ריחו"ל

הכוריאוגרפית של ג'סטין ביבר: "הוא מתייחס לנשים בצורה נוראית"

אמה פורטנר, הכוריאוגרפית לשעבר של הזמר הקנדי, שברה שתיקה ויצאה בפוסט זועם המאשים את ביבר בהשפלה, יחס נוראי וניצול. "לא שילמת לי מספיק כדי שאוכל לקנות אוכל, נאלצתי לנקות אולפנים"

כרגיל - בלב הסערה. טיילור סוויפט (צילום: Gettyimages)
כרגיל - בלב הסערה. טיילור סוויפטצילום: Gettyimages

 

השבוע התחיל בסערה, זאת לאחר שהזמרת טיילור סוויפט (29), מי שידועה בעיקר בזכות היכולת שלה לעורר מהומות ומריבות, העלתה פוסט זועם לאחר שנודע כי סקוטר בראון, היזם האמריקני ובעיקר המנטור של ג'סטין ביבר, רכש את חברת התקליטים בה היא הייתה חתומה ולמעשה גרם לכך שהוא ימשיך להחזיק בזכויות על השירים שלה וכמו כן להרוויח הרבה מאוד כסף .

 

סוויפט, שכאמור לא עברה על זה בשתיקה, כתבה: "במשך שנים התחננתי וביקשתי לקבל את היצירות שלי, שיהיו בבעלותי, אבל מקום זה קיבלתי 'הזדמנות' לחזור לחברת התקליטים ו'להרוויח' אלבום בכל פעם", כתבה סוויפט ברשת החברתית "טאמבלר", והוסיפה: "סקוטר התעלל בי בדרך המאוד מניפולטיבית שלו. אבל למזלי, השארתי רק את העבר שלי בידיו ולא את העתיד". כמובן שזה חלק קטן מאוד מכל הטקסט הארוך והכועס של סוויפט, מה שגרם לסערה בעולם המוזיקה ובעיקר לתגובות חריפות נגד סקוטר ובן טיפוחיו, הזמר הקנדי.

 

תחילתה של מלחמה. ג'סטין ביבר ואמה פורטנר (צילום: gettyimages, mega)
תחילתה של מלחמה. ג'סטין ביבר ואמה פורטנרצילום: gettyimages, mega
 

 

ואם חשבתם שהסערה חלפה אז פה הטעות. אמש (ג') בזמן שישנתם, הכריאוגרפית לשעבר של ביבר העלתה פוסט זועם משלה, האשימה את הזמר הקנדי בהתעללות ולא חסכה במילים. "אני מצטערת ומתחרטת על הרגע שהסכמתי לעבוד תחת השם שלך", כתבה אמה פורטנר, והוסיפה: "נתתי לך את הגוף התמים שלי, את היצירתיות שלי, את הזמן והמאמץ ואתם הפכתם למיליונרים על חשבוני, בזמן שאני עבדתי כל כך קשה".

 

פורטנר הוסיפה ופנתה ישירות לזמר, והוסיפה: "אתה בקושי שילמת לי שכר מינימום, לא יכולתי להרשות לעצמי לקנות אוכל, הייתי צריכה לנקות אולפנים כדי שתהיה לי את האפשרות לתרגל את הריקוד שלי. הדרך שבה אתה מתנהג לנשים ומשפיל נשים היא תועבה.

 

תחת אש. ביבר (צילום: Mega)
תחת אש. ביברצילום: Mega

 

ביבר, מצידו, טרם הגיב לדבריה של פורטר אבל יש לנו תחושה כזו שהדרמה רחוקה מלהסתיים. נמשיך לעקוב ולעדכן.

 

צמד חמד. ג'סטין ביבר וסקוטר בראון (צילום: Gettyimages)
צמד חמד. ג'סטין ביבר וסקוטר בראוןצילום: Gettyimages

שיהיה בהצלחה (צילום: Gettyimages)
שיהיה בהצלחהצילום: Gettyimages
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018