ריחו"ל
פגעה וברחה: גווינת' פאלטרו נתבעת על סך 3.1 מיליון דולר
השחקנית מואשמת בכך שהייתה מעורבת בתאונת פגע וברח באתר סקי ביוטה. על פי האישומים, פאלטרו נכנסה בעוצמה בגבו של אופטומטריסט אלמוני, גרמה לו לפציעות חמורות וברחה מהמקום - מבלי להגיש עזרה

פוגעת וברוחת? גווינת' פאלטרו (צילום: Gettyimages)
פוגעת וברוחת? גווינת' פאלטרוצילום: Gettyimages

 

השחקנית גווינת' פאלטרו (46) הסתבכה עד מעל הראש. בשנת 2016 נתקלה הכוכבת באופטומטריסט אלמוני תוך כדי גלישה באתר סקי, פאלטרו העיפה אותו הצידה והמשיכה לגלוש מבלי לבדוק מה מצבו. אמש (ג'), כשלוש שנים לאחר התקרית, הוגשה תביעה על סך 3.1 מיליון דולר כנגד השחקנית.

 

טרי סנדרסון, אופטומטריסט בן 72, הגיש תביעה נגד פאלטרו בטענה כי נגרם לו נזק מוחי ונשברו לו ארבע צלעות בעקבות התאונה, והוסיף כי מה שבעיקר הכעיס היא העובדה שפאלטרו ומדריך הסקי שלה המשיכו לגלוש ולא עצרו לבדוק לשלומו ולהציע עזרה.


זה לפני או אחרי שהעפת את האדון לקיבינימט? (צילום: אינסטגרם)
זה לפני או אחרי שהעפת את האדון לקיבינימט?צילום: אינסטגרם

 

"מדובר בתאונת פגע וברח שהתרחשה באתר Deer Valley שביוטה. הנאשמת, גווינת' פאלטרו, איבדה שליטה במהלך הסקי ונתקעה בגבו של טרי סנדרסון. פאלטרו,

שפגעה בסנדרסון בחוזקה, הפילה אותו על הקרקע, גרמה לו לזעזוע מוח, ארבע צלעות שבורות ופגיעות נוספות. פאלטרו התאוששה מהנפילה, נעמדה על רגליה, המשיכה לגלוש והותירה את סנדרסון פצוע והמום", כך נכתב בכתב התביעה.

 

מדריך הסקי של הגברת פאלטרו, מר אריק כריסטיאנסן, חזר למקום האירוע, צעק על סנדרסון הפצוע וטען כי הוא משקר - זאת למרות שעל פי הדיווחים הוא בכלל לא נכח במקום התאונה. אגב, מי שכן היה במקום הוא עד אלמוני טוב לב, שמסר את גרסתו למה שקרה: "ראיתי את גווינת' פאלטרו נכנסת בעוצמה בגבו של טרי סנדרסון, שהתרסק בעקבות הפגיעה ולא הצליח לזוז. גווינת' לא החליפה ולו מילה אחת עם האדם שנפצע". כך דווח באתר "דיילי מייל".

 

נציגיה ועורכי הדין של השחקנית התייחסו לתביעה וטענו: "התביעה חסרת ערך. כל אחד שיקרא את כתב התביעה יבין ויסכים על כך". נמשיך לעקוב.


אין לך איזו משחה שמעלימה תביעות? (צילום: Gettyimages)
אין לך איזו משחה שמעלימה תביעות?צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018