למען שלום בית: הנסיכים וויליאם והארי מפצלים את הצוות המלכותי
בצל השמועות על הסכסוך (ולאחר מכן הסולחה) בין מייגן מרקל וקייט מידלטון, הנסיכים החליטו לנקוט יוזמה ולהפריד בין הצוותים המלכותיים. המטרה: להפחית את המתח בין הדוכסיות. הרשו לנו להטיל בזה ספק

מתפללים לשלום. הנסיכים הארי ו-וויליאם (צילום: איי-פי)
מתפללים לשלום. הנסיכים הארי ו-וויליאםצילום: איי-פי

 

אם לרגע היה נדמה שהשלום החל לשרור בין הגיסות הדוכסיות, קייט מידלטון ומייגן מרקל, שהפסיקו לככב בכותרות בכל הנוגע לסכסוך ביניהן, כנראה שזה ממש לא המצב. אחרת, איך תסבירו את העובדה שהנסיכים וויליאם והארי עסוקים בימים אלה בניסיון לפצל ולחלק ביניהם, שווה בשווה, את צוות העוזרים המלכותי?

 

אתמול (ש') דווח באתר "דיילי מייל" כי האחים הנסיכים צפויים לחלק בימים הקרובים את הצוות במטרה להקל ולמזער את המתיחות בין שתי הגיסות. סירייסלי, אתם באמת חושבים שזה מה שיעזור?

 

מה יהיה הסוף אתכם? (צילום: Gettyimages)
מה יהיה הסוף אתכם?צילום: Gettyimages

 

יועצי הארמון החליטו להתגייס לטובת הבאת השלום לארמון, יעצו כי הפרדה בין הכוחות תהיה הדרך הטובה ביותר לעשות סדר בתחומי האחריות ואף רמזו כי הפיצול יתבצע גם בצוותים האחראיים על התקשורת.

 

כזכור, בחודשים האחרונים מרקל, הדוכסית מסאסקס, מככבת בכותרות, לרוב בהקשרים שליליים. תחילה דובר על סכסוך עם מידלטון ובהמשך דווח כי עובדות הארמון עוזבות אחת אחרי השנייה את הצוות המלכותי כתוצאה מהתנהגותה הבלתי נסבלת של הדוכסית.

 

מכשפה או נסיכה? מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
מכשפה או נסיכה? מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

הצוות המלכותי ניסה למנוע את הכותרות בכל דרך אפשרית בעזרת ייעוץ צמוד לדוכסים, אך לטענת אנשי הצוות "אין עם מי לדבר" והתחושה היא ש"הם נופלים על אוזניים ערלות".

 

מי שמלווה בימים אלה את הזוגות המלכותיים הוא ג'ייסון קנאוף, המוכר בתור "גורו יחסי ציבור אמריקני", שעל פי הדיווחים ימשיך לייעץ לשני הזוגות

במקביל, בניגוד לשמועות כי יתמוך רק בנסיך וויליאם ובמידלטון, הדוכסים מקיימברידג'.

 

על פי הדיווחים, האדון קנאוף נלחץ מאוד לאחר הגילויים החדשים בסכסוך המשפחתי בין מרקל לאביה, שפורסמו לאחר שחבריה הטובים של הדוכסית החליטו להיחלץ לעזרתה ולהגן עליה בפני התקשורת. לטענתו של קנאוף לא היה לו מושג קלוש על המכתב ששלחה מרקל לאביה וכמו כן הוא לא ידע כי הדבר הולך להתפרסם.

 

אולי תהיי את הבוגרת בסיפור הזה? קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
אולי תהיי את הבוגרת בסיפור הזה? קייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

אם תשאלו אותנו, גם המומחה הכי גדול ליחסי ציבור לא יוכל לשאת את הטירוף של הארמון, וכמו כן את הטירוף של בני משפחת מרקל, אבל היי, אנחנו לגמרי רוצים להאמין בך, מר קנאוף, באמת.

 

כך נראית העמדת פנים משובחת (צילום: GettyImages)
כך נראית העמדת פנים משובחתצילום: GettyImages

"מאמי, אני אדאג לך". מידלטון והנסיך וויליאם (צילום: Gettyimages)
"מאמי, אני אדאג לך". מידלטון והנסיך וויליאםצילום: Gettyimages

"בסוף לא ישאר לי שיער על הראש". מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
"בסוף לא ישאר לי שיער על הראש". מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018