ריחו"ל

הפתעה: בראד פיט ושרליז ת'רון ביחד

הגרוש המגה לוהט, בראד פיט, משיק זוגיות חדשה עם השחקנית הרותחת שרליז ת'רון. על פי דיווחים בצהובונים מעבר לים, הרומן החל להתפתח בחג המולד האחרון ומאז הם כמעט בלתי נפרדים. לא נשקר, לא ראינו את זה בא - אבל זה דווקא מוצא חן בעינינו. אגב, אנג'לינה יודעת?

אנחנו אוהבים את זה. בראד פיט ושרליז ת'רון (צילום: Gettyimages)
אנחנו אוהבים את זה. בראד פיט ושרליז ת'רוןצילום: Gettyimages

 

השחקן הלוהט בראד פיט (55) ומי שרק לאחרונה יצא עם היד על העליונה מול גרושתו, אנג'לינה ג'ולי (43), בכל הנוגע להסכם המשמורת על ששת ילדיהם, מצית שמועות על זוגיות חדשה ומפתיעה עם השחקנית הרותחת, שרליז ת'רון (43). קחו לכם רגע לדמיין את זה.

 

כבר לא רווק? פיט (צילום: Gettyimages)
כבר לא רווק? פיטצילום: Gettyimages

 

הספקולציות על הרומן החדש החלו בתקופת החגים, ולפני כשבוע נפגשו השניים במסיבה פרטית ונתנו תוקף מחודש לשמועות, כך דווח אמש (ש') באתר "דיילי מייל". השוס: מי שכביכול הכיר בין השניים וגרם לזה לקרות היה דווקא האקס של ת'רון. "שון פן, הארוס לשעבר של שרליז, הפגיש ביניהם", סיפר מקור אלמוני, והוסיף: "ציפורי האהבה היו לגמרי בעניין אחד של השנייה ובילו יחד בלי הפסקה". אנחנו כל כך אוהבים את הרעיון, באמת.

 

"שרליז הייתה במסיבה ובראד הגיע אליה יותר מאוחר, לאחר שהסתיימה ההקרנה לסרטו החדש. בראד החליף בגדים ומיד לאחר מכן ניגש לשרליז, שישבה בפינה של הבר". המקור הרכלן לא הסתפק בזה, לשמחתנו, והמשיך לנדב מידע. "שרליז הזמינה קוקטייל על בסיס וודקה ואילו בראד הסתפק רק במים. הם לא הפסיקו לצחקק ביניהם ובראד כל הזמן ליטף את גבה של שרליז". אוקיי, ומה לגבי לתת להם קצת פרטיות, חבוב?

 

לוהטת! ת'רון (צילום: Gettyimages)
לוהטת! ת'רוןצילום: Gettyimages

 

על פי הדיווחים, ת'רון ופיט, שכנראה החלו את הקשר הרומנטי בחג המולד האחרון, מבלים המון אחד עם השנייה וזה קורה בעיקר בביתו של פיט. ת'רון עדיין לא פגשה את ילדיו של השחקן והוא טרם פגש את הילדים שלה, ודבר עוד לא אושר באופן סופי, אך אם נאמין לשמועות - זה מתקדם למקום מאוד טוב. אנחנו בעד.

 

מקווים שאנג'לינה לא תעשה לך צרות (צילום: Gettyimages)
מקווים שאנג'לינה לא תעשה לך צרותצילום: Gettyimages

 

ועכשיו לפינתנו האהובה, שמועות סביב חיי האהבה של בראד פיט: בחודש אפריל האחרון החלו לצוץ שמועות בדבר רומן חדש של פיט עם פרופסור נרי אוקסמן, ישראלית לשעבר. הרומן החדש (לכאורה) הסעיר את אתרי הרכילות מעבר לים ואפילו בעלה לשעבר של הפרופסורית, המלחין הארגנטינאי זוכה הגראמי אוסוואלדו גוליחוב, הגיב לשמועות, החמיא לאוקסמן והבהיר כי פיט בר מזל. "נרי מבריקה ויפהפיה, אנשים אומרים שהיא נראית כמו אנג'לינה ג'ולי. ובכן, בעיניי היא נראית יותר טוב מאנג'לינה. יש דמיון, אבל לנרי יש זוהר אחר". שמעתם, חברים, ככה מתגרשים - בטוב.

 

פיט ואוקסמן מעולם לא נראו יחד ואוקסמן, מצידה, הכחישה את השמועות על הרומן, שאם תשאלו את התקשורת אכן קרם עור וגידים. אגב, אם נאמין לדיווחים מעבר לים אז הגברת כבר הספיקה להתארס למישהו אחר, מה שבטוח שבר לפיט את הלב. בקיצור, בראד, נשמח לאיזו תמונה זוגית עם שרליז, רק כדי להפסיק את כל הספקולציות. וגם כדי להתחיל לדמיין איך ייראו הילדים שלכם.

 

עוד הייתה לנו תקווה שתחזור לג'ניפר אניסטון
עוד הייתה לנו תקווה שתחזור לג'ניפר אניסטון
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018