הדליקו את המזגן: הנסיך הארי לוהט במדים
בזמן שמייגן מרקל ככל הנראה מתנחמת בקומדיה רומנטית וגלידה לכבוד הוולנטיינס דיי, הנסיך הארי עלה על מדים לטובת אימון צבאי והשאיר אותנו עם דופק גבוה. יום אהבה שמח!

לוהט! הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
לוהט! הנסיך האריצילום: Gettyimages
 

 

בזמן שאתם יושבים בבית מול דפי זהב ומנסים להזמין מקומות כדי לחגוג את הוולנטיינס דיי הערב (ד'), יש כאלה שנאלצו להיפרד מהאישה ההריונית ולעלות על מדים, וכשאנחנו אומרים "יש כאלה" אנחנו מתכוונים לנסיך הארי (34), שנאלץ לחגוג את יום האהבה הבין לאומי בלי אשתו, הדוכסית מייגן מרקל (37). הכינו את הממחטות.

 

לא קר לך בלי כפפות? הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
לא קר לך בלי כפפות? הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

לא נשקר, זה קצת מזכיר לנו סצינה מסרט. אתם יודעים, אישה יפה והריונית יושבת מול הטלוויזיה, מתנחמת בשוקולדים וגלידה, בזמן שבעלה הלוהט נאלץ

לעזוב אותה ביום האהבה לטובת אימון צבאי חשוב. עכשיו תדמיינו שבסצינה אתם רואים את מרקל והנסיך הארי ותודו שזה הרבה יותר טוב מכל תסריט.

 

הנסיך הג'ינג'י מבלה את הוולנטיינס דיי בחברת חיילים בריטים, זאת לאחר שנאלץ לטוס לחוג הארקטי לטובת תרגיל החורף השנתי. אין ספק שזה כנראה מבאס מאוד את מרקל, שבעברה כתבה באתר האינטרנט שלה וסיפרה על חיבתה הגדולה לוולנטיינס דיי: "יש לי חולשה ליום האהבה. בכל שנה ב-14 בפברואר, בלי יוצא מן הכלל, אני מתעוררת ומרגישה שאני בתוך תצלום של רוברט דואנו, מחכה בנשימה עצורה לנשיקה". הארי, אנחנו מקווים שלפחות זכרת לשלוח פרחים.

 

זכרת לשלוח פרחים? (צילום: Gettyimages)
זכרת לשלוח פרחים?צילום: Gettyimages

מתלוצצים ונהנים (צילום: Gettyimages)
מתלוצצים ונהניםצילום: Gettyimages

אנחנו מתים עליך, שתדע (צילום: Gettyimages)
אנחנו מתים עליך, שתדעצילום: Gettyimages
 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018