ריחו"ל

"אני וילדיי יהודים בעצמנו": פינק מגיבה לגולשים שהאשימו אותה בזילזול בשואה

פינק חשבה שהיא מפרסמת תמונה מרגשת של ילדיה מתרוצצים ונהנים בין עמודי אנדרטה לזכר השואה בברלין. הגולשים מיהרו לנזוף בה - והיא מיהרה לנזוף בהם בחזרה

מזלזלת במורשת? פינק והבת ווילו (Gettyimages)
מזלזלת במורשת? פינק והבת ווילוGettyimages

 

הזמרת פינק הסתבכה אתמול (א') עם הגולשים, והכל בגלל הילדים שלה, אנדרטת שואה ותמונת אינסטגרם בעייתית.

 

הזמרת, שמבלה בימים אלה בחופשה משפחתית בברלין, פרסמה תמונה של הילדים שלה, ווילו סייג' בת ה-8 וג'יימסון מון בן השנתיים, מתרוצצים בין עמודי אנדרטה לזכר השואה שבעיר. לצד התמונה, היא כתבה "ברלין, אני אוהבת אותך".

 

התמונה, כצפוי, לא עברה בשקט, ועוררה את זעם הגולשים, שנזפו בזמרת על ההתנהגות הבלתי הולמת של ילדיה במקום. "האנדרטה הזו היא ממש לא מקום מתאים לשחק בו מחבואים", כתבה גולשת זועמת. גולש אחר כתב שמדובר בחוסר כבוד, ואחד נוסף הגיב: "זה לא מקום לצלם בו תמונות שמחות".

 

לאחר שעוד ועוד גולשים החליטו להביע את דעתם, פינק החליטה להגיב גם היא, וכתבה: "שני הילדים שבתמונה הם יהודים, כמוני וכמו כל הצד של המשפחה של אמי. האדריכל שתכנן את האנדרטה הזו האמין שילדים צריכים להיות ילדים, ועבורי מדובר בחגיגה של החיים לאחר מוות". את התגובה היא חתמה בדרישה: "אנא שמרו את השנאה והביקורות שלכם לעצמכם".

 

 

לאחר הדברים האלה, הפוסט התמלא בתגובות מפרגנות יותר של גולשים שהצדיקו את עמדתה של הזמרת. ביניהם היתה גם השחקנית סלמה בלייר, שכתבה: "גם אני אוהבת את ברלין. אני אוהבת את העובדה שמה שקרה שם לא נשכח. אני אוהבת את חגיגת החיים הזו, ואני אוהבת אותך".

 

ומה דעתכם?

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018