ריחו"ל

בעקבות אייל גולן? קים קרדשיאן מסירה עוקב מכולם

אחרי ציפי רפאלי ואייל גולן שצימצמו את רשימת האנשים אחריהם עקבו באינסטגרם, עכשיו מגיע תורה של קים קרדשיאן. הכוכבת עשתה דליט, והשאירה מספר קטן של אנשים שכנראה עדיין מעניינים אותה

לא עוקבת. קים קרדשיאן (צילום: gettyimages)
לא עוקבת. קים קרדשיאןצילום: gettyimages

 

חשבון האינסטגרם של קים קרדשיאן עבר טלטלה רצינית היום (שבת), כשהכוכבת החליטה שהיא לא באמת מתעניינת באף אחד אחר חוץ ממנה ומהמשפחה שלה

(דבר שחשדנו בו לא מעט), והסירה כמעט את כל הגולשים אחריהם נהגה לעקוב. כן, קים בעצם עשתה אייל גולן, או יותר נכון – עשתה ציפי רפאלי, שהתחילה את הטרנד והיתה הראשונה לצמצם את רשימת המעקב שלה באינסטגרם.

 

כזכור, בעוד המהלך של רפאלי עבר בשקט יחסית, כשגולן עשה זאת בעצמו, הוא עורר מהומה קלה וגרם ללא מעט אנשים להיפגע ממנו, ביניהם חברתו הטובה (לשעבר?), אופירה אסייג, שגם מצאה את עצמה ברשימת המחוקים שלו ולא היססה להביע את מורת רוחה מהעניין.

 

מוקדם להגיד אם גם המהלך של קים יעורר מהומה וכעס דומה. מספר הגולשים שהיא החליטה למחוק הוא קצת יותר מ-100 - קייטלין ג'נר למשל, מצאה את עצמה בחוץ, וכך גם כל חברותיה וחבריה הטובים ועוד שלל סלבס אחרים. בני המזל שנשארו ברשימה? אמה, קריס ג'נר, האחיות קורטני, קלואי, קנדל וקיילי, אחיה רוב, גיסה לשעבר, סקוט דיסיק, וחשבונות החברות והמותגים שבבעלותה – 12 סך הכל.

עמוד האינסטגרם של קים. רק 12 נותרו (צילום: אינסטגרם)
עמוד האינסטגרם של קים. רק 12 נותרוצילום: אינסטגרם

 

מישהי שכבר חוותה את העלבון של להימחק על ידי קים היא לא אחרת מאשר השותפה העסקית שלה בחברת "קרולינה למקה", בר רפאלי. קים עקבה אחרי בר לזמן קצר, אך החליטה להסיר אותה מכיוון שלא רצתה שמספר האנשים אחריהם היא עוקבת יעלה על 118 (למה דווקא המספר הזה? לקים הפתרונים). בר היתה האחרונה שנכנסה לרשימת ולכן שילמה את המחיר הכבד, והוסרה. לא ידוע אם המהלך גרם לקרע ביחסיהן.

זו שהתחילה את הטרנד, וזו שנמחקה כלאחר יד. ציפי ובר רפאלי (צילום: דנה קופל)
זו שהתחילה את הטרנד, וזו שנמחקה כלאחר יד. ציפי ובר רפאליצילום: דנה קופל

מה שכן, יהיה מעניין לראות אם גם אמה ואחיותיה של קים ימשיכו את הטרנד, שמי יודע – אולי יתפוס בשאר חלקי הוליווד. הקרדיט לציפי רפאלי כמובן.

 

ברכות! שרדתן את הקיצוצים! קים, אמא קריס והאחיות: קיילי, קורטני, קנדל וקלואי (צילום: אינסטגרם)
ברכות! שרדתן את הקיצוצים! קים, אמא קריס והאחיות: קיילי, קורטני, קנדל וקלואיצילום: אינסטגרם

 

הפוסטים שלכם לא מעניינים אותה, תתמודדו! (Gettyimages)
הפוסטים שלכם לא מעניינים אותה, תתמודדו!Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018