צילום: AP, Shutterstock

האהבות, האכזבות והגברים בחייה של הנסיכה דיאנה

לציון יום השנה למותה הטראגי של הנסיכה דיאנה, חזרנו לסיפורי האהבה הגדולים שלה. מהנישואים הכושלים לנסיך צ'ארלס, הקצין הג'ינג'י (שנחשד כאביו של הנסיך הארי), מנתח הלב הפקיסטני והמיליארדר המצרי שסיים את חייו לצידה


היום (שבת), הוא יום השנה למותה הטראגי של הנסיכה דיאנה, שנהרגה לפני 22 שנה בתאונת דרכים בפריז, עם מי שהיה בן זוגה דאז, דודי אל-פאייד, בנו של המיליארדר המצרי-בריטי, מוחמד אל-פאייד. על פי הדיווחים, הנהג של הנסיכה ניסה לחמוק מצלמי הפפראצי, שרדפו אחר הרכב במטרה לצלם אותה ואת בן זוגה, נכנס למנהרה, התנגש בקיר הימני, סטה והתנגש חזיתית באחד העמודים התומכים.

 

מותה של דיאנה העלה ספקולציות וקונספירציות רבות ושלל שמועות שהציפו את ערוצי החדשות בנוגע לסיבת התאונה. יש שטענו כי הנהג של דיאנה היה שיכור, שהרכב התנגש במכונית מדגם פיאט אונו (שלא נמצאה מעולם) או אפילו שהיא נרצחה ולמלכה אליזבת (לא פחות!) יש קשר ישיר לכך. פסיכי. אבל את כל השמועות נשאיר לפעם אחרת. אנחנו כאן כדי לחגוג את חייה של הנסיכה, טרם מותה, ולהיזכר בכל הגברים שזכו לאהוב אותה - ולקבל את אהבתה בחזרה.  

premuim_image

כתבה זו זמינה רק למנויי +ynet - שנהנים מגישה מלאה לפרשנויות, לראיונות בלעדיים, לכתבות ולטורים של מיטב כותבי ynet ו"ידיעות אחרונות"

כבר יש לכם מינוי? התחברו

הצטרפו עכשיו - החודש הראשון עלינו
רוצים לראות מה יש לנו להציע?