פפראצי
מבהיל: פגשנו את דנה פרידר בחניון אפל
עבודת הקודש שלנו בה אנחנו מתעדים את המפורסמים במקומות לא צפויים יכולה להיות מאוד מהנה, ומתישה, אבל לפעמים צץ לנו החשק גם להבהיל אותם על הדרך. וזה בדיוק מה שעשינו לדנה פרידר. סורי דנה.

 

הולכת להנאתה ולא מצפה לבאות. דנה פרידר (צילום: מוטי לבטון)
הולכת להנאתה ולא מצפה לבאות. דנה פרידר

 

ברוב הפעמים שעדשת הפפראצי שלנו תפסה את דנה פרידר זה קרה סתם ברחוב תל אביבי טיפוסי או באמצע הליכה על המסלול בשבוע האופנה, אבל הפעם החלטנו לשנות גישה, ולהפתיע את השחקנית במקום לא צפוי. במקרה הזה - בחניון תת קרקעי אפל.

 

כחלק מהתוכנית הזדונית, ארבנו לפרידר מאחורי העמוד, שם המתנו עד שתחנה את רכבה הפרטי בחניון התת-קרקעי של תיאטרון הקאמרי בתל אביב, שבאותה השעה היה ריק מאדם. אמא'לה. זה התחיל בצללית גדולה ומאיימת שהתקרבה אליה, הכוכבת ניסתה להתעלם, על הדרך חשבה שאנחנו ליצן מפחיד, אבל ברגע שאורות הפלאשים נדלקו - דנה זרקה לנו את החיוך הכובש שלה. או שבעצם מדובר חיוך של בהלה?

  

רגע לפני  (צילום: מוטי לבטון)
רגע לפני

 

השחקנית מבלה לאחרונה לא מעט על בימת התיאטרון, ממש מעל החניון, שם היא מקפצת, שרה ורוקדת במחזמר "שורת המקהלה". באותו היום דנה נצפתה בבגדים נוחים ותיק גב, סטייל של מישהי שבאה לחזרות או להופעה, ולא חלילה כמישהי שבאה לצפות. רוצו לראות! לא נבהיל אתכם, מבטיחים. 


הפתעה! (צילום: מוטי לבטון)
הפתעה!

"שחרר ממני יא מלחיץ" (צילום: מוטי לבטון)
"שחרר ממני יא מלחיץ"

סתם! (צילום: מוטי לבטון)
סתם!

 

צילם כשמסכת ליצן על פניו: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018