ריחו"ל
עורך הדין של אמבר הרד: "ג'וני דפ משקר"
לאחר שבריאיון טען ג'וני דפ כי בניגוד לטענותיה, לא השתמש באלימות כלפי גרושתו אמבר הרד, היא הגיבה באמצעות עורך דינה: "מר דפ ממשיך להתעלל פסיכולוגית בגברת הרד, שמנסה להשאיר בעבר תקופה כואבת מאוד"

חשבתם שסאגת הגירושים של בראד פיט ואנג׳לינה ג׳ולי תזכה בפרס התשת השנה? ובכן, נראה שיש להם מתחרים רציניים: אמבר הרד (32) גרושתו של ג׳וני דפ (55) הגיבה באמצעות עורכי דינה לריאיון שהעניק השחקן למגזין GQ בו טען שלא הרים עליה יד.

"הצהרות שקריות לחלוטין". אמבר הרד נגד ג'וני דפ
"הצהרות שקריות לחלוטין". אמבר הרד נגד ג'וני דפ

 

"אם המגזין היה עורך תחקיר בסיסי על הטענות של מר דפ, הוא היה מגיע למסקנה שההצהרות שלו שקריות לחלוטין. מר דפ הפר בבוטות את החיסיון של

שני הצדדים וסרב לאפשר לגברת הרד להגיב לטענות שהעלה, למרות בקשות חוזרות ונישנות מצידה להגיב להאשמות חסרות הבסיס שלו. מר דפ ממשיך להתעלל פסיכולוגית בגברת הרד, שמנסה להשאיר בעבר תקופה כואבת מאוד. נדרש להעיף מבט אחד בראיות הפיזיות כדי להגיע למסקנה הנכונה".

 

בתחילת השבוע פורסם ריאיון שהעניק השחקן למגזין הגברים, בו טען כי מעולם לא התנהג באלימות כלפי הרד. "יום אחרי שאמבר התלוננה היא יצאה למסיבה. אפשר היה לראות ממרחק של 25 מטר לפחות שהעין שלה לא סגורה. הדבר האחרון שהייתי עושה זה להכות אותה. אני אולי נראה טיפש אבל אני ממש לא".

 

בני הזוג התגרשו בשנת 2016 לאחר שהשחקנית הגישה בקשה לצו הרחקה נגד דפ. בסוף מאבק משפטי ארוך, פסק בית המשפט שהשחקן ישלם לגרושתו שבעה מיליון דולרים, אותם בחרה לתרום לצדקה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018