ריחו"ל
ג'וני דפ: "אדי הסאונה בישלו לי את המוח"
השחקן, ומי שבשנים האחרונות מככב בכותרות ולא בנסיבות טובות, מאשים את אדי הסאונה (מהתקופה שבה שיחק את קפטן ג'ק ספארו) שגרמו לו לנזק מוחי והשפיעו עליו נפשית. אז רגע, זה לא מהסמים והאלכוהול?

מסטול מאדים? ג'וני דפ (צילום: Splashnews)
מסטול מאדים? ג'וני דפצילום: Splashnews

 

 

בשנים האחרונות ג'וני דפ (55) תופס כותרות וממש לא בגלל השיגים חדשים או פרסים שהוא קטף, להפך. בימים אלה עסוק השחקן בעיקר בלנסות להכחיש את ההאשמות מצד אישתו לשעבר, השחקנית אמבר הרד (32), שטוענת כי היכה אותה. כנראה שדפ השכיל להבין שפניה ללבה של התקשורת לא תעשה את העבודה והוא צריך למצוא סיבה יותר טובה כדי לקבל חמלה. והסיבה: אדי סאונה. רגע, מה?

 

"תניחו לי, התבשל לי המוח" (צילום: Gettyimages)
"תניחו לי, התבשל לי המוח"צילום: Gettyimages

 

מקורבים לשחקן טוענים כי "דפ בילה שעות רבות באדי סאונה במהלך הצילומים של סדרת סרטי 'שודדי הקאריביים', מה שגרם למוח שלו להתבשל קצת יותר

מידי", אבל אל דאגה, לדברי המקור "ג'וני בריא ומרגיש טוב". אגב, זה הזמן לציין שבנוסף לפרשת האלימות, הסמים והאלכוהול, הבחור, שבעברו היה לוהט ושווה, הפך להיות כחוש ומטריד.

 

"ביליתי שעות רבות מידי בסאונה", סיפר דפ, והוסיף: "ישבתי שם שעות על גבי שעות עד שזה כבר התחיל להשפיע עליי נפשית, המוח שלי פשוט התבשל. עמדתי שם, בחום הנוראי הזה ולא יכולתי לעמוד בזה, מצד אחד אתה לא יכול לעמוד במקום ולא לזוז, מצד שני אם תזוז זה יהרוג אותך". קטע, אנחנו היינו בטוחים שמה ש"דפק לך את המוח" זה האובר סמים שצרכת בסרט "פחד ותיעוב בלאס וגאס". נו מילא.  

 

סורי, לא השתכנענו (צילום: Gettyimages)
סורי, לא השתכנענוצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018