ריחו"ל
קייט מקנאה? אימה של מייגן מרקל הוזמנה לחגיגות הכריסמס המלכותיות
המלכה אליזבת' החליטה לשחרר קצת לעת זקנה והזמינה את דוריה רגלנד, אימה של מייגן מרקל, לחגוג את חג מולד בנוסח מלכותי. משפחתה של קייט מידלטון, לעומת זאת, לא הוזמנה מעולם. אתם שומעים את זה? זה קולה של הדרמה

בקרוב ליד האח? דוריה רגלנד ומייגן מרקל (AP)
בקרוב ליד האח? דוריה רגלנד ומייגן מרקלAP

 

חג המולד מתקרב בצעדי ענק ומביא איתו הכנות להילולה הכי גדולה בממלכה: החגיגות הרשמיות של המלכה אליזבת' בסאנדרינגהאם. ואם עד לא היינו בטוחים

שמייגן מרקל היא הפייבוריטית של המלכה, קיבלנו הוכחה. הדיילי מייל הבריטי דיווח אמש (א') שדוריה רגלנד, אימה של מרקל, צפויה להיות מוזמנת לחגוג בחיק משפחת המלוכה. על פי הדיווחים, זו דרכה של אליזבת' להביע כבוד לרגלנד.

 

מקורב לבני המשפחה אמר שמדובר ב"מחווה מתחשבת במיוחד" מצד המלכה וצעד יוצא דופן, שכן בני משפחתה של קייט מידלטון מעולם לא הוזמנו לאירוע. מלבד הבעת כבוד, הזמנה של המלכה היא בעצם הכרה בעובדה שלמרקל אין בני משפחה שחיים באנגליה.

 

אין זו הפעם הראשונה שאליזבת' מכופפת את החוקים: בחג המולד בשנה שעברה, לפני שמרקל התארסה לנסיך הארי, היא הוזמנה לחגיגות הרשמיות. מי שנפגעה מכל העניין הייתה מידלטון, שהורשתה להגיע רק לאחר שנישאה לנסיך וויליאם והפכה לדוכסית באופן רשמי.

 

וככה זה נראה בשנה שעברה. כיף איתכם במסיבות (Gettyimages)
וככה זה נראה בשנה שעברה. כיף איתכם במסיבותGettyimages

שולטת ביד רמה (Gettyimages)
שולטת ביד רמהGettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018