ריחו"ל
אחרי המעצר: אלק בולדווין מכחיש את התקיפה
השחקן, שאת סוף השבוע האחרון בילה (שוב) במעצר - הפעם אחרי שתקף גבר אלמוני בעקבות ויכוח על חניה, השתחרר לביתו ומיהר להכחיש את הטענות. "אני מבין שזה נהיה ספורט חדש להאשים למטרות בידור, אבל למרבה המזל - זה לא מה שהופך את הסיפור לנכון"

השתחרר לחופשי. אלק בולדווין (צילום: Mega)
השתחרר לחופשי. אלק בולדוויןצילום: Mega

 

בסוף השבוע האחרון נעצר (שוב) אלק בולדווין (60), הפעם לאחר שנקלע לקטטה ותקף גבר בעקבות ויכוח על מקום חניה בניו יורק. שוטרים שהוזעקו למקום עצרו (שוב, כבר אמרנו?) את השחקן נטול השליטה העצמית, בזמן שהגבר האלמוני פונה לקבלת טיפול בבית החולים המקומי.

 

אמש (ש') שוחרר בולדווין ממעצר ומיהר להכחיש את ההאשמות. "בדרך כלל אני נמנע מלהגיב על דברים בוטים שכאלה", צייץ השחקן בחשבון הטוויטר שלו, והוסיף: "אבל הטענה שהכיתי מישהו ונתתי אגרוף לגבר בגלל מקום חניה זה שקר. אני מבין שזה נהיה ספורט חדש לתייג אנשים בכמה שיותר האשמות למטרות בידור, אבל למרבה המזל - זה לא מה שהופך את הסיפור לנכון".


עתידות: כנראה שנתראה שוב, בקרוב (צילום: Mega)
עתידות: כנראה שנתראה שוב, בקרובצילום: Mega

 

מפקד משטרת ניו יורק, שהתראיין לאתר Us Weekly, אמר כי "אלק בולדווין לא היכה את הבחור", אך הגבר האלמוני, שהספיק למסור את גרסתו ל"דיילי מייל" אמר כי "זה עדיין כואב אבל זה יעבור ויהיה בסדר". לא נשקר, מכיוון שזו לא הפעם הראשונה שבולדווין נעצר (אתם יודעים, אחרי שהספיק לתקוף צלם פפראצי, שוטרים ועיתונאי) אנחנו די נוטים להאמין לאיש האלמוני.

 

בין מעצר למעצר (AP)
בין מעצר למעצרAP

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018