ריחו"ל
בייבי בום: אדי מרפי הפך לאבא בפעם העשירית
השחקן והקומיקאי שלא שמע על אמצעי מניעה הפך לאב בפעם העשירית לאחר שארוסתו, הדוגמנית פייג' בוצ'ר, הביאה לעולם בן בסוף השבוע האחרון. אולי הגיע הזמן להפסיק עכשיו כשאתה רוב דמוגרפי בהוליווד?

הורים. אדי מרפי ופייג' בוצ'ר (AP)
הורים. אדי מרפי ופייג' בוצ'רAP

 

השחקן והקומיקאי אדי מרפי (57) וארוסתו, הדוגמנית פייג' בוצ'ר (37) הביאו לעולם בן בסוף השבוע שעבר, כך דיווח אמש (ב') האתר הוליווד ריפורטר. התינוק, שזכה לשם מקס צ'ארלס מרפי, הוא ילדו העשירי של אדי, שמתנהג כמו טינאייג'ר מבולבל בכל הנוגע לאמצעי מניעה. מיחסי הציבור של השחקן נמסר כי האם והתינוק מרגישים נפלא.

 

בני הזוג, שהתארסו בחודש ספטמבר האחרון, התחילו לצאת לפני שש שנים והביאו לעולם בת, איזי אואנה מרפי (שנתיים). לפני שהכירו, הקפיד מרפי להביא

לעולם ילד עם כל דייט ראשון שהיה לו. הוא אב לאריק (29), שנולד ממערכת יחסים שניהל השחקן עם פאולט מק'נילי. בנו כריסטיאן (27) נולד לאחר שיצא עם תמרה הוד. ילדיו בריאה (28), מיילס מייקל (25) שייאן אודרה (23), זולה אייווי (18), בלה זהרה (16) נולדו מנישואי לניקול מיטשל מרפי. השניים נפרדו בשנת 2005 וסמוך לפרידה החל אדי לצאת עם מלאני בי, איתה הביא לעולם את ואנג'ל (11). מאז, אגב, הוא מתכחש לקיומה. האם עכשיו כשהוא הגיע למספר עגול, אדי יסגור את הבסטה? נמשיך לעקוב.

 

אולי די? (AP)
אולי די?AP

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018