ריחו"ל

אביה של בריטני ספירס היכה את בנה - והוצא נגדו צו הרחקה

קווין פדרליין, בעלה לשעבר של בריטני ספירס, הוציא נגד אביה צו הרחקה בטענה שהיכה את בנם, שון בן ה-13. בנוסף שונו תנאי המשמורת המשותפת שיש להם על הילדים - וכעת הם יהיו בחזקת אביהם ב-90 אחוז מהזמן

צו הרחקה נגד סבא. בריטני ספירס ובניה, ג'יידן (מימין) ושון (צילום: אינסטגרם)
צו הרחקה נגד סבא. בריטני ספירס ובניה, ג'יידן (מימין) ושוןצילום: אינסטגרם

 

לבריטני ספירס אין רגע דל בחייה, וגם כשנראה שהיא סוף סוף מצאה קצת שקט ואושר, מגיעות חדשות שטורפות מחדש את הקלפים. הפעם התבשרנו על החדשות המטרידות שאביה, ג'יימי ספירס (61), נחקר בחשד שהרביץ לאחד מבניה של ספירס, שון בן ה-13 - ובעקבות המקרה הוצא נגדו צו הרחקה משון ומאחיו למשל שלוש שנים.

 

אמש (ג') נודע שקווין פדרליין (41), בעלה לשעבר של בריטני ואביו של שון, פנה למשטרה בטענה שספירס האבא היכה את שון במהלך ויכוח. המקרה אירע בסוף אוגוסט, בזמן שבריטני, שון ואחיו, ג'יידן ג'יימס בן ה-12, ביקרו את ג'יימי בביתו. לפי הדיווחים, במהלך הביקור פרץ ויכוח בין שון וג'יימי, אשר במהלכו שון ניסה לברוח מג'יימי לאחד החדרים ונעל את הדלת, אך ג'יימי שבר אותה, תפס את נכדו וניער אותו בחוזקה.

 

 

שבר את הדלת והיכה את הנכד. בריטני ואביה, ג'יימי ספירס (צילום: אינסטגרם)
שבר את הדלת והיכה את הנכד. בריטני ואביה, ג'יימי ספירסצילום: אינסטגרם

 

עורך דינו של פדרליין מסר: "הויכוח הוביל לעימות אלים, שג'יידן היה עד לו. בריטני עשתה את הדבר הנכון ולקחה משם את בניה, אבל הילדים עדיין חוו טראומה".  עוד סיפר עורך הדין כי יום לאחר המקרה פדרליין ניגש למשטרה כדי להגיש תלונה על ג'יימי. כאמור, בעקבות התלונה בית המשפט אישר הוצאת צו הרחקה של ג'יימי מילדיה של בריטני, שתוקפו לשלוש שנים.

 

בנוסף, המקרה גרם לפדרליין לבקש מבית המשפט שינויים בתנאי המשמורת המשותפת שיש לו ולבריטני על הילדים. בית המשפט נענה לבקשתו, וממצב של 50 אחוזי משמורת לכל אחד, כעת לקווין יש 90 אחוז - ובזמן שהילדים יהיו עם בריטני, הם יהיו תחת השגחת אדם מבוגר.

 

עוד מסר עורך דינו של פדרליין כי שלומם של הבנים טוב, וכי למרות מה שאירע, לקווין עדיין חשוב שלשניים תהיה מערכת יחסים משמעותית עם אמם.

 

שינה את תנאי המשמורת. בריטני וקווין פדרליין (gettyimages)
שינה את תנאי המשמורת. בריטני וקווין פדרלייןgettyimages

 

ג'יימי עצמו לא נעצר, אך עתיד להיחקר. מקורב למשפחה סיפר שהוא עזב את העיר לפני שהשוטרים הגיעו לתשאל אותו, ומאז לא היה זמין עבורם.

 

בריטני ואביה היו בכותרות לאחרונה, לאחר שבריטני אישפזה את עצמה במוסד לבריאות הנפש, ומעריציה החלו לחשוד שאביה היה זה שאישפז אותה בכפייה, ושהוא מנסה לסמם אותה ולהכריח אותה ליטול תרופות. כוכבת הפופ נמצאת תחת המשמורת של אביה ב-11 השנים האחרונות, מאז המשבר הגדול שעברה. המשמורת נותנת לו שליטה מלאה על הכסף, הקריירה והעניינים הבריאותיים של בתו.

 

לפי הדיווחים, לאחר שהשתחררה מהמוסד, בריטני הגישה בקשה להשתחרר מאחריותו, בעוד הוא הגיש בקשה נגדית להרחיב את המשמורת שלו גם למדינות אחרות בהן היא לא היתה תקפה (למקרה שהיא תעזוב את המדינה).

 

כמו שניתן לראות, מדובר בסיפור מסובך, מטריד וכואב. נמשיך לעקוב.

 

הדרמה לא נגמרת במשפחת ספירס (צילום: אינסטגרם)
הדרמה לא נגמרת במשפחת ספירסצילום: אינסטגרם

מאחלים להם רוגע ושלווה (צילום: אינסטגרם)
מאחלים להם רוגע ושלווהצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018