ריחו"ל

שכנה לדוגמא: קלאודיה שיפר מאמללת את השכנים שלה

דוגמנית העל הוותיקה קלאודיה שיפר ובעלה גרים בבית מפואר באנגליה, אבל מסרבים לאפשר לשכן שגר בבית צנוע יותר לשפץ את הבית שלו - כדי שלא יהרוס להם את האווירה. יהיה מעניין באסיפת דיירים

עושה בעיות לשכנים. קלאודיה שיפר (gettyimages)
עושה בעיות לשכנים. קלאודיה שיפרgettyimages

 

זה מה שנקרא – שכנים בעייתיים. דוגמנית העל, קלאודיה שיפר ובעלה, הבמאי מת'יו וואן (שניהם בני 48), נמצאים בימים אלה בקרב נדל"ני סוער עם השכן שלהם, שרק רוצה לשדרג קצת את הבית שלו.

 

החבורה מתגוררת בסטנניגפילד, עיירה יוקרתית במזרח אנגליה. לזוג שיפר-וואן יש אחוזה בשווי של 5 מיליון פאונד, בעוד השכן שלהם מתגורר בבית

צנוע יותר – שהוא מעוניין לשפץ ולהרחיב. לרוע מזלו, התוכניות שלו לא ממש מסתדרות עם הרצון של השכנים המפורסמים שלו.

 

לפי הדיווחים, שיפר הורתה לעורכי הדין שלה לגרום לשכן לעצור את השיפוצים, כי היא חוששת שהם יורידו את הערך של הבית שלה, מכיוון שיפגמו באווירה העתיקה שיש למקום. במכתב ששלחו עורכי הדין לראש העיר ולנציגי המועצה המקומיים, נאמר כי השיפוצים יהרסו את החזות ההיסטורית של העיירה, אשר מתהדרת בחוות ובתים כפריים בסגנון המאה ה-16, ובנוסף גם יפגעו בצמחייה שבאיזור.

 

והדרת פני שכן? שיפר ובעלה, מת'יו וואן (צילום: Getty Images)
והדרת פני שכן? שיפר ובעלה, מת'יו וואןצילום: Getty Images

 

נכון לעכשיו, נציגי המועצה לא הגיבו לדרישת בני הזוג, וגם השכן לא מסר את תגובתו, אבל בהחלט מעניין לראות איך יתפתח הסכסוך ואיזה צד ינצח.

 

וואן ושיפר מתגוררים במקום מאז 2002, השנה בה נישאו, ויש להם שלושה ילדים. חוץ מלעשות לשכנים חיים קשים, שיפר גם עסוקה בקריירה שלה – בסוף השבוע פורסם השער החדש שלה ב"ווג איטליה" שם היא מופיעה בעירום מלא, ומוכיחה שטופ מודל נשארת טופ מודל, ולא משנה בת כמה היא.

 

עירומה ומאושרת (צילום: אינסטגרם)
עירומה ומאושרתצילום: אינסטגרם

מאובזרת קלות (צילום: אינסטגרם)
מאובזרת קלותצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018