ריחו"ל
משפחת קרדשיאן מגיבה על תמונת הבגידה בקיילי ג'נר
לאחר שפורסמה בתחילת השבוע תמונה מזויפת בה נראה טראוויס סקוט, אבי בתה של קיילי, מתגפף עם אישה אחרת, האחיות לבית קרדשיאן מפרסמות פוסטים זועמים על הזיוף והפגיעה

עדיין מאוהבים ונאמנים. קיילי ג'נר טראוויס סקוט (צילום: Gettyimages)
עדיין מאוהבים ונאמנים. קיילי ג'נר טראוויס סקוטצילום: Gettyimages

 

קיילי ג'נר (20), האחות הצעירה במשפחת קרדשיאן-ג'נר ואימפריית איפור בינלאומית בפני עצמה, לא זרה לתגובות קשות ברשתות החברתיות. אך כשמנסים לפגוע בה ובתא המשפחתי הקטן שיצרה עם הראפר טראוויס סקוט (27) כשילדה את בתם סטורמי בפברואר האחרון, כל המשפחה מתגייסת להגנתה.

 

משפחה לתפארת. ג'נר וסטורמי
משפחה לתפארת. ג'נר וסטורמי

 

ביום שני האחרון הוצפה הרשת בתמונה של אדם הדומה לסקוט כשהוא קרוב במיוחד לאישה שאינה ג'נר. אם בוחנים את התמונה היטב אפשר בקלות להבחין שהפרצופים בה מטושטשים, מה שלא מאפשר להסתמך עליה כמקור מהימן, אך השמועה הופצה והאינטרנט כולו היה בטוח שטראוויס בוגד בקיילי. הראפר הזריז מיהר להגיב על הפוסט של האדם שפירסם את התמונה ואף פירסם ברשתות החברתיות הפרטיות שלו שהתמונה מזויפת. הוא הוסיף וכתב שהוא אוהב את ג'נר, כינה אותה "אשתו" וקרא לאתרי הרכילות שלא לתת יד לרוע ולפרסם את התמונה המזויפת הזו.

 

כריסטיאן אדם, האדם שפרסם את התמונה המזויפת, העלה סרטון בן 17 דקות ליוטיוב בו הוא מראה איך הוא "עבד על האינטרנט", ונראה מרוצה במיוחד מהמהומה שיצר ומהכוח שצבר בעקבותיה. אדם הצהיר שלא התכוון לפגוע בהורים הטריים ושזו בסך הכל הייתה מתיחה, אבל קיילי והאחיות המגוננות נראו קצת פחות מרוצות וסלחניות כשפרסמו את תגובותיהן. תכלס, גם אנחנו היינו מתעצבנים.

 

 

קים קרדשיאן (38), אחותה הגדולה של קיילי, שיתפה את הפוסט של אדם וכתבה: "אני שונאת את העובדה שאני מקדישה לזה תשומת לב אבל זה פשוט מגעיל שזה נראה לך מצחיק לעבוד על טראוויס וקיילי, שרק לאחרונה הקימו יחד משפחה. דברים כאלה ממש יכולים לפגוע במערכות יחסים ובמשפחות וזה פשוט לא בסדר!".

 

 

קים מגנה על אחותה הקטנה (צילום: טוויטר)
קים מגנה על אחותה הקטנהצילום: טוויטר

 

הסיפור על קיילי וודאי פגע לאחותה הגדולה קלואי קרדשיאן (34) בנקודה רגישה במיוחד, לאחר שבאפריל האחרון ספגה פגיעה קשה כשנחשפה בגידתו של בן זוגה טריסטן תומפסון (27), ימים ספורים לפני שילדה את בתם הבכורה, טרו. גם היא פרסמה תגובה כועסת בטוויטר: "אנשים פשוט מגעילים! דבר כזה יכול להכניס בן אדם לסרטים... זה לחלוטין לא בסדר! הטינופת הזה צריך להתבייש בעצמו!".

 

אולי יהיו שיגידו שאדם מפורסם כמוה צריך לקחת בחשבון את הפרסום שלו ולא להתרגש מכל תגובה, אבל לדעתנו גם כשאת מפורסמת כמו קיילי ג'נר זה פשוט מרושע לזייף תמונה ושמועה כזו ולפגוע כך במשפחה. אנחנו לגמרי תומכים באחיות, ואם קיילי הייתה עוקבת אחרי הטוויטר שלנו גם אנחנו היינו מפרסמים פוסט זועם. לתשומת לבך, קיילוש. 

מזדהה עם קיילי (צילום: טוויטר)
מזדהה עם קייליצילום: טוויטר

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018