רכילות+
מזל טוב: חיים אתגר הפך לאבא
אחלו המון מזל טוב למגיש הטלוויזיה חיים אתגר ולאשתו, ענבל הרצברג, על לידת בתם הבכורה, כחצי שנה לאחר שנישאו בטקס מצומצם ומרגש ברבנות

 

הורים מאושרים. חיים אתגר וענבל הרצברג (צילום: ענת מוסברג)
הורים מאושרים. חיים אתגר וענבל הרצברגצילום: ענת מוסברג

 

בקיץ האחרון אסף המגיש חיים אתגר (44) את החברים והמשפחה ונישא לבחירת לבו ענבל הרצברג בטקס מצומצם. כחודש וחצי לאחר החתונה הכריז אתגר שהשניים מצפים לילד ראשון בתמונה שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו, לצדה כתב "It's a girl", והנה הגיע הרגע המרגש. היום (ד'), לאחר חודשים של ציפייה, הרצברג ילדה באיכילוב, ובני הזוג המאושרים הפכו להורים לבת בכורה. מזל טוב. עכשיו רק נחכה לשמוע מהו השם המקורי שבחרו לנסיכה.

 

אתגר והרצברג, שעובדים יחד במערכת התוכנית "אנשים", התארסו בחודש אוגוסט 2017 במהלך ארוחת ערב רומנטית, וכאמור, מיסדו את הקשר באופן רשמי ואינטימי ביוני 2018. ההורים הטריים הכירו לפני כשש וחצי שנים, כשהרצברג הייתה עורכת של תוכנית אחרת שבה עבד אתגר.

רק לפני רגע (צילום: ענת מוסברג)
רק לפני רגעצילום: ענת מוסברג

 

בראיון ל"לאשה" מחודש פברואר 2018, סיפר אתגר על הרומן הקצר שהיה להם בסיבוב הראשון, ולא צלח: "בחלק מהזמן היו מתחים בעבודה המשותפת ובחלק אחר מהזמן זה עבד נפלא". לפני כשנתיים הם החליטו לנסות שוב. "היינו צריכים לחשוב אם אנחנו רוצים להיכנס לזה, כי אנחנו עובדים ביחד, והיא אמרה שהיא לא רוצה, וכשהיא רצתה אני כבר השתכנעתי שלא. בסוף אמרנו, יאללה, ננסה".

 

"כשאבא שלי נפטר והבנתי שעוד לא התחתנתי והבאתי ילדים, זה היה רגע עצוב בשבילי", סיפר אתגר לכתבת אורית מרלין-רוזנצוייג, "בהלוויה שלו היה לי עצוב שהוא לא זכה לראות נכדים בחייו. יש קשר בין מותו להחלטה שלי להתמסד עכשיו".

זו בת! (צילום מסך)
זו בת!

טקס חתונה מצומצם (צילום: מוטי לבטון)
טקס חתונה מצומצםצילום: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018