מחוברים" (HOT) ועל סרט אישי משותף שחשף את הניסיון של השניים להביא ילד לעולם שנקרא - "זוג או ילד".

 

נקודת המפנה ביחסים: בספטמבר 2017 הפתיעו וילנאי ומרוז, כשבישרו בתוכנית הבוקר שלהם מול כל האומה שהם מתחתנים בפעם השנייה - והפעם כדת משה וישראל.  ארבעה ימים לאחר הבשורה הם כבר עמדו מתחת לחופה בחצר ביתם, כשהכלה צעדה לחופה בסניקרס ושמלת טוניקה לבנה והחתן לבש מכנסי ברמודה בצבע תכלת. בקיצור, הכי אורלי וגיא.

 

 

אורלי וגיא מודיעים על החתונה בשידור חי    (צילום: מתוך "אורלי וגיא" באדיבות ערוץ 10 )

אורלי וגיא מודיעים על החתונה בשידור חי    (צילום: מתוך "אורלי וגיא" באדיבות ערוץ 10 )

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ניקול ראידמן ומיכאל צ'רנוי: 10 שנים

 

חתונה על הירח זה אפשרי? ניקול ראידמן ומיכאל צ'רנוי (צילום: ענת מוסברג)
חתונה על הירח זה אפשרי? ניקול ראידמן ומיכאל צ'רנויצילום: ענת מוסברג

 

קילומטראז ביחסים: כבר עשור שניקול ראידמן ואיש העסקים מיכאל צ'רנוי מנהלים מערכת יחסים שהחלה כסודית והפכה למתוקשרת עם הופעתה של ראידמן בדוקו-ריאליטי "מעושרות" בערוץ 10. השניים גרים כיום תחת אותה קורת גג בהרצליה פיתוח, שם הם מגדלים את שני ילדיהם שהפכו בעצמם למפורסמים: מישל ראידמן צ'רנוי בת ה-8 וריצ'י ישראל ראידמן צ'רנוי בן ה-4.

 

נקודת המפנה ביחסים: במסיבת יום הולדתה ה-32 של ראידמן שחל לפני מספר חודשים, קיבלה כלת השמחה מתנה מרגשת ונוצצת במיוחד, כשצ'רנוי עלה לבמה ושלף טבעת יהלום עצומה בגודלה, כרע ברך ושאל את אם ילדיו האם תינשאי לו. התשובה כמובן כבר ידועה לכולם, וראידמן הנרגשת השיבה בחיוב.

 

תאריך או לוקיישן לחתונה המדוברת עדיין לא נקבעו, אבל אם לסמוך על אירועי העבר שהרימה הכלה לעתיד אתם יכולים להיות בטוחים שאירוע סולידי ומינורי זה לא יהיה.

 

 

 

עדי אשכנזי ואיתן בן זקן: 8 שנים

 

שמונה שנים ושלושה ילדים זמן מספיק טוב להתארס. עדי אשכנזי ובקרוב מאוד בעלה איתן בן זקן (צילום: ענת מוסברג)
שמונה שנים ושלושה ילדים זמן מספיק טוב להתארס. עדי אשכנזי ובקרוב מאוד בעלה איתן בן זקןצילום: ענת מוסברג

 

קילומטראז ביחסים: כבר שמונה שנים שהקומיקיאית הכי מצחיקה בישראל מנהלת זוגיות עם איתן בן זקן, במהלכן הספיקו להביא לעולם שלושה ילדים: פולי בת ה-6, אלון בן ה-4 ואביב בת שנתיים.

 

נקודת התפנית ביחסים: בחודש מאי האחרון אשכנזי סיפרה בנונשלנטיות בראיון למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות", שביום הולדתה ה-43 בן זקן הציע לה נישואים בנוכחות החברים הקרובים, במה שבוודאי יספק לא מעט חומרים למופע הסטנד אפ הבא שלה. והנה, בסוף החודש זה יקרה כשאשכנזי תהפוך לכלה בפעם השנייה בחייה בחתונה שצפויה להתקיים בירושלים בנוכחות החברים הקרובים ובני משפחתה. ברור שגם אנחנו נגיע לשם להגיד מזל טוב. 

 

אילנית לוי ואלירז שדה: 7 שנים

 

תראי כמה יפה לך לבן. המאורסים אילנית לוי ואלירז שדה (צילום: ענת מוסברג)
תראי כמה יפה לך לבן. המאורסים אילנית לוי ואלירז שדהצילום: ענת מוסברג

 

קילומטראז ביחסים: שבע שנים של זוגיות ומגורים משותפים, לא מעט אייטמים במדורי הרכילות ובעיקר שאלה גדולה אחת שריחפה במשך כל הזמן הזה: "מתי אלירז שדה ישלוף טבעת ויציע נישואים למלכת היופי שלו, אילנית לוי?".

 

נקודת התפנית ביחסים: בסוף חודש יולי קפצנו משמחה ואפילו יצאה לנו צרחה קטנה כשדיווחנו לכם את הניוז המשמח שאלירז שדה ואילנית לוי מאורסים. ההצעה הגיעה בתזמון מושלם אחרי דיווחים שקדמו על פרידה בין השניים, שהוכחשה נמרצות על ידי לוי כשהכריזה קבל עם ועדה: "אלירז בבית והכל בסדר".

 

בהמשך תספר לנו הכלה לעתיד שההצעה התרחשה בבית ברחובות, בזמן שהייתה עם מסיכת פנים בחדר שינה ושדה כנראה כבר לא יכול היה להתאפק ורצה רק לשמוע כן!

 

 

 

שלמה בראבא ושמר גאון: 5 שנים 

 

החתונה הכי צנועה שראינו. בראבא ושמר גאון (צילום: ענת מוסברג)
החתונה הכי צנועה שראינו. בראבא ושמר גאוןצילום: ענת מוסברג

 

קילומטראז ביחסים: כבר למעלה מ-5 שנים שבראבא (68) ושמר גאון (43) חזק בזוגיות. השניים הכירו ב־2013 בתחנת הרדיו בה עבדה שמר ומאז השאר הוא היסטוריה. גם פער הגילאים של השניים (25 שנה) לא הצליחו לאיים על הזוגיות המתהווה שבירכה אותם בילדה משותפת בשם שי. כשמה כן היא.

 

נקודת המפנה ביחסים: בספטמבר האחרון חגגו בראבא וגאון את יום הנישואים הראשון שלהם כבעל ואישה, מה שכמובן גרם לנו להיזכר במסיבת החתונה שנכחנו בה ב-2017. נזכיר למי ששכח, שהשחקן המוערך נישא בפעם השלישית בטקס משפחתי מצומצם בבית כנסת ביפו שהמשיך אחר כך למסיבה במסעדה בחוף הים בדיוק באותו המקום שבו התקיים הדייט הראשון שלהם. רומנטיקה זה כאן.

 

 

שלמה בראבא ושמר גאון - החתונה    (צילום: ענת מוסברג)

שלמה בראבא ושמר גאון - החתונה    (צילום: ענת מוסברג)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018