מה הדבר הראשון שהנסיך הארי יעשה אחרי שמייגן מרקל תלד?
הדוכסים מסאסקס ישנו בקרוב את הסטטוס להורים טריים ורגע לפני שזה קורה בדקנו מה הדבר הראשון שהנסיך הג'ינג'י יצטרך לעשות לאחר הלידה וכמו כן איך הם מתכוננים לבואו של הבייבי המלכותי

 

בקרוב הורים. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
בקרוב הורים. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

הנסיך הארי (34) ומייגן מרקל (37) מתקרבים בצעדי ענק לרגע בו יהפכו להורים מאושרים. על פי כל התחזיות והדיווחים, הלידה צפויה לקרות בסוף

החודש ואנחנו כאן כדי להזכיר לנסיך הג'ינג'י מה הדבר הראשון שהוא יצטרך לעשות לאחר הלידה של הבייבי המלכותי. בכל זאת, הארי, שלא יקרה מצב שתגיד "לא ידעתי - לא זכרתי".

 

מיד לאחר שמרקל תלד, הנסיך הארי יצטרך לצלצל למלכה אליזבת כדי להודיע לה על מין הילוד. הארי ישתמש בטלפון מוצפן, כזה שלא יוכלו להאזין לו כדי שהמידע לא ידלוף החוצה. לאחר שהנסיך יעדכן את סבתו, ההורים הטריים יקבלו זמן איכות (קצוב) עם התינוק ורק לאחר מכן תצא הודעה רשמית מהארמון.

 

לא לשכוח להתקשר לסבתוש. הנסיך הארי והמלכה אליזבת (צילום: Gettyimages)
לא לשכוח להתקשר לסבתוש. הנסיך הארי והמלכה אליזבתצילום: Gettyimages
 

 

על פי דיווחים מעבר לים, הנסיך הארי ומרקל לא יצאו לתמונה רשמית יחד עם הרך הנולד לאחר הלידה, זאת בניגוד לנסיך וויליאם וקייט מידלטון, שיצאו החוצה כדי לנופף לצלמים. מהארמון טרם אישרו או הכחישו את הדבר ואנחנו כמובן מקווים שהשניים אכן יצאו החוצה, יחייכו לצלמים ויהפכו אותנו למגה מאושרים.

 

תהיה או לא תהיה תמונה מיד אחרי?  (צילום: Gettyimages)
תהיה או לא תהיה תמונה מיד אחרי? צילום: Gettyimages

 

הדוכסים מסאסקס ללא ספק מנצלים את הזמן שנותר לפני שינוי הסטטוס כדי לצאת לסידורים אחרונים. בכל זאת, מי יודע מתי יהיה להם זמן אחרי הלידה - בטח כשהעובדות של מרקל מתפטרות אחת אחרי השנייה? בסוף השבוע האחרון יצאו הנסיך הארי ומרקל לסבב קניות והפתיעו את האזרחים הפשוטים שנתקלו בהם בתור לקופות בחנות Ilapothecary שנמצאת במרחק של 10 דקות הליכה מביתם החדש בוינדזור.

 

אזרחים בני מזל שהיו בחנות סיפור למגזין Hello כי מרקל והנסיך בילו בחנות קרוב לשעתיים והתעניינו במוצרים, שעל פי אתר החברה "עשויים ממרכיבים טבעיים מלאי עוצמה הכוללים עשבי תיבול בריטיים בעלי היסטוריה מפוארת של ריפוי". טוב, לא ציפינו שהגברת מרקל תסתפק במיטת תינוק מאיקאה. 

 

תדעו שאנחנו ממש מתרגשים ומחכים (צילום: Gettyimages)
תדעו שאנחנו ממש מתרגשים ומחכיםצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018