מאז החתונה: שיערו של הנסיך הארי נושר בקצב מסחרר
בחודשים האחרונים הספיקה מייגן מרקל להסתכסך עם גיסתה קייט מידלטון, להבריח את עובדות הארמון, להתמודד עם הבושות המגיעות מצד בני משפחתה וכנראה שגם לגרום לנסיך הארי לאבד את שיערו במהירות. לא נשקר, אנחנו מודאגים

אחרי החתונה מגיעה נשירה. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אחרי החתונה מגיעה נשירה. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages
 

 

במאי 2018 ויתר הנסיך הארי על תואר הרווק הנחשק ונשא לאישה את השחקנית לשעבר, ומי שקיבלה את תואר הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל (37). מאז שמרקל שינתה את הסטטוס משחקנית לדוכסית היא לא מפסיקה לככב בכותרות, כל פעם בשערורייה אחרת. במהלך קצת יותר מחצי שנה הספיקה מרקל להסתכסך עם גיסתה, הדוכסית קייט מידלטון, מה שגרם לריחוק בין הנסיך הארי לאחיו הגדול, הנסיך וויליאם ולגרום לעובדות הארמון, כאלה שהיו חלק מהצוות מעל 17 שנים, להתפטר ולהימלט על נפשן. תוסיפו לזה את הבושות שמגיעות מכיוון בני משפחתה של הדוכסית מסאסקס ותקבלו את הנסיך הארי - בלי שיער.

 

אז ועכשיו (צילום: Gettyimages)
אז ועכשיוצילום: Gettyimages

 

את האובססיה שלנו לבית המלוכה הבריטי מעולם לא ניסינו להסתיר ובמיוחד את האהבה והדאגה לנסיך הארי. אי אפשר להאשים אותנו שאנחנו מקפידים לעקוב אחרי השינויים במראה של הנסיך, אתם יודעים, כדי לוודא שהכל בסדר, ומסתבר שאנחנו ממש לא היחידים. בשבועות האחרונים הנסיך הארי מקבל גם הוא מקום של כבוד בכותרות, רק שבניגוד לאשתו היקרה זה לא בגלל שהוא גורם לשערוריות, להפך. העולם כולו מביע דאגה בנוגע לנשירת השיער של הנסיך הארי, שאם נשפוט לפי התמונות הולכת ומחמירה.

 

בחודש דצמבר האחרון סיפרו מקורביו של הארי לאתר Us Weekly כי "הנסיך מותש ומוטרד מהתנהגותה של מייגן מרקל" והוסיפו ש"הארי עובר ימים לא קלים ומרגיש חסר אונים", מה שגרם לנו לפנות למומחים כדי לבדוק האם יש קשר בין נשירת שיער ללחץ. ונחשו מה - על פי דעתם המקצועית - כנראה שכן.

 

בשיא הדרמות. מרקל והנסיך בחודש ינואר האחרון (צילום: Gettyimages)
בשיא הדרמות. מרקל והנסיך בחודש ינואר האחרוןצילום: Gettyimages

 

"לחץ מכניס את הגוף והמוח לדריכות - הלחץ בא לידי ביטוי באמצעים הורמונאליים וכימיים וכמובן שיש השפעה ישירה על הגוף", מסביר ד"ר אילן טל, פסיכיאטר מומחה, ומוסיף: "הגוף מפרש לחץ בדרכים שונות, החל מבעיות בקיבה, לחץ דם, עייפות וכמובן - נשירת שיער. זו תופעה די מוכרת ונפוצה".

 

לא עומד בלחץ, הא?  (צילום: Gettyimages)
לא עומד בלחץ, הא? צילום: Gettyimages

 

פנינו גם לאילן מרגלית, שגריר לוריאל פרופסיונל, מעצב שיער ובוגר "וידאל ששון" בלונדון, שהסביר: "לחץ מגביר את קצב נשירת השיער במהירות. 85 אחוז מהמקרים של נשירת שיער מגיעים כתוצאה מסטרס, כנ"ל לגבי קרקפת לא מאוזנת". מרגלית סיפר כי הוא באופן אישי עוקב אחר ההתפתחויות הדרמטיות במשפחת המלוכה ויצא לו להבחין, לא פעם, בנשירת השיער המוגברת של הנסיך הארי וכמו כן בקרקפת השומנית שלו. "הקרקפת של הארי מאוד מבריקה, היא שומנית, לא מאוזנת וכתוצאה מכך הוא מתמלא בקשקשים, שדי בולטים בתמונות".

 

ניסית שמפו אחר? (צילום: Gettyimages)
ניסית שמפו אחר?צילום: Gettyimages

 

עוד לא החלטנו מה עמדתנו לגבי מייגן מרקל, מצד אחד אנחנו מאוד מחבבים אותה ומעריכים את השינויים והקדמה שהיא מביאה לבית המלוכה, מצד שני, אנחנו לא יכולים להתעלם מהבטן שלנו, שמרגישה שהגברת קצת מתעללת בנסיך. היינו רוצים לסיים את האייטם ב"אם תיפול שיערה מראשו של הארי יהיה לך עסק איתנו", אך מכיוון שזה קורה בקצב מהיר נסיים בתחינה, בבקשה, תגרמי להארי קצת נחת.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

פעם, כשחשבת שיהיה לך נחת (צילום: Gettyimages)
פעם, כשחשבת שיהיה לך נחתצילום: Gettyimages

היו ימים - וזה לא היה מזמן (צילום: Gettyimages)
היו ימים - וזה לא היה מזמןצילום: Gettyimages

מתגעגע לפריזורה? (צילום: Gettyimages)
מתגעגע לפריזורה?צילום: Gettyimages

הנסיך הארי והשיער השופע, שאיננו (צילום: Gettyimages)
הנסיך הארי והשיער השופע, שאיננוצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018