ריחו"ל

חוטפת ריקושטים: אשטון קוצ'ר הגיב לדמי מור

השחקן החליט לשבור שתיקה ולהגיב לאשתו לשעבר, דמי מור, שלאחרונה החלה לחשוף סודות ובגידות מחיי הנישואים של השניים. והוא לא היחיד. העלילה מסתבכת!

תחילתה של מלחמה. אשטון קוצ'ר Vs דמי מור (צילום: Gettyimages)
תחילתה של מלחמה. אשטון קוצ'ר Vs דמי מורצילום: Gettyimages
 

 

השחקנית דמי מור (56) עושה בימים אלה קידום היסטרי לספר אוטוביוגרפי חדש שכתבה – כזה שגרם לסערה מתמשכת מעבר לים. מור ניצלה את הספר כדי

לחשוף סודות אינטימיים מחדר המיטות, מחיי הנישואים עם אשטון קוצ'ר וכמו כן לא פספסה את ההזדמנות לציין כי היא הייתה "הסקס הראשון" של ג'ון קראייר, כוכב הסדרה "שני גברים וחצי", שבדיוק כמו קוצ'ר, לא הצליח להתאפק והחליט להגיב למור.

 

"הייתי ממש קרוב ללחוץ על הכפתור ולפרסם ציוץ ממש מרושע. אבל אז הסתכלתי על הבן שלי, על הבת שלי ועל אשתי והחלטתי למחוק הכל", צייץ קוצ'ר בחשבון האינסטגרם שלו, ולא שכח להוסיף אייקון של לב. הציוץ של קוצ'ר זכה למאות תגובות, חלקן תומכות וחלקן פחות.

 

"דמי צמאה לתשומת לב. צריכה להיות לה ההגינות לשמור על פרטיות בכל הנוגע לחייה ולחייו של אשטון", צייצה מעריצה אלמונית, בעוד שמצייץ אחר בחר לכנות את קוצ'ר "פחדן" ואילו אחד אחר הוסיף ושאל את קוצ'ר "למה הוא היה צריך לצייץ את הציוץ הזה בכלל?".

 

מתפוצץ מבפנים. אשטון קוצ'ר ומילה קוניס (Gettyimages)
מתפוצץ מבפנים. אשטון קוצ'ר ומילה קוניסGettyimages

 

כזכור, בצעד אמיץ (וקצת חסר התחשבות, בכל זאת, קוצ'ר נשוי כעת למילה קוניס ולשניים יש שני ילדים) מור חשפה פרטים אינטימיים למדי מנישואיה לשחקן ולא פספסה את ההזדמנות לציין כי הוא בגד בה, מספר פעמים, וזה עוד היה החלק העדין. מור סיפרה כי השניים נהגו לעשות שלישיות, מה שהוביל בסופו של דבר לבגידות, שגרמו למשבר ביחסים.

 

"רציתי להראות לו כמה נהדרת וכיפית אני יכולה להיות", כתבה השחקנית והוסיפה כי בשנת 2010 היא גילתה דרך הצהובונים שקוצ'ר בילה לילה עם אישה אחרת בזמן שהייתה מחוץ לעיר. עוד הוסיפה מור כי קוצ'ר הודה בבגידה אך טען כי הבגידה הייתה לגיטימית מכיוון שהעובדה שהם עשו שלישייה ערערה את הגבולות והצדיקה את מה שעשה.

ועוד תמונה עם הספר שללא ספק יהפוך ללהיט (צילום: Gettyimages)
ועוד תמונה עם הספר שללא ספק יהפוך ללהיטצילום: Gettyimages

 

כמו כן, קוצ'ר לא היה היחיד שנכנס לספר האוטוביוגרפי הנהדר של מור. גם השחקן ג'ון קראייר, לנצח אלן הארפר מהסדרה הקורעת "שני גברים וחצי", כיכב בספר. מור טענה כי היא זו ש"לקחה את בתוליו" של קראייר, ולמעשה הייתה "הסקס הראשון של השחקן".

 

"כואב לי לחשוב על זה ש'גנבתי' ממנו משהו שיכול היה להיות כל כך יפה וחשוב עבורו", כתבה דמי בספר שלה, ואילו קראייר מיהר להרגיע ולהגיב לדבריה: "ובכן, החדשות הטובות הן שדמי לא צריכה להגיש רע לגבי זה יותר. אני בטוח שהמסקנה הזו הייתה מוצדקת מבחינתה, בהתבסס על הכישורים שלי (והמבט ההמום שהיה לי באותה תקופה), אבל למען האמת איבדתי את הבתולים שלי כבר בתקופת התיכון". דמי, יש לנו הרגשה שהספר הזה הולך להיות להיט – אבל לא מהסיבות הנכונות.

 

"אלוהים, מה האישה הזו רוצה ממני". קראייר (צילום: Gettyimages)
"אלוהים, מה האישה הזו רוצה ממני". קראיירצילום: Gettyimages

פעם, כשהשניים שיחקו יחד. מור וג'ון קראייר
פעם, כשהשניים שיחקו יחד. מור וג'ון קראייר

 

נראה שרק את מרוצה מהספר, גברת. דמי מור (צילום: Gettyimages)
נראה שרק את מרוצה מהספר, גברת. דמי מורצילום: Gettyimages

הלכנו להזמין את הספר, ביוש (צילום מסך)
הלכנו להזמין את הספר, ביושצילום מסך


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018