ריחו"ל

בלי בושה: מיילי וקייטלין התמזמזו על הבר, בשירותים ובאמצע הרחבה

הזמרת הצעירה ממשיכה לחגוג את הפרידה מליאם המסוורת' כשהיא צמודה לגברת קייטלין קרטר. השתיים בילו במועדון בלוס אנג'לס והשאירו את שאר החוגגים בשוק. "הן פשוט עשו סקס באמצע המועדון", סיפר עד ראייה

נשמח לתמונות חדשות. מיילי סיירוס וקייטלין קרטר (צילום: אינסטגרם)
נשמח לתמונות חדשות. מיילי סיירוס וקייטלין קרטרצילום: אינסטגרם

 

לפני תשעה ימים (אבל מי סופר) פורסם כי הזמרת הצעירה מיילי סיירוס (26), ובן זוגה בעשור האחרון (לסירוגין), השחקן הלוהט ליאם המסוורת'

(29), נפרדו. שעות ספורות לאחר שנציגיה של סיירוס אישרו את הפרידה, הזמרת נתפסה בעדשת הפפראצי כשהיא מתנשקת בלהט עם הגברת קייטלין קרטר (30), מה שהוסיף עוד קצת שמן למדורה.

 

ביום שני האחרון שלב השמועות בדבר הרומן החדש עלה שלב כשאזרחים אלמונים פגשו את שתי הבנות במועדון בלוס אנג'לס וסיפרו על מאורעות הלילה, שפרוסמו שעות ספורות לאחר מכן בכל אתרי הרכילות מעבר לים. "מיילי וקייטלין לא הצליחו להוריד את הידיים אחת מהשנייה, הן היו פשוט אובססיביות", סיפר עד ראייה שנכח במועדון למגזין Page Six, והוסיף: "הן התנשקו והתמזמזו בכל מקום במועדון, בשירותים, על הבר, באמצע הרחבה, על הרצפה... הן פשוט עשו סקס לפני כולם. הן ביחד, אין ספק".

 

מבולבלת מהכותרות? סיירוס (צילום: אינסטגרם)
מבולבלת מהכותרות? סיירוסצילום: אינסטגרם

אלמוני נוסף שהיה במועדון הוסיף ואמר ש"זה היה ברור לגמרי שלא איכפת להן מכולם. התמונות שלהן כבר התפרסמו, כולם יודעים שהן יחד, לא הייתה להן סיבה להסתיר". צודק, להסתיר לא – אבל מה עם קצת פרטיות?

 

אז נכון, נראה שסיירוס משקיעה כל טיפת מאמץ בלהמשיך הלאה או לפחות לייצר עוד פרובוקציה, אבל זה לא מה שמונע מבני המשפחה שלה ושל המסוורת' לייחל לקאמבק בין השניים. "המשפחות של מיילי וליאם ביקשו מהם לקחת נשימה עמוקה ולחשוב קצת לפני שהם מפרקים את החבילה", סיפר מקורב לזוג לאתר E!, והוסיף: "בני המשפחה שלהם עצובים ומוטרדים מאוד מאיך שהקשר ביניהם התפוצץ ונגמר". כמו כן הוסיף המקור ואמר ששתי המשפחות סבורות כי עוד תהיה המשכיות בין השניים. לא נשקר, גם אנחנו חשבנו ככה, אבל עושה רושם שסיירוס פחות בעניין. נמשיך לעקוב!

יש סיכוי לקאמבק? סיירוס וליאם המסוורת' (צילום: Gettyimages)
יש סיכוי לקאמבק? סיירוס וליאם המסוורת'צילום: Gettyimages


מגה לוהטת! קרטר (צילום: אינסטגרם)
מגה לוהטת! קרטרצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018