ריחו"ל

פחות 11 ק"ג: דרו ברימור מציגה גזרה חדשה

השחקנית, ומי שבחודשים האחרונים נאבקה בעלייה במשקל והשקיעה את כל כולה באימוני כושר ותזונה נכונה, חשפה גזרה חדשה ולוהטת. "נלחמתי כמו אריה בשביל זה - לעזאזל עם הגנטיקה הזו"

אהבנו את הלוק והרקע. דרו ברימור (צילום: Gettyimages)
אהבנו את הלוק והרקע. דרו ברימורצילום: Gettyimages

 

השחקנית היפה, דרו ברימור (43), שבשלושה חודשים האחרונים השקיעה את כל כולה בלרדת במשקל, העלתה פוסט לחשבון האינסטגרם ושם חשפה את גזרתה החדשה, פחות 11 קילוגרם.

 

נלחמת בגנטיקה (צילום: אינסטגרם, Gettyimages)
נלחמת בגנטיקהצילום: אינסטגרם, Gettyimages

 

"אינסטגרם גורם לנו לחשוב שאנחנו צריכים להיות במיטבנו כל הזמן, אבל ברוב הימים זה ממש לא תואם את החיים האמיתיים. הפיתרון הוא להפוך את המטרות שלנו למציאות בעזרת האנשים הנכונים", כתבה ברימור בפוסט שפרסמה, והוסיפה: "הנה אני בתמונות לפני ואחרי, באותו המקום אבל פחות 11 ק"ג... זה דרש המון עבודה קשה, תזונה והתעמלות, נלחמתי כמו אריה בשביל זה", כתבה ברימור, שאמנם מתרגשת מאוד מהגזרה החדשה אבל לא שוכחת לסייג ולהוסיף שהיא אוהבת את עצמה בכל מצב, ושהיא גאה בזכות שלה לבחור לעשות שינוי ולעבוד בשבילו: "לעזאזל איתך, גנטיקה! אבל בכל זאת, תודה גם על הדברים הטובים שנתת לי. אני אוהבת את המקום ממנו הגעתי בכל אריזה בה הוא מגיע. עכשיו אני פשוט יודעת שיש לי את השליטה להיות מה שאני בוחרת להיות, אפילו אם זה קשה בטירוף". דרו, אנחנו אוהבים אותך, בדיוק כמו שאת.

 

 

זו לא הפעם הראשונה שברימור נאבקת במשקל, בשנת 2016 השילה השחקנית ממשקלה קרוב לעשרה ק"ג במהלך תוכנית הטלוויזיה Santa Clarita Diet. "אני מרגישה נפלא", סיפרה ברימור לאחר הירידה במשקל, והוסיפה: "הייתי מאוד ממושמעת וכל מה שעשיתי היה לבכות ולחלום על פיצה. בעצם, אני עדיין בוכה וחולמת על פיצה". קבלי מגש עם זיתים ופלפל חלפיניו על חשבון המערכת, נשמה.

 

אותה תנוחה - פחות 11 ק"ג (צילום: אינסטגרם, Gettyimages)
אותה תנוחה - פחות 11 ק"גצילום: אינסטגרם, Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018