עוד לא מאוחר לתפוס נסיך: הנסיכים הלוהטים והרווקים
האחד מגדל טיגריס, השני מדגמן והשלישי מטפח חשבון אינסטגרם עם מיליוני עוקבים שנהנים מתמונות שלו מנשק סוסים. קבלו את חמשת הנסיכים הרווקים והלוהטים בעולם, או במילים אחרות - מוקדם מדי לוותר על החלום להתחתן עם נסיך. בהצלחה

אכן מדובר באובססיה. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
אכן מדובר באובססיה. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

לא נשקר, מאז ומתמיד הייתה לנו אובססיה מטורפת (שרק החמירה עם השנים) לבית המלוכה הבריטי. ובזמן שתקוותנו להתחתן עם נסיך התנפצה כשהנסיך הארי (34) נשא לאישה את הכוכבת ההוליוודית לשעבר, מייגן מרקל (37), החלטנו לא לוותר על החלום ולצאת לבדוק מי הם הנסיכים הרווקים והלוהטים ביותר בעולם. החל מנסיך דנמרק ועד הנסיך של יוון, קחו לכם כוס מים קרים ובואו נתחיל.

 

בן 27 עם פטיש לטיגריסים: עבדול מאטין, נסיך ברוניי

אהבנו את הלוק הקשוח. עבדול מאטין, נסיך ברוניי (צילום: אינסטגרם)
אהבנו את הלוק הקשוח. עבדול מאטין, נסיך ברונייצילום: אינסטגרם

 

עצמו את העיניים ודמיינו לעצמכם עולם שכולו משחקי פולו וליטוף נמרים, ואז תפקחו אותם ותכירו את הנסיך עבדול מאטין, בנו של חסן אל-בולקיה, סולטאן ברוניי. הנסיך עבדול נולד באוגוסט 1991 והוא בן הזקונים של הסולטאן, הנסיך סיים את לימודיו באקדמיה הצבאית המלכותית סנדהרסט שבבריטניה ובנוסף יש לו תואר בפוליטיקה בין לאומית מאוניברסיטת קינגס קולג' שבלונדון. אה כן, תוסיפו לזה גם תואר שני במחקרים בינלאומיים ודיפלומטיה ויש לכם נחת וגאווה לכל אבא.

 

ומה עושה הנסיך הלוהט כשהוא לא לומד? שימו לב לזה: הנסיך עבדול אוהב לבלות את זמנו במשחקי פולו ואיך לא – בטיפוח, גידול ופינוק בעלי החיים שברשותו. רגע לפני שאתם מדמיינים לעצמכם נסיך חתיך עם כלב פומרניאן, תופתעו לגלות שלנסיך יש כמה חיות אקזוטיות, ביניהן טיגריס, נמרים וסוס פוני. אגב, בניגוד לנהוג בבני המלוכה הבריטים, לנסיך עבדול יש חשבון אינסטגרם פעיל, שם הוא לא חוסך ממיליון עוקביו תמונות מכל נסיעותיו מעבר לים, ומבילוייו עם החיות, כמובן.

סמאללה (צילום: אינסטגרם)
סמאללהצילום: אינסטגרם

אז אתה גם מנגן? (צילום: אינסטגרם)
אז אתה גם מנגן?צילום: אינסטגרם

תמונת שחור לבן להמחשת היופי (צילום: אינסטגרם)
תמונת שחור לבן להמחשת היופיצילום: אינסטגרם


 

מכירים אותו משלטי החוצות? ניקולאי, נסיך דנמרק

אין מה לומר - ילד יפה. ניקולאי נסיך, דנמרק (צילום: אינסטגרם)
אין מה לומר - ילד יפה. ניקולאי נסיך, דנמרקצילום: אינסטגרם

 

הנסיך ניקולאי בן ה-19 כבר הספיק לככב על שלטי חוצות ברחבי העולם ולא בגלל ייחוסו המלכותי, בנו של נסיך דנמרק יואכים הולגר ולדמאר כריסטיאן (שם קליט לכל הדעות) קוטף קמפיינים על ימין ועל שמאל. קצת אחרי שמלאו לו 18 החל ניקולאי לדגמן וצבר רזומה די מרשים, זאת לאחר שהספיק לדגמן בתצוגת האופנה של כריסטופר ביילי לברברי ולפתוח את תצוגת הבכורה של קים ג'ונס לדיור בפריז. אגב, על פי השמועות בקרוב מאוד נזכה לראות את פניו (וגזרתו הלוהטת) של הנסיך מדנמרק בקמפיין אביב-קיץ 2019 של דיור. ועד שזה יקרה, תיהנו מכל הטוב הזה.

