רכילות+
על הבמה היא שלנו, מאחורי הקלעים היא שלו: נטע ברזילי והחבר מאוהבים
הזמרת האהובה נסעה להופיע באילת ומי שהתלווה אליה היה בן הזוג, אילן בן אור. השניים לא הפסיקו להחליף מבטים מאוהבים ולחישות רכות שעשו לנו חשק למצוא אהבה בעיר הדרומית. רק אנחנו וגרגר אורז עם השם שלנו

 

הכוכבת האמיתית. נטע ברזילי והחבר שמצלם מאחור (צילום: יוד צילומים אילת)
הכוכבת האמיתית. נטע ברזילי והחבר שמצלם מאחור

 

יש לא מעט זוגות בביצה שאנחנו אוהבים ועוקבים אחרי צעד שלהם, ומצאנו דוגמא לזוג כזה במקום ממש לא צפוי. בסוף השבוע האחרון הזמרת וזוכת האירווזיון נטע ברזילי ירדה לבירת השמש אילת, כדי להופיע בפסטיבל פתאל רוק. אל הפמלייה הקבועה שמלווה אותה הצטרף אורח מיוחד - בן הזוג אילן בן אור. תפסנו את הזוג המאוהב מאחורי הקלעים, רגע לפני שנטע עלתה להופיע מול מעריצים נלהבים.

 

בני הזוג, שמנהלים מערכת יחסים כבר כמעט חצי שנה, נראים קרובים במיוחד והתקשו להסתיר את המבטים המאוהבים בעיינים. ברזילי ובן אור עמדו חבוקים, התלחשו וגרמו לנו להתרגש ולחזור להאמין באהבה. אחרי המפגן הרומנטי עלתה הזמרת לבמה, שם התמסרה לקהל כמו שרק היא יודעת, והזכירה לנו את הציטוט שלה מגליון היפים והנכונים, בו דורגה במקום הרביעי: "על הבמה אני גדולה מהחיים, אני עוף חול קסום ומוזר ששייך לכולם, אבל ביום יום אני הכי מאושר שאני פשוט מרגישה חברה של אילן". גם אנחנו רוצים להיות חברים של אילן.

מתוקים שזה משהו (צילום: יוד צילומים אילת)
מתוקים שזה משהו

מאחורי הקלעים היא לגמרי שלו (צילום: יוד צילומים אילת)
מאחורי הקלעים היא לגמרי שלו

זמן לחימום קולי (צילום: יוד צילומים אילת)
זמן לחימום קולי

מה הוא לוחש לה? (צילום: יוד צילומים אילת)
מה הוא לוחש לה?

 

צילום: יוד צילומים אילת

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018