ריחו"ל
כבוד: בתו של אידריס אלבה שגרירה
רק שבוע וקצת עברו מאז שהשחקן אידריס אלבה נבחר לגבר הכי סקסי בעולם לשנת 2018, ועכשיו תורה של בתו לקבל את התואר שלה - השגרירה של גלובוס הזהב. האמת, אחלה מתנה לסוויט סיקסטין.

 

רגע ההכרזה. אידריס אלבה בתוך המסך, איסן אלבה מחוצה לו (צילום: getty images)
רגע ההכרזה. אידריס אלבה בתוך המסך, איסן אלבה מחוצה לוצילום: getty images

כמו בכל שנה הודיע אמש (ד') איגוד העיתונאים הזרים בהוליווד על השגרירה החדשה של טקס גלובוס הזהב 2019, השנה מדובר באיסן אלבה, בתו הבכורה בת ה-16 של האבא הסקסי אידריס אלבה.  הבחירה בבתו של אידריס היא לא מקרית, אלא שלפי המסורת בכל טקס בוחרים האיגוד בוחר בבת אחרת של אחד מהשחקנים הבולטים ביותר בתעשייה מעבר לים. 

 

איסן תגיע לטקס ה-76 במספר שייערך בתחילת ינואר, תפקידה שם יהיה כמובן להגיע בשמלה שתהממם אותנו, אבל גם ללוות את הזוכים לבמה, ולשאת בשבילהם את הפסלון המוזהב. את מעמדה החדש היא תנצל בכדי לקדם את האג'נדה הפרטית שלה - "בריאות הנפש, בעיקר בקרב אפרו- אמריקאיים. זהו נושא שאני רוצה להעלות על סדר היום, בעיקר בגלל הדעה הקדומה שדבקה בחולים במשך השנים. אנחנו צריכים לעודד נערים ונערות לא לחשוש לקבל תמיכה נפשית, ולא להתבייש בכך". מקסימה.

 

שגרירה של רצון טוב (צילום: getty images)
שגרירה של רצון טובצילום: getty images

 

בשנה שעברה זו הייתה בתו של השחקן דווין "דה רוק" ג'ונסון, כשלפניה שימשו בתפקיד השגרירה בנותיהם של סילבסטר סטאלון, ג'יימי פוקס, ברוס וויליס, קלינט איסטווד, קווין קוסטנר, ג'ק ניקולסון ועוד רבים וטובים.

 

בקרוב יצעדו שוב על השטיח האדום (צילום: getty images)
בקרוב יצעדו שוב על השטיח האדוםצילום: getty images

דדי קול. אידריס יחד עם בתו ובנו הקטן ווינסטון (צילום: getty images)
דדי קול. אידריס יחד עם בתו ובנו הקטן ווינסטוןצילום: getty images

 

 

 .

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018