שיק! (צילום: Gettyimages)
שיק!צילום: Gettyimages

או-וואו, איזה סטייל (צילום: Gettyimages)
או-וואו, איזה סטיילצילום: Gettyimages

 

שבעה מיליון עוקבים ומבטים פתיינים: חמדאן (פאזה), נסיך דובאי

לא, הנוף זה משהו. חמדאן (פאזה), נסיך דובאי (צילום: אינסטגרם)
לא, הנוף זה משהו. חמדאן (פאזה), נסיך דובאיצילום: אינסטגרם

 

הנסיך חמדאן, או בכינויו, פאזה, הוא בנו השני של השיח מוחמד בן ראשד אאל מכתום, שליט דובאי המתפקד גם כראש הממשלה וסגן נשיא איחוד האמירויות הערביות. פאזה, בן 35, נחשב לכוכב אינסטגרם נחשק ובחשבונו תוכלו לראות בעיקר תמונות של הנסיך כשהוא מנשק, רוכב או משוחח עם סוסים. טוב נו, מדי פעם אפשר גם לראות אותו צולל במעמקי הים או מבלה בחברת בני משפחתו.

 

חוץ ממבטים למצלמה, סטוריז ונשיקות לסוסים, מדובר בנסיך משכיל, כזה שהתחיל את דרכו בבית הספר בדובאי, המשיך לבית הספר של הממשלה בדובאי, למד באקדמיית סנדהרסט שבבריטניה ובהמשך למד בבית הספר המוביל לכלכלה בלונדון. ואם כל זה לא הצליח לשכנע אתכם בעובדה שהוא בין הנסיכים הנחשקים בעולם אז בבקשה, עובדת בונוס: הנסיך פאזה ידוע בין היתר בזכות חיבתו לכתיבת שירים רומנטיים. כן כן, גם נסיך וגם משורר. כרטיס לדובאי, מישהו?

 

חמדאן (פאזה) נסיך דובאי (צילום: אינסטגרם)
חמדאן (פאזה) נסיך דובאיצילום: אינסטגרם

חמדאן (פאזה) נסיך דובאי (צילום: אינסטגרם)
חמדאן (פאזה) נסיך דובאיצילום: אינסטגרם

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

פחות בקטע של שבירת צלחות: קונסטנטין אלקסיוס, נסיך יוון

תכלס, לוהט. קונסטנטין אלקסיוס, נסיך יוון (צילום: אינסטגרם)
תכלס, לוהט. קונסטנטין אלקסיוס, נסיך יווןצילום: אינסטגרם

 

חברים וחברות, זה הזמן להכיר את הנסיך היווני, כזה שאם נשפוט לפי המראה הנוכחי יגדל ויתפתח לאל, הנסיך קונסטנטין אלקסיוס. הנסיך היווני נולד באוקטובר 1998, משמע - הוא 20 בלבד. עד לפני כמה שנים הקפיד אביו, הנסיך פבלוס, לשמור אותו הרחק מהעין הציבורית, אבל מה לעשות, הנסיך הקטן גדל וגילה את הפלא השמיני של העולם, אתם יודעים, האינסטגרם.

 

אז כמו שאמרנו, הנסיך קונסטנטין מתחזק חשבון אינסטגרם פעיל עם מעל ל-94 אלף עוקבים, שבעיקר נאלצים להסתפק בתמונות בשחור לבן, שזה קצת מבאס, לא נשקר. הנסיך היווני נולד בניו יורק, עבר יחד עם הוריו ללונדון, שם למד בוולינגטון קולג', וכעת חזר לארץ הולדתו ונרשם ללימודים באוניברסיטת ג'ורג'טאון בוושינגטון. יוון לא בלו"ז, אנחנו מבינים. חבל, דווקא קל"ב בשבילנו.

 

כמובן שחובה תמונה על סוס (צילום: אינסטגרם)
כמובן שחובה תמונה על סוסצילום: אינסטגרם

"אני החתיך משמאל" (צילום: אינסטגרם)
"אני החתיך משמאל"צילום: אינסטגרם

אומנותי (צילום: אינסטגרם)
אומנותיצילום: אינסטגרם

חייב להכניס צבע לחיים (צילום: אינסטגרם)
חייב להכניס צבע לחייםצילום: אינסטגרם

 

חיוך של מיליון דולר: חוסיין, נסיך ויורש העצר של ירדן

היי, נעים לנו מאוד. חוסיין, נסיך ירדן (צילום: אינסטגרם)
היי, נעים לנו מאוד. חוסיין, נסיך ירדןצילום: אינסטגרם

 

יורש העצר, חוסיין, בנו של עבדאללה, מלך ירדן, בן 24 בלבד ואם נשפוט לפי החיוך, יש לנו פה עסק עם שובר לבבות אמיתי. יורש העצר הצעיר הוא בוגר אוניברסיטת ג'ורג'טאון שבוושינגטון עם תואר בהיסטוריה בינלאומית, השתתף בתרגילים צבאיים כסגן וליווה את אביו, המלך עבדאללה השני בביקורים דיפלומטיים.

 

מעבר לזה, מנהל הנסיך הירדני חשבון אינסטגרם פעיל עם 1.7 מיליון עוקבים, אליו הוא מעלה שלל תמונות, סטוריז וסרטונים. רגע, על החיוך שלו כבר דיברנו?

 

הנסיך והחיוך (צילום: אינסטגרם)
הנסיך והחיוךצילום: אינסטגרם

על מה אתה חושב? (צילום: אינסטגרם)
על מה אתה חושב?צילום: אינסטגרם

ועכשיו תמונה רצינית (צילום: אינסטגרם)
ועכשיו תמונה רציניתצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018