ריחו"ל
סוף טוב: המטרידן של טיילור סוויפט נכנס לכלא
האלמוני שפרץ לביתה של הכוכבת הבינלאומית, התרחץ במקלחת שלה וישן במיטתה, קיבל עונש מאסר של שישה חודשים. לנו נותר רק לשאול - מר סטוקר, האם שנ"צ במיטה של טיי טיי באמת שווה לך חצי שנה בפנים?

יכולה לישון בשקט. טיילור סוויפט (צילום: Gettyimages)
יכולה לישון בשקט. טיילור סוויפטצילום: Gettyimages
 

 

אין ספק שמאז שנחשפנו לסדרה YOU, אתם יודעים, זו שעוסקת בסטוקר קריפי שעושה הכל למען מושא אהבתו, אנחנו קצת יותר חרדים וזהירים (טוב נו,

ומאוהבים בפן בדג'לי). תתארו לעצמכם מה זה לגלות שמישהו עוקב אחריכם, או כמו במקרה של טיילור סוויפט (29) - מישהו נכנס לבית שלכם, מתקלח במקלחת שלכם ולסיום תופס תנומה במיטה שלכם? אין יותר מלחיץ מזה.

 

בדצמבר 2017, לפני קצת יותר משנה, נחרדה הכוכבת הבינלאומית לגלות שאיש זר בשם רוג'ר אלווארדו פרץ לאחוזה הפרטית שלה. כמה ימים לאחר הפריצה הודה אלווארדו במעשה ומשפטו נמשך עד יום שלישי האחרון, אז נידון לשישה חודשי מאסר וחמש שנים על תנאי. "הנאשם הודה במעשיו ונידון לשישה חודשי מאסר, צו הרחקה מסוויפט למשך שמונה שנים, וכמו כן לתקופת מבחן של חמש שנים במהלכן יחוייב להשתתף בטיפולים נפשיים".

 

מסטוקר לסטוקר (צילום: Gettyimages)
מסטוקר לסטוקרצילום: Gettyimages

 

זו לא הפעם הראשונה שסוויפט מתמודדת עם סטוקרים ומטרידנים. בשנת 2017 נעצר מוחמד ג'אפר על ניסיון פריצה לביתה של הזמרת ושנה לאחר מכן, בשנת 2018, נידון פרנק אנדרו הובר לעשר שנות מאסר על תנאי לאחר שאיים להרוג את הזמרת. טיילור כפרה, הגיע הזמן לחשוב על שומר ראש.

 

יש לך גז מדמיע? (צילום: Gettyimages)
יש לך גז מדמיע?צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018