ריחו"ל

שיק בשניים: פריאנקה צ'ופרה וניק ג'ונאס הם המתלבשים הטובים של השנה

כמדי שנה, מגזין People בוחר את הסלבס שהצטיינו בתחום הלבוש, ולמרות שהכבוד בדרך כלל מוענק לנשים - הפעם הוחלט להעניק את התואר לזוג הנשוי פריאנקה צ'ופרה וניק ג'ונאס

איזה יפה אתם לבושים! ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרה (צילום: Getty Images)
איזה יפה אתם לבושים! ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרהצילום: Getty Images

 

פריאנקה צ'ופרה (37) וניק ג'ונאס (26) הם לא רק זוג נשוי ויפה, עכשיו הם גם יכולים להתגאות בטייטל משותף ומכובד – בני הזוג שהתלבשו הכי טוב השנה.

 

מגזין People בוחר ומפרסם מדי שנה את הסלבס שמצטיינים בתחום הלבוש (או במילים אחרות, זו הגרסה שלהם לרשימת השיק השנתית של פנאי פלוס), והשנה החליט העיתון לפלפל קצת את העניינים – זו הפעם הראשונה שבני זוג חולקים את המקום הראשון, ויותר מכך – זו הפעם הראשונה שגבר מופיע ברשימה. בהחלט כבוד לניק!

 

 

אז מה היה כל כך מיוחד בבני הזוג שניתן להם הכבוד הזה? אנשי People הסבירו את הסיבה בכך ש"לשניהם מגיע מקום ברשימת המתלבשים הטובים של השנה, אבל הדרך בה הם מתלבשים יחד ממגנטת, כמו הרומן המסחרר שלהם". המגזין נתן את אירוע המט גאלה והחתונה של הזוג בהודו כשני אירועים שבעיקר זכורים לטובה בכל הנוגע ללבוש של השניים. עורכת מדור היופי והסטייל של העיתון, אנדריאה לבנטל, הסבירה למה גם ניק נכלל בבחירה: "השילוב ביניהם מרגש מאוד. ניק הוא לא מישהו שפשוט לובש טוקסידו שחור ועומד ליד אשתו. אפשר לראות שהוא נהנה מהאופנה בדיוק כמוה".

 

הסטייליסטית האישית של צ'ופרה, מימי קוטרל, סיפרה: "הרגעים האופנתיים הטובים ביותר שלהם מתרחשים כשהם בוחרים בגדים שידברו אחד לשנייה. שניהם אופנתיים בזכות עצמם". קוטרל מגדירה את הסגנון של בני הזוג כשיק של הוליווד הישנה. "אחרי כל מדידה, הם אוהבים לראות מה האחר בחר. יש שם הרבה אהבה ותמיכה הדדית בכל מה שקשור לסטייל".


המצטיינים של המט גאלה (צילום: Getty Images)
המצטיינים של המט גאלהצילום: Getty Images

 

הסטייליסט של ג'ונאס, אבו ירמגייאן, סיפר שלניק אין גבולות בכל מה שנוגע לסגנון שלו: "הוא יכול ללבוש חליפת ריצה, ולהיראות בה מעולה בדיוק כמו בטוקסידו". ירמגייאן גם פיזר שבחים על קוטרל, איתה הוא עובד בצמוד בכל פעם שמגיע הזמן להלביש את הזוג עבור אירוע כלשהוא: "סטייליסטים כמעט ולא מקבלים הזדמנות לעבוד יחד, אבל היה כיף לעבוד על כמה מהרגעים הגדולים של הזוג, כמו החתונה שלהם בהודו והמט גאלה".

צבעוניים ונהנים. בחתונה של השניים בהודו
צבעוניים ונהנים. בחתונה של השניים בהודו

 

ירמגייאן סיפר שבכל הנוגע ללבוש של הזוג על השטיח האדום, הם אוהבים לתת לכל אחד מבני הזוג קצת צבע מהבגד של האחר. "זו דרך עדינה להיות מתואמים מבלי להפוך את זה ללבוש תואם בהגזמה".

 

ירמגייאן מוסיף ומפרגן לזוג: "המסר שהם מעבירים עם הסטייל התואם שלהם הוא ביטחון. המראה שלהם משקף את האישיות שלהם – נועזים, שובבים וגונבים את ההצגה".

 

ספרו לנו, האם הבחירה של המגזין בניק ופריאנקה כמתלבשים הטובים של השנה מוצדקת?

 


הכי יעל אבקסיס בפרסומת לקסטרו (צילום: Getty Images)
הכי יעל אבקסיס בפרסומת לקסטרוצילום: Getty Images

אהבה בשחור לבן (צילום: Getty Images)
אהבה בשחור לבןצילום: Getty Images

יש פרס? (צילום: Getty Images)
יש פרס?צילום: Getty Images

תכלס הקרדיט מגיע לסטייליסטים בכלל (צילום: Getty Images)
תכלס הקרדיט מגיע לסטייליסטים בכללצילום: Getty Images

אולי תבואו לאירוע שיק ושוק הבא? (צילום: Getty Images)
אולי תבואו לאירוע שיק ושוק הבא?צילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018