רכילות+

התמונה שהציתה מחדש את הסכסוך בין בן אל תבורי לאורטל עמר

דרמה חדשה מכיוונם של בני הזוג לשעבר, בעקבות תמונה שפירסם הבוקר בן אל תבורי יחד עם בנו תו פרינס כשפניו חשופות. צעד שאורטל עמר ממש לא אהבה עד כדי כך שהספיקה כבר לשלוח לו מכתב מעו"ד. מה יהיה הסוף איתכם?

בן אל תבורי והתמונה שהציתה את הכל
בן אל תבורי והתמונה שהציתה את הכל

 

דרמה חדשה מגיעה הבוקר מכיוונם של בני הזוג לשעבר, בן אל תבורי ואורטל עמר, שלא מצליחים להתפייס כשהפעם הסיבה לסכסוך נוגעת לבנם המשותף תו פרינס בן השמונה חודשים. תבורי פרסם הבוקר (א') תמונה בחשבון האינסטגרם שלו המונה כ-420 אלף עוקבים בו הוא חשף לראשונה את פניו של בנו התינוק תחת הכיתוב "האושר שלי".

 

התמונה, שזכתה עד כה לעשרות אלפי לייקים ולמאות תגובות לא פסחה מעיניה של עמר, שטרחה והגיבה לריפוסט שעשינו בחשבון האינסטגרם של פנאי פלוס Pplus בזו הלשון - "חבל שבלי לקבל אישור מהאמא שלו".

 

עמר, כך מסתבר, לא ממש אהבה לראות שתבורי בחר לחשוף את פניו של בנם המשותף ברשתות החברתיות, זאת לאחר שבחודש יוני האחרון קיבלה מעורכי דינו מכתב בו אסר עליה לעשות את אותו הדבר. על פי המוסכם בין השניים, נדרש אישורם של שני ההורים לפרסום כל תמונה מזהה של תו פרינס אשר תהיה. יש לציין שבמקביל, עמר העלתה הבוקר תמונה שלה עם תינוקה, כשפניו מוסתרות בחלקן.

 

וזו התמונה שעמר העלתה הבוקר עם תו פרינס (צילום: צילום מסך)
וזו התמונה שעמר העלתה הבוקר עם תו פרינסצילום: צילום מסך

 

באמצעות עורכת דינה, ליאת שקרלז-הורוביץ, עמר הוציאה מיד מכתב התראה לתבורי בו הוא נדרש להימנע מלפרסם כל תמונה בפנים גלויות של בנם, ומאשימה אותו שפעל ללא אישור תוך הפרה של חוק הגנת הפרטיות.

 

מכיוונו של תבורי טרם התקבלה תגובה לעניין, חרף פניותינו הרבות.

 

עורכי הדין של עמר כבר נכנסו לפעולה
עורכי הדין של עמר כבר נכנסו לפעולה


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018