ריחו"ל

הפעם זה סופי? החתונה הסודית של מיילי סיירוס וליאם המסוורת'

על פי שמועות מעבר לים, הזמרת הצעירה ובן זוגה הלוהט, שבשש השנים האחרונות הצליחו לבלבל את המעריצים לא פעם עם שמועות בלתי פוסקות על חתונה, החליפו נדרים בטקס אינטימי ומצומצם. שנאמין לזה?

 

מתוך הטקס

מתוך הטקס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

שמועות על חתונה סודית בין מיילי סיירוס (26) לליאם המסוורת' (28) מציפות את האתרים מעבר לים, זאת לאחר שחבר של השניים העלה אמש (א') שלל סטוריז לאינסטגרם המרמזים על כך שהשניים נישאו.

 

המסוורת, לבוש בטוקסידו מתוקתק, וסיירוס, בשמלה לבנה, צולמו כשהם מחזיקים סכין - רגע לפני שחותכים את עוגת החתונה. ואם זה לא מספיק מחשיד אז תוסיפו את הבלונים בכיתוב Mr&Mrs שהיו תלויים על הקיר, והנה יש לנו מספיק סיבות לביסוס השמועה.

 

סיירוס והמסוורת' טרם אישרו או הכחישו את השמועות על החתונה ולנו נותר רק לקוות שזה אכן קרה - ולא רק בגלל שזה מאורע משמח, אלא בעיקר כי השניים האלה הצליחו להתיש אותנו סופית. באמת.

 

הפעם זה סופי? סיירוס והמסוורת' בטקס המחשיד
הפעם זה סופי? סיירוס והמסוורת' בטקס המחשיד

 

זו לא הפעם הראשונה (או השנייה או השלישית) ששמועות על חתונה של סיירוס והמסוורת' מציפות את אתרי הרכילות. באוגוסט 2017 העלתה סיירוס תמונה לחשבון האינסטגרם שלה בה רואים טבעת חשודה על הקמיצה, בנוסף לטבעת האירוסין שקיבלה מבן זוגה.

 

נוצצים מתמיד. סיירוס והמסוורת' בעבר (gettyimages)
נוצצים מתמיד. סיירוס והמסוורת' בעברgettyimages

ביולי האחרון החלו לצוץ דיווחים מעבר לים המרמזים על פרידה של השניים. מקורב לזוג סיפר לאתר "דיילי מייל" כי הסיבה לפרידה היא ש"ליאם מאוד רוצה ילדים ולא מוכן לחכות עם זה, בניגוד למיילי, שטוענת שזה לא הזמן המתאים". עוד הוסיף החבר הלרלרן כי "מיילי דוחה באופן קבוע את החתונה וזה מתיש את ליאם". טוב, אז אם נאמין לשמועות ולתמונות - שיהיה במזל!

 

ולטובת אלה שפחות עוקבים נשמח להזכיר כי סיירוס והמסוורת' החלו לצאת בשנת 2009 אך חוו בדרך לא מעט פרידות וחזרות, אירוסין, ביטול נישואין ושמועות על חתונה סודית, עד שחזרו סופית בשנת 2016. מקווים שהפעם זה לתמיד.

 

 (gettyimages)
gettyimages

 (splashnews)
splashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018